Şimdi Ara

The Devil's Rose '' Cooler Master HAF 932 Mod '' >> THE END<< (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
0
Favori
10.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: soulcubee

çok süper, kırmızı renk seçimide güzel, siyah kasa mavi renk sıkmıştı artık değişik bir şeyler şarttı

eline koluna sağlık bitirmeni 4 gözle bekliyorum

Aynen dostum bende ilk olarak o fikirle yola çıktım. Ztn haf 932 nin içinde mavi çok berbat duruyor bence
    Bu kasanın cehennemden çıkmış bir havası var bende bunu birazdaha ateşlicem işte inş en son manzara
    herşeye deyer. tşk ederim

• aynı klavyeden kullanan birisi olarak söliyebilirimki klavyen mükemmel seçmişin zevklisin :d

ayrıca tebrik ederim güzel gidiyor mod
  • quote:

Orijinalden alıntı: MwaM

aynı klavyeden kullanan birisi olarak söliyebilirimki klavyen mükemmel seçmişin zevklisin :d

ayrıca tebrik ederim güzel gidiyor mod

bu klavyenin ve mause un pilleri bitmiyor diye duymuştum ama asıl neden bazı wireless
    klavyelerin oyunlarda takılmasıydı. wireless ilgili bir sorun sanırım belli bir süre tuşa basıldığında
    tuş bastığınız halde işlevini yitiriyor. logitech bu sorun üzerine araştırdım ve hiç kötü yorum denk
    gelmedi bu yüzden tercih ettim ve şuan çok memnunum

ayrıca bende tşk ederim.

• kırmızı manyak olmuş
  • cok güzel devamini bekliyoruz
  • arkadasim cok basarili bi calisma oluo, AMFIBI ustadin da oldugu belli isin icinde.. bu arada coller master degilde cooler master demek istedin heralde, duzelt istersen // ama ukalalik olsun die solemiorum yanlis anlasilmasin..
  • mustafaf1, WHISPERZ- arkadaşlar çok tşk ederim dün boyadım ama pc olmadığı için atamıyorum fotoları.
    bu akşam veya yarın taze taze fotolar gelicek inş :)

quote:

Orijinalden alıntı: quaza

arkadasim cok basarili bi calisma oluo, AMFIBI ustadin da oldugu belli isin icinde.. bu arada coller master degilde cooler master demek istedin heralde, duzelt istersen // ama ukalalik olsun die solemiorum yanlis anlasilmasin..

saol dostum ya her yere düzgün yazmışızda gidip başlığa nsl yanlış yazmışım anlamıyorum

çok tşk ederim

• Hocam senin sistem ile benimki hemen hemen aynı. senin psu ve anakartın daha iyi tabi :) Calısmalardan sonra cpu soğutucusunun değerlerini bizimle paylaşırsan çok sevinirim :) Kolay gelsin iyi çalışmalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jack-Sparrow

Hocam senin sistem ile benimki hemen hemen aynı. senin psu ve anakartın daha iyi tabi :) Calısmalardan sonra cpu soğutucusunun değerlerini bizimle paylaşırsan çok sevinirim :) Kolay gelsin iyi çalışmalar.

çok tşk ederim

Stok fana kalmamak için Zero Therm Core92 yi aldım. İlk başlarda sadece şekli için tercih edicektim
    ama incelemelerinde baya başarılı olduğunu gördüm. Sistemi kurduğumda sıcaklık değerlerinide paylaşıcam.
  • emegine saglık kardeşim artık banada yaparsın bitane :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: blood955

quote:

Hocam senin sistem ile benimki hemen hemen aynı. senin psu ve anakartın daha iyi tabi :) Calısmalardan sonra cpu soğutucusunun değerlerini bizimle paylaşırsan çok sevinirim :) Kolay gelsin iyi çalışmalar.

çok tşk ederim

Stok fana kalmamak için Zero Therm Core92 yi aldım. İlk başlarda sadece şekli için tercih edicektim
    ama incelemelerinde baya başarılı olduğunu gördüm. Sistemi kurduğumda sıcaklık değerlerinide paylaşıcam.

Teşekkür ederim. Bekliyorum merakla. İyi çalışmalar.

• Bende merakla bekleyenler arasındayım. Kolay gelsin
  • Süper..
    Amfibi var zaten bu işte kesin 10 numara bişeyler çıkıcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibryapici

emegine saglık kardeşim artık banada yaparsın bitane :D

ooo komutanım burdada bulmuşsunuz beni :)

seve seve yaparız komutanım ama eminimki sizden daha iyileri çıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xtremee

Süper..
    Amfibi var zaten bu işte kesin 10 numara bişeyler çıkıcak

quote:

Orijinalden alıntı: gokmence

Bende merakla bekleyenler arasındayım. Kolay gelsin

çok tşk ederim arkadaşlar. tüm hızımla devam ediyorum

• Çok güzel gidiyo..Takipteyim..
  • 4. Adım, Kesim ve Kasa İçi Boyama

Kapağa plexi takıldıktan sonra, kapağın kapanması için kasanın ufak bir bölümünü
    kesmem gerekiyordu. Anında giydim önlüğümü, aldım spirali elime daldım kasaya.
    Gerçi usta sayılırım, 2 dakikada kesip eğeledikten sonra canavar gibi oldu valla

Fabrikanın en ucra köşelerinde başladım çalışmaya

Kesim;

The Devil's Rose  '' Cooler Master HAF 932 Mod '' >> THE END<<

Yukarda işaretli olan alan içindeki çerçeveden sağ taraftada vardı ve orayı kesip aldım.

Boya;

Boyaya başlamadan aslında astar atmamız gerekli ama haf 932 nin orjinali astarlı
    olduğu için sadece ince zımpara ile zımparalayarak boyaya başladım.

İlk niyetim kasayı tamamen parçalamaktı ama kasanın puntalı olduğunu gördüm.
    Tek bir puntayı söküp daha sonra yerine vidalar ile takabilirmiyim die denedim ama
    olmadı. Hatta akıllı vidalarla bile tutturamadım o yüzden hiç bulaşmadım. Direk boyanın
    gelmemesini istediğim yerleri gazete ve kağıt bant yardımı ile kapayıp giriştim boyaya.

Boya sırasında 3.5 kutu sprey boya bitti. Boyayı 2 kat attım ve baya bir özendim.
    Sanırım bu yüzden biraz fazla boya harcadık

Boya bitti ve 24 saatlik kuruma sürecine başladı...

bu hale getirene kadar canım çıktı ama

NOT; Kasa boyicak arkadaşlar sprey boyayı beceremem die sakın korkmayın.
    Çok basit ve kolay. Sadece youtube da bir kaç tane oto boyama videosu izleyin
    ve tekniği kafanıza yerleştirin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blood955 -- 17 Mart 2010; 0:43:44 >

• Boyası süper olmuş..
  • Boya gayet güzel olmuş. Yani öyle görünüyor şu anda. Bakalım tutucak mı :)
  • quote:

Boya gayet güzel olmuş. Yani öyle görünüyor şu anda. Bakalım tutucak mı :)

24 saat geçti dökülücek gibide durmuyor. ztn kaliteli boya kullandım ama
    zamanlada görücez inş dökülmez
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.