Şimdi Ara

The Elder Scrolls Online [ANA KONU] (448. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.458
Cevap
87
Favori
346.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 446447448449450
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dolgasan

Merhabalar

çok kısa bir soru sormak istiyorum. necro ve warden classlarını 20-25 lvl a kadar kastım hangisinin heal potansiyeli var ve hangisi daha eğlenceli diye. fakat ikisi de çok eğlenceli sorum şu olacak, pve olarak hangi class ı end game e taşımalıyım? siz kendi grubunuzda hangi healer ı tercih ederdiniz? Teşekkürler şimdiden.
    Healden kastınız ne tam olarak anlamadım. Healer rolünü mü oynamak istiyorsunuz yoksa kendi kendini healleyen bir karakter mi istiyorsunuz? 2 türlü de Necro daha çok işinizi görecektir.
  • tam ifade edememişim pardon :) healer rolü olarak demek istemiştim.
  • Dolgasan kullanıcısına yanıt
    Magicka Necro işinizi görür o zaman ama en iyi healer Templar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Hocam bence en mantıklısı full paket olan. Fiyatını fazlasıyla karşılıyor. Yeni çıkacak ek paket de dahil her şeyi içeriyor. Şuan fiyatı yüksek ama indirim bekleyeceğini varsayıyorum.

Alıntıları Göster
    Merhaba hocam steamden full paketi aldim elsewyr morrowind ve ana oyun profilimde gözüküyor fakat summerset gözükmüyor steam desteğe başvurmama gerek var mı

Summerset steam arama kisminda bile çıkmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-225FEBD6D -- 23 Ocak 2020; 22:41:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-225FEBD6D

Merhaba hocam steamden full paketi aldim elsewyr morrowind ve ana oyun profilimde gözüküyor fakat summerset gözükmüyor steam desteğe başvurmama gerek var mı

Summerset steam arama kisminda bile çıkmıyor

Alıntıları Göster
    Hangi paketi aldınız hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Hangi paketi aldınız hocam

Alıntıları Göster
    95.70 lik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

95.70 lik

Alıntıları Göster
    Yeni çıkacak olan ek paket dışında oyunun tüm içeriğine sahip olmanız gerekir. Bir hata olabilir hocam. Steam'de kütüphane kısmına gelip oyuna tıkalyın. Sağda bir yerde dlcleri yönet diye bir seçenek var. Orada gözüküyorsa problem yok. Gözükmüyorsa ticket açın
  • Hocam oyunun client kopyasına sahibim steam sürümü yok, crownlar steam'de daha ucuz oradan alsam key olarak gelir mi?

Tüm eventları free eso plus'ı ve muhtemelen midyear mayhem'i de kaçırdım sırf şu psu anakart sorunum yüzünden. Lanet okumak istemiyorum ama can sıkıcıydı benim için indrik tüyleri de elimde patladı.

• Hayır hocam Steam sürüme sahip olmanız gerekiyor. Oyun hazır Steam'de indirimdeyken almanız daha mantıklı. Hem eso+ hem de crown daha makul fiyatta. Hesabınız ile devam edebiliyorsunuz (tabi pc'de oynuyorsanız)

• Geçen gün bir arkadaşımla ESO'da pet kodu hediye ettiğimiz bir Elder Scrolls Online: Greymoor "nedir, ne değildir" yayını yaptık. Videoyu izleyip, yorum yapanlardan da 2 kişiye ESO'da Guar ve Torchbug peti kodu vereceğiz. İlgilenen olursa diye şuraya bırakıyorum:
    https://www.youtube.com/watch?v=3uxYG5efzJw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakimichi-kun -- 25 Ocak 2020; 17:17:59 >
  • ekimden beri yokum bir kaç aya geri dönücem oyun nasıl ekonomidir oyuncu sayısıdır pvp hala dolumu acaba
  • Repaer kullanıcısına yanıt
    Oyuncu sayısı her zamanki gibi. Bir perfonmans patchi gelecek. Becerebilirlerse oyuncu sayısı artabilir.
  • pvpdeki pingi çözsünler yeter ben optimizasyonu beğeniyorum teşekkürler geri dönüş için
  • Steamden indirdim meğersem steam eski versiyonu indiriyormuş. Şimdi launcherdan birdaha indiriyor resmen rezillik

Umarim bu kadar uğraştiğima değiyordur

• o banada olmuştu ama hızlı yükleniyordu dosyaları taramıştı sanırım sonra ise yeni sürümü indirmişti
  • Repaer kullanıcısına yanıt
    Yok baştan indiriyor maalesef

Redditte gördüm Mayıs ayında bir daha indircekmişiz ( hem steam kullanıcıları hem Zenimax launcher kullanıcıları için )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-225FEBD6D -- 28 Ocak 2020; 11:36:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yok baştan indiriyor maalesef

Redditte gördüm Mayıs ayında bir daha indircekmişiz ( hem steam kullanıcıları hem Zenimax launcher kullanıcıları için )
    Mayıs ayında oyuna çok büyük bir patch gelecek. Hem boyutu küçülecek hem de performans ve ping sorunları çözülecekmiş.

• Başlığı "Elder Scrolls Online" şeklinde genelleştirdim bilginiz olsun.
  • quote:

Steamden indirdim meğersem steam eski versiyonu indiriyormuş. Şimdi launcherdan birdaha indiriyor resmen rezillik

Umarim bu kadar uğraştiğima değiyordur
    Hocam oyunu baştan indirmiyor aslında. Onun bir yöntemi vardı, dosyanın birini değiştiriyordunuz ve sadece 5-10 gb download yaparak oyuna girebiliyordunuz. Steam'den yüklenen launcher'ın böyle bir sorunu var, oyunu indirmek istediniz mi rahat bir 180 gb boş alana ihtiyaç duyuyorsunuz bu problemden dolayı.
  • Oyuna baslamak istiyorum da kafamda birkac soru var.

1) Steamden mi almaliyim yoksa kendi sitesinden mi hangisi daha mantikli?

2) Oyunu aldiktan sonra aylik odeme mi yapiyoruz oynamak icin?

3) Sanirim en son expansionu satin alinca full paket almis oluyorum dogru mu?

4) Action mmo olmasindan dolayi lagdan cok etkileniyor mu? (wow ve ffxiv cok etkilenmiyor oynanis olarak)

5) Aktiflik seviyesi nasil? Sehirler kalabalik mi? Party bulmak kolay mi? Internetten baktigimda ffxiv'nin yarisi populasyon gosteriyor, baska site de 2 kati diyor.

Yardimci olacak varsa cok mutesekkir olurum.
  • 
Sayfa: önceki 446447448449450
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.