Şimdi Ara

The Elder Scrolls Online [ANA KONU] (410. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.458
Cevap
88
Favori
346.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hakimichi-kun

quote:

Orijinalden alıntı: MolagBal

Uzun bi aradan sonra canım tekrar çekti bu mereti 30₺ indirimde olduğunu görüp aldım tekrar. Ebonheart Pact'ta Argonian Templar Healer olarak başlayacağım. Türk guildleri varsa girmek istiyorum.

Ha bu arada Ebonheart oynayıp Aldmeri veya Daggerfall guildlerine girebilir miyim?

Girebilirsin ama pvp yapamazsın. All races all factions paketini alırsan, Argonianı AD veya DC'de de açabilirsin. Bu arada benim mainimde Argonian Templar Healar. Hem pve hem pvp de iş yapıyor, hatta Morrowind eklentisinden sonra healer dedin mi sadece Breton ve Argonian geliyor akla.

Daha önceki oyunumda Altmer Healer açmıştım, iyi yspmışım demek ki.

Daha önce AD'de Sleepless guildindeydim. Tekrar katılmak istiyorum ama kime pm acağım bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Guild arıyorum PACT'te oynuyorum. Akşamları online oluyorum PVP olmaması kötü oldu biraz fakat dungeon/raid yapabiliyorsak süper
  • Merhaba,

Şöyle açıklıyım Steam'den ESO almak gibi bi gaflette bulundum. "Şimdi G2A'dan Morrowind alsam Steam'de aktif olur mu acaba" gibi sorular dönüyor kafamda o yüzden riske girmemek için bu full paketi gördüm.
    Fakat 60 TL'ye Tamriel + Morrowind olacağını pek sanmadım ama
    Bu paketi alıp Offical Site de aktifleştirsem ve ana oyun yoksa sadece Morriowind mi aktif olur?
    ya da pakaeti alıp deneyen var mı?

https://www.kinguin.net/category/37102/t...ad-cd-key/
    The Elder Scrolls Online: Morrowind Day One Edition

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited (base game)
    The Elder Scrolls Online: Morrowind (expansion)
    Discovery Pack DLC containing:
    Exclusive Warden Costume
    Dwarven War Dog Pet
    Treasure Maps
    Dwarven Crown Crate
    Experience Scrolls

• @OwlHammer

Öyle gözüküyor. Güzel fiyatmış.
  • ben de başlamayı düşünüyordum uzun zamandır, bu akşam indirim de denk getirince satın aldım.

-ESO Tamriel 28 TL'ye
    -Morrowind de 74 TL'ye geldi.

oyunda tek tabanca sıfır bilgiyle başlayacağım, ingilizce'de problem yok. gelen olursa beraber oynayabiliriz,

profil linkim:http://steamcommunity.com/id/flawlessbelief

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whiskey -- 23 Ağustos 2017; 20:40:43 >
  • Sizce Elder Scrolls Online mi yoksa World of Warcraft mı? Non target sevmiyorum ama Elder Scrolls Online daha hoş geliyor gözüme. Sizce hangisini oynayayım?
  • Arkadaşlar merhaba bugün indirimde olduğunu gördüm almayı düşünüyorum sadece tamriel unlimited i almam yeterlimi yoksa Morrowind falanda var bunları almasak neler kaybederiz yazarsanız sevinirim.
  • Steamden satın aldım şuanda 63 gb indiriyor. Yorumlarda birisi 47 gb da güncelleme yapıyor yazmış bu doğru mu? Eğer doğruysa bu saçmalıktan başka birşey değil, steamde güncel versiyonun olması gerekirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertodo12

Arkadaşlar merhaba bugün indirimde olduğunu gördüm almayı düşünüyorum sadece tamriel unlimited i almam yeterlimi yoksa Morrowind falanda var bunları almasak neler kaybederiz yazarsanız sevinirim.

Bende bunu merak ediyorum, bilen bir arkadaş cevaplarsa sevinirim.
  • Arkadaşlar Steamden Aldım Oyunu Repair yaptım firewall kapadım vs vs vs...
    ama
    Oyuna Login Kısmında
    Connection Server TimedOut Please Try Again Later hatası alıyorum yardım edebilir misiniz?
  • arkadaşlar morrowind lazım mı herkes soruyor bilen var ise :(
  • Turuncu Sakal kullanıcısına yanıt
    O eskidendi. Steam yüklendikten sonra launcher 5 gb maksimum güncelleme yapıyor. Bir ek bilgi vereyim eğer oyunun launcher'da hata olursa Steam'den dosya doğrulama sakın yapmayın 63 gb tekrar indirirsiniz. Launcher'dan repair yapın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler yok mu oynayan beraber takılacak, 20 level oldum allaha emanet takılıyoruz daha oyunun %2'sini çözdüm gibi geliyor :) Vvardenfell görevleri bitti haritadaki diğer yerlere zıpladım ama solo yapılamayacak zor görevler de var.
  • Ben geçen olan indirimi kaçırdım ama ne zaman olur yeni indirim ? crown almayı düşünüyorum dlcler için.
  • Arkadaşlar morrowind dlcsini almayıp gold editionlu paketi alsam çok şey kaybedermiyim oyun içeriğinden ?
  • Phyremiss kullanıcısına yanıt
    Size tavsiyem gold editionu alıp alışın oyuna ondan sonra gerekli görürseniz alırsınız çok şey kaybetmessiniz.
  • Uzun süredir MMO boşluğundaydım. Meşhur steam indiriminde baktım ki 22TL'ye kadar düşmüş. Dedim ki "yav bi alayım denerim" diye iyi ki de almışım. Yaklaşık 1 haftadır oynuyorum 15 level'im. Aldığım zevk çok güzel. Gerek müzikler, gerek ise grafik ayarları yeterince tatmin etti. Dungeon'lar dan çok korkuyordum. Acaba ne kadar iyi diye oldukça güzel ve dolu dungeon'lar karşıladı. Yanlız bir kaç anlamadığım yerler var. Onları da daha sonra soracağım. Acayip canımı sıkıyor çünkü
  • 5x Night Mother's Embrace ve 5x Sword Singer seti giyiniyorum TwoHanded Stamina DK pvp karakterimde. Sizce iyi mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,
    Oyunu ilk çıktıgı zamanlarda alıp oynamıştım şimdi devam etmeyi düşünüyorum ama zibilyon tane dlc vs. gelmiş oyunu kutulu almıştım yani steamden oynayamıyorum fakat steamde anladıgım kadarıyla indirim günleriyle vs. oyunun dlc leri ek paketleri vs. baya düşüyor ve hesaplı hale geliyor.Oyun hesabımı steame transfer edemiyor muyum acaba? edemiyorum ise sizce steamde oyun 20 küsür liralara düşünce tekrar mı alayım? ek paketleri steam olmadan hesaplı bir şekilde nasıl alabilirim? kutulu oyun alarak zamanında hata mı ettim :( ? ve oyunun şuanki durumuyla ilgili bilgi verebilecek var mı? p2w mi? populasyon ne durumda?Teşekkürler
  • https://www.cdkeys.com/pc/games/the-elder-scrolls-online-morrowind-pc-cd-key

Steamde etkinleştirilebiliyomu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.