Şimdi Ara

The Dark Knight (2008) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.995
Cevap
0
Favori
87.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En sonunda Joker'i sayko bi tipe benzetmişler. Eski filmlerde soytarı gibiydi hep...
  • Az kaldı artık. Bir an önce gelsede izlesek. Sabırsızlıkla bekliyoruz.
  •  The Dark Knight (2008)

The Dark Knight (2008)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El_Karus_midyat -- 3 Haziran 2008; 22:20:15 >
  • fragman pek iyi değilde flim iyi olacağa benzer
  • batmanin yeni kostümüne bittim yalnız
    çok detaylı ve güzel yapılmış

umarım filmde jokerin nasıl joker olduğu es geçilmez
    tam dönüşümün nasıl olduğunu
    bir insanın nasıl böyle piskopat bir yaratığa dönüştüğü üzerinde durulur
  • bekliyorum

The Dark Knight (2008)
  • Batman ve Joker'in yeni savası süper olucak.Rahmetli Joker rolune cuk diye oturmus
  • Bana Batman her zaman itici gelmisdir. Gerek filmleri , gerek cizgi filmleri gerekse cizgi romanlari. Trailerdan pek guzel bir film olacaga benzemiyor , bekleyip gorelim bakalim nasil olacak.
  • Fragmanda Harvey Dent yerde bagırıyor büyük olasılıkla orada benzin ve yüzü yanıcak ondan sonrada ''Two Face'' karakterine donusucek ama asıl ücüncü filmde Batman ile kapısacak yani ücüncü filmin düsmanı bence simdiden belli
  • bence fragmana konulmaması gereken bir sahneydi o
    ben 3. filmde yüzü yanacak diye düşünüyodum
  •  The Dark Knight (2008)

Yeni görüntülerin olduğu bir fragman yayınlandı.

Link
  • doğum günümde gircekmiş vizyona ooo sinemayıda beleşe getiririm kesin gitcem
  • Merakla bekliyoruz.
  • ya ben batman serisine hayranım . ama tatilden 10 agustos gibi dünüyorum.hala vizyonda olur mu?(istanbuldayım bu arada)
  • Ben asıl Imax tecrübesini meral ediyorum AFM nin sitesinde gördüm gösterim tarihinde Imax olarakta Imax salonların göstericeklermiş...Biiz gitmeyi düşünüyoruz arkadaşlarla...
  • İlk joker daha daha bir insancıl gibiydi ama bu tam bir psikopat
  • The Dark Knight: Joker’s New Poster

The Dark Knight (2008)

Resime tıklayarak büyük haline ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnuR -- 2 Temmuz 2008; 21:21:12 >
  • Hiçbir batman filmini beğenmedim, bu karakteri de beğenmiyorum zaten. Ama bu sefer çok sağlam bir şeyin geleceğini görüyorum izlediğim fragmandan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dante

Hiçbir batman filmini beğenmedim, bu karakteri de beğenmiyorum zaten. Ama bu sefer çok sağlam bir şeyin geleceğini görüyorum izlediğim fragmandan.

ilk film birde begins iyiydi
  • Dün hancock'u izlemeye gitmiştim. Film başlamadan bunun fragmanı gösterdiler. Mükemmeldi
    Beyazperdede izlemek
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.