Şimdi Ara

THE ELDER SCROLLS ONLINE [PS4 ANA KONU] (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.848
Cevap
31
Favori
60.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • The Elder Scrolls Online | Clockwork City Official Trailer | PS4

• Psn : RecentFierceWolf

Oyunu eğlenmek icin oynayanlar eklesin lütfen.

Yada direk whatsapp grubumuza gelebilirsiniz.

https://chat.whatsapp.com/75Nx9umaUP16B8Da8AxMvQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XANTOS-07 -- 11 Kasım 2017; 12:34:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler 3 kişi başlamayı düşünüyoruz, pvp açısından önerir misiniz? Ayrıca Türk guildi vs mevcut mudur ‘hadi gelin’ diyecek?

• quote:

Orijinalden alıntı: MrAktacir

Beyler 3 kişi başlamayı düşünüyoruz, pvp açısından önerir misiniz? Ayrıca Türk guildi vs mevcut mudur ‘hadi gelin’ diyecek?

pvp den ne beklediğinize bağlı. onu bunu kovala ve öldür mantığındaki oyunlar gibi bir şey bekliyorsanız aradığınızı bulamazsınız, bir karakter yaratayım ve hemen düşmanlarımla savaşayım diyorsanız yine aradığınızı bulamazsınız. pvp alanına girmek kolay ama ortalama bir düzeyde savaşabilmek için 50 levele ulaşıp en az 200 şampiyon puanı doldurmak lazım, buna ulaşmak için de şayet tecrübe varsa ve skillerin ne işe yaradığı biliniyorsa günde 2-3 saat oynamayla 4-5 ay falan sürecektir, o zaman pvp ye girersiniz. Ondan sonra da artık 690 şampiyon puanına ulaşıp herşeyi tamamen açmaya ve savaş meydanında birebirde tam anlamıyla başarılı olmaya çalışacaksınız.

• Merhaba hocam,

Öncelikle ilginize çok teşekkürler; ofis çalışanı olduğumdan dolayı ekstra zaman ayırabileceğimi düşünmüyorum, nakit ile bu bahsettiğiniz gelişme söz konusu olabiliyor mu yoksa oyun muhakkak zaman harcamalısın mı diyor bize?

• MrAktacir kullanıcısına yanıt
    Ayda 30 lira ödeyerek eso plus alabilirsiniz ama sadece kazanılan deneyim puanlarını x2 şeklinde size döndürür yani vereceğiniz emek ve harcayacağınız zaman sadece yarı yarıya azalır. Oyun çok fazla zaman istiyor, sadece eşya üretmek için gereken özellikleri kazanalim diye her gün en az bir saati buna ayırmak gerekiyor. Eşya üretmek ne alaka denecek olursa, kaliteli zırh yada silahlar tuccarlarda bulunmuyor, ya zindan zindan gezeceğiz yada diğer oyunculardan satın alacağız ki bu da aşırı pahalı olabiliyor, 180 coinlik bir yayı 20bin coine sattıkları oluyor mesela, oyunda para kazanmak zor oldugundan bu miktarda şayet hırsızlık da yaparsanız 5 6 günlük kazandığınız bir coin miktarı olabuliyor, bu yüzden zırh yiyecek ve silah vb gibi şeyleri yapmayı kendiniz öğrenmeniz demek oluyor. Kısaca, oyun aşırı emek ve zaman istiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hesap satım olayı oluyorsa; hesabını satan arkadaşların DM yoluyla dönmesini rica ederim.

• Merhaba hocam,

ESO başlama kararı aldım. Sizce başlangıç paketi olan ham hali ile mi başlamalıyım yoksa gold edition mı almalıyım? Artısı eksisi ne olur ve sağlam oara yatırmayı düşünüyorum, oyunun aktifliği ne durumdadır sizce değer mi?

