Şimdi Ara

The Elder Scrolls 5 : Skyrim (36. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
759
Cevap
2
Favori
68.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evet pc bölümünde konusunda öğreniyorum bende işte :)
    ben hiçbir oyunu böyle hergün 10 saat aralıksız oynamamıştım.
    2 hafta olacak nerdeyse hala ana görevlere geçmiş değilim :)
    hani derlerya parasının hakkını veren oyun diye.aynen böyle gerçekten aldıkları para helal olsun adamlara.

mgunak ve LED ZEPPELIN
    iikinizede katılıyorum cod futbol gta başka birşey yok sanırsın oynayacak.
    yeni nesil maalesef böyle eline bir silah ver önüne geçeni vursun bitsin.veya gta da birbirini döv.

o değilde böyle giderse 3 5 oyun kalacak piyasada cod,futbol bunlar olacak piyasa paso.
  • Xbox market'te Yıl sonu indirimine giren bütün oyunları aldım neredeyse (GTA 5, Farcry 3, Bioshock vs..) ama hiç birini henüz açmadım bile. Nedeni de, her gün aralıksız oynamak istediğim şu Skyrim. Konsolda da gayet zevkle oynuyorum. Led Zeppelin, gel o 3 evinden birini sat bana. İyi bir compain veririm sana ben de :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: corova

Xbox market'te Yıl sonu indirimine giren bütün oyunları aldım neredeyse (GTA 5, Farcry 3, Bioshock vs..) ama hiç birini henüz açmadım bile. Nedeni de, her gün aralıksız oynamak istediğim şu Skyrim. Konsolda da gayet zevkle oynuyorum. Led Zeppelin, gel o 3 evinden birini sat bana. İyi bir compain veririm sana ben de :)

zaten Skyrim a başladınmı hele birde ana görevden değilde yan görevlerinde hepsini yaparsan diğer oyunları 2 ay unut
    ben 300 e yakın görev yaptım hala ana görev 5 te oyuna başladığımdan bu yana

• Paraları barlarda yediğimi duysa Lydia keser beni. . Öyle karı kız işi bana ters.
    Lydia ile konuştum iki tane çocuk evlatlık alicaz. Bir kız bir erkek artık çocuklarım için savaşacağım.

Ayriyetten bir sorum daha olacak, şu konuşan köpek varya onu follower yapmıştım kaybettim. Ölmediğinden eminim acaba nerededir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mgunak -- 18 Ocak 2014; 22:18:03 >
  • beyler bu oyunu almayan varsa hemen alsın yoksa kafanızı duvarlara çok vurursunuz oyundaki tek eksik güçlendikten sonra karşında kimse duramıyor yani ilk başlarda troll giant gibi yaratıkları gördüğünde topuklarken güçlendikten sonra kimseden korkmuyosun bu da oyunun zevkini baltalayan tek şey bence
  • Oyun kolay gelmeye başladığı zaman legendary zorluk seviyesine geçin. Oyuna yeni başlamış gibi oluyorsunuz. Legendary Dragon ile daha çok karşılaşıyorsun.

• Arkadaşlar 5 bin altına Whiterun'da bir ev aldım ve Eşim Mjol'a da burda yaşayacağız dedim kabul etti. Ama evi bok götürüyor, nasıl adam edeceğim evi? Evi temizle, daya, döşe seçenekleri çıkmıyor ki!

• corova kullanıcısına yanıt
    Whiterun'ın vali yardımcısına git onda evi daya döşe seçeneği var. Evi satın aldığın npc-dir.

• quote:

Orijinalden alıntı: mgunak

Whiterun'ın vali yardımcısına git onda evi daya döşe seçeneği var. Evi satın aldığın npc-dir.

eyolumuz düşmüyorki dayayıp döşeyelim hep macera hep macera :)
  • hacı bu oyunun rakıpsızlıgı burada zaten özgür bir dunya ıstersen oyunda hıcbırsey yapma sadece dag tepe gez manzara ızle veya dungeonları temızle..bu nedenle oyunu her oynayan oyuncu farklı bır deneyım yasıyor..yanı senın karakterınle benım karakterım tamamen farklı oluyor..bunu başka bır oyunda yapamıyorsun işte..hakikaten skyrım den sonra diğer bütün oyunların dünyaları çok boş ve yapay gelmeye başladı bana..üstelik oyunu sadece xbox ta orjinal haliyle oynuyorum pc deki gibi mod desteği falanda yok..gerçi o modlarda texture destegı dısında olanları dogru bulmuyorum gerçekçiliği öldürüyor..ama harika texture modları var pc için hayran kalıyorum..

