Şimdi Ara

The Dark Pictures Anthology House of Ashes /Türkçe Yama (İstek) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
4
Favori
12.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • The Dark Pictures Anthology - Little Hope %100 Türkçe Yama V1.0

https://www.u-crew.net/index.php?topic=222.0

Oyun içi videodan da görüneceği gibi, çeviri iddia edildiği kadar kötü değil. Ben de bu çeviriyle oynamıştım. İngilizce oynamaya göre elbette çok daha iyidir. Makine çeviri iddiasının gerçekliğini bilemiyorum. Ama neticede oyunun Türkçe Yaması yok değil, var. Ayrıca evet, kendi Facebook sayfalarında son oyunu da (Hause of Ashes) çevirmeye başladıklarını duyurmuşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lostideas -- 2 Kasım 2021; 8:37:52 >

• lostideas L kullanıcısına yanıt

Arkadaşların bir çok yamasını kullandım, Çeviri kalitesi kötü diyebileceğim bir çevirilerini görmedim. Hoş, ödeme yönteminde tutundukları gereksiz tutum yüzünden 2 yıla yakın süredir yamalarını alamadım. Murat Keser olsun, Murat Gündoğan olsun kaliteli çevirmenlerdir. Yönetimleri tartışılır. 

• Çevrilse de oynasak

• Ben de bekliyorum çeviriyi, duyun sesimizi

• TheAnalyzer kullanıcısına yanıt
  • Güzel habermiş. Hemde aynı anda 2 oyunu birden çevirmeye başlamış. @GokhanKocamanofficial  Hadi bakalım bekliyoruz o zaman sabırla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperci -- 18 Kasım 2021; 16:40:25 >
  • @GokhanKocamanofficial sitenizde Little Hope ve House of Ashes çevirileri devam ediyor olarak vardı, ama şimdi baktım kaldırmışsınız! Projeleri iptalmi ettiniz acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperci -- 18 Kasım 2021; 16:41:53 >
  • alperci kullanıcısına yanıt

İnşallah iptal etmemiştir yahu bekliyorduk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @GokhanKocamanofficial Dostum iptal mi oldu, devam mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blazk0wicZ -- 18 Kasım 2021; 21:5:54 >
  • bitince ekleyecektir heralde

• Little Hope ile beraber çevrilse ne iyi olur

• yok mu gelişme ? gerçi little hope u da çevirmeden oynadım sanırım bu da aynı şekilde olacak.zaten çok ileri seviye ingilizce istemiyor

• kaç aydır çıkan oyun nasıl hala çevirisi bitmiyor aklım almıyor u crew aylardır bitiremedi 5 6 saat oyunu ne oyunlar gördüm 10 12 saat süren 1 aydan kısa sürede bile bitiren bu oyunu kimse takmıyormu çözemedim

• Deathloop çevirisi bittikten sonra bu oyuna ve Horizon Zero Dawn'a niyetim var ama durumlar nasıl gelişir kimlerden destek gelir bakalım.

• Gençler u-crew projeyi yılbaşına yetiştirecekti ama hala haber yok biliyorsunuz. sevabına birisi makina çevirisi yapsa iyi olur u-crew bitirene kadar. Var mı delikanlı bu işi yapacak?

• daha 2. oyun çevirilmemiş bunu hiç çevirmezler beklemeyin hem oyunda berbat 30 dk zor dayandım.serinin en vasatı

• Hala yamaya el atan yokmu cidden ucrew harici

• Yama çıkar bir kaç güne.

• sinnerclown kullanıcısına yanıt

Elinize sağlık bekliyoruz. Acaba ilk oyununki de çıkacak mi?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.