Şimdi Ara

The Elder Scrolls III: Morrowind ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
4.120
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bethesda, The Elder Scrolls III: Morrowind'i ücretsiz dağıtıyor

https://elderscrolls.bethesda.net/en/tes25

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi equasezy1 -- 25 Mart 2019; 18:56:30 >

• Teşekkür ederim hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steam kodu mu veriyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Site yalan bildiğin. Yeni açılan hesap için şifre yanlış diyor.
  • Alabilen varsa alsın.
  • Ne dandik bi site bu. Ben de giremedim.
  • Benim halihazırda hesabım vardı banada yanlış şifre dedi her hata uyarısında yine logine tıkladım beşinci tıkta girdi ısrarcı olun.

Ama kodu giriyorum kod yanlış diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 25 Mart 2019; 20:24:56 >
  • KURSAD. kullanıcısına yanıt
    bethesda launcher indirip ordan giriş yapınca oluyor. bethesdaya ama artık gıcık olmaya başladım ea gibi olmaya başladı, para kazandırasım gelmiyor artık.

• bu ne la illa torrentten indirelim onu istiyorlar.

• Kod yanlış diyor.
  • Kodu kabul etmiyor
  • n11 kampanyalarına benziyor
  • Kalsın lan adam mı seçiyonuz anlamadım
  • Çok beğendiğim bir oyundu. Şehirler arasında giderken o ıssızlık hissini çok güzel veriyordu. Bir de hiç hesapta yokken saldıran uçan dinazor benzeri hayvan sizi savaşmaya hayatta kalmaya mecbur ediyordu. Tabii bir de oblivionda da yer verilen kentin su kanalları var. O daha da zevkli kılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShotgunPadre

bethesda launcher indirip ordan giriş yapınca oluyor. bethesdaya ama artık gıcık olmaya başladım ea gibi olmaya başladı, para kazandırasım gelmiyor artık.
    The Elder Scrolls III: Morrowind ücretsiz
    Nerede yanlış yapıyorum :) Galiba aktif olmuş çünkü resimde yükle seçeneği var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KURSAD. -- 25 Mart 2019; 23:24:26 >

• Invalid code. Please check the code and try entering it again. If you are attempting to redeem an ESO code please go tohttps://elderscrolls.bethesda.net
  • Kod kimsede çalışmıyor arkadaşlar.
  • olmuyor. PS4 de oynuyorum ara sıra. Beraber oynayacak arkadaş grubunuz varsa güzel oyun. Tek başına da oynanıyor ama kısa sürede sıkılırsınız.
  • az önce oldu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.