• MrAktacir kullanıcısına yanıt
    Para ile bir yerlere gelebileceğin bir oyun değil eso herşeyi kendin yapıp araştırıp craft etmen lazım yani öyle parayı basayım son level full dizili hesap yapayım gibi bir muhabbet yok zaten oyunda para veripte seni başka oyunculardan öne çıkaran bir şey yok çoğu şey kozmetik sadece plus hizmeti var oda çıkan bütün dlclere erişim hakkı sınırsız craft bag çantası exp ve diğer bütün araştırmalarda %10 fazla veren bonus veriyor başka birşey yok. Yani kısacası başlayacaksan emek vereceksin.net Başka sorun olursa cevaplarım
  • Merhaba arkadaşlar,

Dün itibariyle başladım bende oyuna.Daha doğrusu kardeşlik yapıp arkadaşla beraber aldık,ben henüz yüklemedim oyunu.İlk etap 4 arkadaş başlıyoruz,kısa süre sonra 2 yada 3 arkadaşımız daha katılacak aramıza.Ko'dan itibaren aynı kadro devam ediyoruz,sürekli oyun arayışı içerisindeydik.Bir çok oyun denedik,kabal wow vs. En son diablo yapalım dedik ama sürekli aynı harita aynı farm olunca bıraktık.

Yaklaşık 1 - 1.5 yıldır online oyun oynamıyorduk birlikte.Bu oyun bizi cezbetti,umarım beklentilerimizi karşılar

ps storeden gold edition primium bundle olarak aldık,sanırım bunun dışında almamız gereken birde morrowind var değilmi? Onuda hemen almalıyımız?yada belli bi süre gerek yokmu?

Ben yine tank olucam,bana kısadan tavsiye edebileceğiniz püf noktalar varmıdır?şunu yap,şöyle giyin,şuna aban vs. diye tecrübeleriniz önemli benim için

Herkeze iyi oyunlar.

• Kill-For-You kullanıcısına yanıt
    Moorewind paketinin getirdikleri warden sınıfı ve yeni 4x4x4 savas modu ve yeni harita bunlar şimdilik önemli değil oyunu başlayın alışın öğrenin ondan sonra almak isterseniz alabilirsiniz ama şimdilik gerekmez bence. Sınıflar için youtube bir sürü video var öenerebiliceğim alcast ve deltias gaming var bunların sitelerine girip yapıcağınız sınıf için cevapları bulabilirsiniz başka soru sormak isterseinz seve seve cevaplarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnbzkrt

Moorewind paketinin getirdikleri warden sınıfı ve yeni 4x4x4 savas modu ve yeni harita bunlar şimdilik önemli değil oyunu başlayın alışın öğrenin ondan sonra almak isterseniz alabilirsiniz ama şimdilik gerekmez bence. Sınıflar için youtube bir sürü video var öenerebiliceğim alcast ve deltias gaming var bunların sitelerine girip yapıcağınız sınıf için cevapları bulabilirsiniz başka soru sormak isterseinz seve seve cevaplarım

Bilgiler için teşekkürler dostum.

Bahsettiğin siteler ingilizce olmasından dolayı pek birşey anlayamadım.Şirket bilgisayarında da güvenlik duvarı olduğu için youtube'dan video izleyemiyorum

Birkaç sitede biraz bilgi edinebildim.Sanırım bana en yakın sınıf Nord'lar Şimdi sorum şu dostum, mesela ben ''Ebonheart Paktından'' Nord olmayı tercih ettim.Beraber oynayacağımız diğer arkadaşlarımızdan birkaçıda ''Daggerfall Antlaşması'' denilen ittifaktan Breton olmayı tercih etti.Biz normal oyun içerisinden sanırım yanyana gelip oynayabilicez ama savaş esnasında düşman olucaz değilmi? Malum rakip ittifaklarda bulunmuş oluyoruz cünki

Tahminimce savaş esnasında düşman olmamamız için tüm oyuncu grubu olarak bir ittifakta bulunmalıyız ve o 3 karakterlerden seçim yapmalıyız.

