Şimdi Ara

Tom Clancy's The Division 2 (2019) [ANA KONU] (66. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.076
Cevap
48
Favori
135.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • division'ın en sevdiğim yönü düşmanların nereden çıkacaklarını veya geleceklerini ezberlersen onları toplu şekilde öldürme imkanı sunmasıdır. ilk oyunda da böyleydi, bu oyunda da böyle... oyunu sırf aşağıdaki ve benzeri şeyleri yaparkenki eğlence için oynuyorum. bu bazılarınıza eğlenceli gelmeyebilir ama ben eğleniyorum.

bu arada yeni güncellemeyle umarım explosive ve skill ağırlıklı setimi bozmazlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 18 Eylül 2019; 8:35:26 >

• Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    Steam'den ekler misin beni

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyuna 1.2 Gb boyutunda yeni bir güncelleme geldi.

Güncelleme Notları

Made improvements when using the game with DirectX 12.

Fixed an exploit that could cause players to gain an unintended amount of armor.

Fixed an issue that could cause the client to crash when navigating the Map Menus on console.

Apparel Event #4 - Explorers will be live after the maintenance has ended! More information can be found in an upcoming article released later today.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 24 Eylül 2019; 17:20:25 >
  • Haftalık Vendor reset;
    30K Health Alp Summit Armament backpack DZ East Vendor
    +%14 Crit chance Alp Summit Armament backpack DZ Vest Vendor
    +%9 AR Damage Airaldi Gloves 14Lvl Klan Vendor
    +%9 All Weapon Damage RK Backpack 16 Lvl Klan Vendor
    +19K Health Murakaami mask 21 Lvl Klan Vendor
    +%11 Total Armour Murakami Kneepads 26Lvl Klan Vendor
  • Title Update 6 ile oyun yeniden yapılıyor.Gearlardan silahlara,talentlerden modlara kadar neredeyse oyunun tüm yapısı değişecek.Bu nedenle her ne kadar Explorer Apparel Event düzenleniyor olsada yeni güncellemeye kadar oyunu bekletmek daha iyi olacaktır.Özellikle bu süreçte farm yapmak ve set oluşturmak ile uğraşılmaması gerekir çünkü hem mevcut setler tamamen değişecek hemde güncelleme sonrası tekrardan set oluşturmak gerekecek.Bu nedenle toplanılan lootların şu aşamada bir önemi kalmadı.Güncellemeden sonra eşya toplamak çok daha iyi olacaktır.PTS te artık son günlere gelindi.PTS serverları kapatıldıktan sonra yamanın son düzenlemesi yapılacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 28 Eylül 2019; 16:6:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terminator T-800

Title Update 6 ile oyun yeniden yapılıyor.Gearlardan silahlara,talentlerden modlara kadar neredeyse oyunun tüm yapısı değişecek.Bu nedenle her ne kadar Explorer Apparel Event düzenleniyor olsada yeni güncellemeye kadar oyunu bekletmek daha iyi olacaktır.Özellikle bu süreçte farm yapmak ve set oluşturmak ile uğraşılmaması gerekir çünkü hem mevcut setler tamamen değişecek hemde güncelleme sonrası tekrardan set oluşturmak gerekecek.Bu nedenle toplanılan lootların şu aşamada bir önemi kalmadı.Güncellemeden sonra eşya toplamak çok daha iyi olacaktır.PTS te artık son günlere gelindi.PTS serverları kapatıldıktan sonra yamanın son düzenlemesi yapılacak.
    evet aynen öyle... herhalde elimizdeki her şey çöp olacak... hele hele gear score'u da 550 falan yaparlarsa iyice yalan olur. ben yine de stash'i ağzına kadar doldurdum, belki lazım olan bir şey çıkar. recalibration, craft malzemesi falan için de kullanılabilir diye...

bu arada nedense garip bir şekilde kozmetik biriktirmeyi çok seviyorum o yüzden explorer apparel event'in itemlerini de tamamlayacağım. yarısı falan kaldı zaten... 10 günde tamamlarım.

bu arada seeker mine+flame turretle çok eğleniyordum. halimden çok memnundum. inşallah fazla bozmazlar... ya da inşallah yine o kadar güçlü olabileceğim bir kombinasyon gelir.

• MacGyver. kullanıcısına yanıt
    Gear Score yine en yüksek 500 olacak.Stash kapasitesi perklerle birlikte 300 e kadar yükseliyor.Skillerde genel olarak buff yapılıyor fakat cooldown süreleri yükseltiliyor.Seeker mineda hasar değerlerini artırıyorlar flame turrette ise bir değişiklik gözlemlemedim.TU5 ile skilllerde önemli değişiklikler olmuştu yapılan bu değişiklikler oyunculardan tarafından olumlu karşılandı fakat cooldown süreleri konusunda yeni bir düzenlemeye gidiliyor.Bu değişikliklerin PvE ve PvP olarak ayrı ayrı uygulanacağınıda belirtmek isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 28 Eylül 2019; 16:42:25 >
  • Haritadaki random aktiviteler sürekli yenileniyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vrataski

Haritadaki random aktiviteler sürekli yenileniyor mu ?
    evet hep aynı şeyler tekrar tekrar çıkıyor...
  • Enteresandır oyunu directx 11 olarak açtığımda ultra ayarlarda full akıcı oynuyorum, directx 12 modunda medium bile yapsam fps düşük oynayabiliyorum.