oyunda bir kere keşfetme isteği var uzakta bir dağ ev kale vs görüyorsunuz ve oraya mutlaka gitmek istiyorsunuz..

oyun o kadar geniş bir dunya ki, dün skyrımde gezıyordum bir bölge vardı burda heryerı keşfettıgımı sanıyordum birden kıyıya yakın küçük bir ada gördüm içindede vampirlerle dolu bir dungeon çıktı..içindeki master vampiri öldürüncede sağlam bir staff verdi..işte böyle şaşırtıcı bir oyundur skyrim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 20 Ocak 2014; 17:54:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: _o.n.u.r_

beyler bu oyunu almayan varsa hemen alsın yoksa kafanızı duvarlara çok vurursunuz oyundaki tek eksik güçlendikten sonra karşında kimse duramıyor yani ilk başlarda troll giant gibi yaratıkları gördüğünde topuklarken güçlendikten sonra kimseden korkmuyosun bu da oyunun zevkini baltalayan tek şey bence

zorluk sevıyesını legendary e al bakalım noluyor ama bu oyun çok uzun ve çok fazla görev oldugu için bu oyunu expert veya master sevıyesınde oynanmalıdır..çok fazla kastırmak bu oyun için uygun değil..
  • valla o köpek küçük kasabaların birindeydı yanlıs hatırlamıyorsam hatta onunla ılgılı bır görevde vardı ben yapmıştım köpek konusuyordu falan bir yerlere gidiyordukta bayagı oldu o görevı yapalı hatırlamıyorum..ama hatırladıgım kesınlıkle kucuk kasabaların bırındeydı şehirlerde değil..

bende lydia ile evlendım hacı sagolsun kendı dukkanını actı 2 günde 500 gold biriktirip bana verıyor sayesınde yenı bır ev alıcam solitute te..sevıyorum orayı ya en guzel şehir bence..ama 25000 gold ıstıyorlar verıcez artık mutlulugumuz için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 20 Ocak 2014; 12:12:09 >
  • buarada ben aelayıda yanımda savaşçı olarak tasıyorum lydıa ilede evlendım evımın kadını oldu sağolsun yemek falanda yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: LED ZEPPELIN

buarada ben aelayıda yanımda savaşçı olarak tasıyorum lydıa ilede evlendım evımın kadını oldu sağolsun yemek falanda yapıyor

hocam warrior mı büyücü mü oynuyosun?
  • quote:

quote:

buarada ben aelayıda yanımda savaşçı olarak tasıyorum lydıa ilede evlendım evımın kadını oldu sağolsun yemek falanda yapıyor

warrior ama destruction büyüleride kullanıyorum arada.
  • quote:

quote:

quote:

hocam ben büyücü olarak oynuyorum 18 levelim warrior ı 32 levelde bıraktım deadric armor ım vardı büyücü olarak başladım 18 levelim şimdi fakat şu an zırh olarak arch mage robes u kullanıyorm(winterhold college i görevleri bittikten sonra verilen) da bu zırh görünüş olarak kötü daha iyi bi zırh varmı mage için bildiğin?

• quote:

quote:

quote:

quote:

hocam ben büyücü olarak oynuyorum 18 levelim warrior ı 32 levelde bıraktım deadric armor ım vardı büyücü olarak başladım 18 levelim şimdi fakat şu an zırh olarak arch mage robes u kullanıyorm(winterhold college i görevleri bittikten sonra verilen) da bu zırh görünüş olarak kötü daha iyi bi zırh varmı mage için bildiğin?

valla büyücü armor larını pek bilmiyorum dediğim gibi warrior oynuyorum ben hep ve heavy armor setleri giyiyorum.

• evet beyler var mı iyi büyücü armor ı bilen?
  • 18 lvl için gayet iyi armor kullanıyorsun Winterhold College görevlerini yapmaya devamet daha iyi armor set çıkar. Baktın olacak gibi değil büyücü armorları yanılmıyorsam Light Armor, demircilikten light armoru ve Enchanting skili yükselt iyi büyücü armoru yaparsın.

Oyunu oynayan zor buluyorsun xbox da birde büyücü bulmak uffff.
  • hocam winterhold görevleri bitti,en iyisi ben bi light armor skilini geliştirmeye bakıyım
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.