Peki diyelimki ben Nord olmayı tercih ettim. Varmı verebileceğin püf noktası sayılacak bilgi? Nord şudur,şunu yapar,şöyle yaparsan daha iyi olur diyebileceğin birşey varsa sevinirim dostum İnternette tonla bilgi mevcuttur biliyorum ama dediğim gibi şirket bilgisayarı olduğundan güvenlik duvarı engeline takılıyorum

Türkçe kaynak olarak elderscrolltürkiye var oraya bakabilirsin engele takılmazsan eğer. Onun haricinde ittifak konusu dedğin gibi farkli ittifaklar oyundan beraber kasılıp zindanlara girebiliyor ama savaşta birbiri ile mücadele ediyorlar yani arkadaşların varsa ve pvp düşünüyosanız aynı ittifak olmanız şart. Irk konusuna gelince elder scroll öyle değişik bir oyunki hangi irkı seçtiğinin bir önemi yok istediğin ırkla istediğin karakteri açarsın elf ile tank olursun nord ile okçu olursun o derece geniş bir oyun ama burdaki en önemli kısım ırkların pasifleri bunları dikkate alman lazım. Yoksa nord böyle yapar elf şöyle yapar diye bir olgu yok arada ki tek fark sınıf pasifleri
  • quote:

Türkçe kaynak olarak elderscrolltürkiye var oraya bakabilirsin engele takılmazsan eğer. Onun haricinde ittifak konusu dedğin gibi farkli ittifaklar oyundan beraber kasılıp zindanlara girebiliyor ama savaşta birbiri ile mücadele ediyorlar yani arkadaşların varsa ve pvp düşünüyosanız aynı ittifak olmanız şart. Irk konusuna gelince elder scroll öyle değişik bir oyunki hangi irkı seçtiğinin bir önemi yok istediğin ırkla istediğin karakteri açarsın elf ile tank olursun nord ile okçu olursun o derece geniş bir oyun ama burdaki en önemli kısım ırkların pasifleri bunları dikkate alman lazım. Yoksa nord böyle yapar elf şöyle yapar diye bir olgu yok arada ki tek fark sınıf pasifleri

Şansıma tüküreyim,güvenlik duvarı orayada girişi engelliyor Doğru anlamışım demekki farklı ittifaklardan olmamamız gerekiyor.

Tamamdır dostum,kıymetli bilgilerin için teşekkür ederim çok sagol.

Başka soruların olursa sor bilgim dahilinde olanlari seve seve cevaplarim

• quote:

Başka soruların olursa sor bilgim dahilinde olanlari seve seve cevaplarim

Dostum merhaba tekrar,

konudaki geçmiş mesajlara bakıyordumda, gold edition kardeşlik olarak alındığında dlc'ler sadece alan kişiye gidiyormuş.Diğer hesap sadece normal versiyonu oynayabiliyormuş bu doğrumu? öyleyse ben patates oldum demektir
    Evet öyle bir olay var ilk hak sahibi bütün herşeye erişebiliyor ama ikinci hak sahibi sadece oyuna sahip oluyor tipik paket dlc satma politikası malesef
  • quote:

Evet öyle bir olay var ilk hak sahibi bütün herşeye erişebiliyor ama ikinci hak sahibi sadece oyuna sahip oluyor tipik paket dlc satma politikası malesef

Bu gerçekten kötü oldu ya.

Haziran ayında 50,60 tl'lerden satılıyormuş gold edition,şu anda 194 tl bu fırsatıda kaçırmışız

acaba black friday felan hesabı,fiyatta düşüş olurmu? beklesekmi,yada mecbur alsakmı

Ben baktım ama bir indirim göremedim ama yılbaşı indirimlerinde olabilir büyük ihtimal isterseniz bekleyin almadıysanız
  • Valla ilk etap 4 kişi başlayacağımız için yılbaşına kadar beklersem onlardan çok geride kalırım dostum Fark açılmaması lazım

Neyse bakalım,bi kaç gün bekliyim olmadı alıcaz paşa paşa napalım.
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.