Nerede hata yapıyorum. Uyumluluk özelliklerini directx 12 çakışmaması için gereğini yaptım.

Sizde de aynı durum sözkonusu mu?

Yani directx 11 de daha akıcı çalışıyor.

Ekran kartım msi 1060 6 gb.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Korgeneral -- 29 Eylül 2019; 21:15:28 >
  • Oyunda DirectX 12 nedeniyle sorun yaşayanlar için NVIDIA tarafından bir sürücü güncellemesi yayınlandı.Oyuna en son gelen güncellemede DirectX 12 de geliştirmeler yapılmıştı ardından bugün gelen 436.48 WHQL sürücüsü ilede DirectX 12 de yaşanan çökme sorununun düzeltildiği belirtiliyor.
  • dx12 sorununu sonunda çözdükleri iyi olmuş

oyuna tekrar başladım, ben bıraktıgım da oyun da minigun ile ilk exotic holsteri gelmişti. neler değişti oyunda. pvp ve pve setler nasıl bir hal haldı ?

önerebileceğiniz faydalı bir kaynak/video vs varmıdır ? baya geri kaldım ilk defa div2 oynuyormuş gibi hissettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terminator T-800

Gear Score yine en yüksek 500 olacak.Stash kapasitesi perklerle birlikte 300 e kadar yükseliyor.Skillerde genel olarak buff yapılıyor fakat cooldown süreleri yükseltiliyor.Seeker mineda hasar değerlerini artırıyorlar flame turrette ise bir değişiklik gözlemlemedim.TU5 ile skilllerde önemli değişiklikler olmuştu yapılan bu değişiklikler oyunculardan tarafından olumlu karşılandı fakat cooldown süreleri konusunda yeni bir düzenlemeye gidiliyor.Bu değişikliklerin PvE ve PvP olarak ayrı ayrı uygulanacağınıda belirtmek isterim.
    stash kapasitesi 300 e kadar artıyor demişsiniz benim bütün perkler yapılı halde maks 150 şu anda ? farklı bir perk den mi bahsediyorsunuz acaba ?
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    Stash kapasitesi yeni gelecek olan Title Update 6 güncellemesi ile artacak.15 Ekimde güncelleme yayınlanıyor ve bu güncelleme sonrası oyun tamamen değişeceği için set düzenlemesini güncelleme sonrasına bırakın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Title Update 6/Episode 2 15 Ekim tarihinde geliyor.

Bu güncelleme ile birlikte oyuna iki adet yeni ana görev "Pentagon" ve " DARPA Research Labs" görevleri ekleniyor.Bunun dışında ise yeni bir uzmanlık sınıfı olan "Technician Specialization" oyuna ekleniyor.Yeni ana görevler ve uzmanlık sınıfına Year 1 Pass sahipleri 15 Ekim'de erişebilecekler.Year 1 Pass sahibi olmayanlara ise bir hafta sonra erişime açılacak.Sınıfın signature silahı P-017 multi-missile launcher,tek seferde 6 hedefe kadar kilitlenebiliyor.Yeni sınıf Artificer Hive ve EMP Grenade kullanabiliyor.Year 1 Pass sahiplerine özel olarakta iki adet yeni Classified Assigment görevleri oyuna ekleniyor.

Mevcut güncelleme genel olarak Targeted Loot,İsimli eşyalarda düzenlemeler,Craft ve Recalibration değişiklikleri,envanter yönetimi,talent ve silah dengesi,Dark Zone ve PvP üzerine önemli değişiklikler içeriyor.Bunların dışında ise yeni bir Conflict PvP modu Team Elimination ve yeni bir PvP haritasıda güncellemeyle birlikte eklenmiş olacak.

• Arkadaşlar Classified Assignment diye bir şey geldi. Sanırım güzel item veren kısa görev gibi bir şeymiş. 10 levelim şuan. Bunları şimdi yapayım mı, oyun sonuna mı bırakayım. Yani tekrar tekrar yapabiliyor muyuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vrataski

Arkadaşlar Classified Assignment diye bir şey geldi. Sanırım güzel item veren kısa görev gibi bir şeymiş. 10 levelim şuan. Bunları şimdi yapayım mı, oyun sonuna mı bırakayım. Yani tekrar tekrar yapabiliyor muyuz ?
    onlar kayda değer bir şey vermiyor, çantaya süs falan... 30 level olmadan sana düşecek bütün itemler çöp olmaya mahkum... item kasmaya hiç uğraşma oyunu bitirene kadar, yüksek level'ı tak geç...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MacGyver.

onlar kayda değer bir şey vermiyor, çantaya süs falan... 30 level olmadan sana düşecek bütün itemler çöp olmaya mahkum... item kasmaya hiç uğraşma oyunu bitirene kadar, yüksek level'ı tak geç...

Alıntıları Göster
    Tamamdır teşekkürler.
  • Beyler gtx 1050ti + i5 8300h + 8gb ram laptop ile 60fps almak için hangi ayarlarda oynarım?
  • 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.