Şimdi Ara

The Crew Motorfest | Xbox One - XS | 11 Eylül 2023 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
1.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kontrol eden var mı xbox one versiyonunu mu almışız?

• Yeni Zelanda yöntemiyle oyun açık. Oyuna sahip olmayanlar, 5 saat deneme yapabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi copyhaluk -- 13 Eylül 2023; 18:21:44 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • zencefiladam kullanıcısına yanıt

Oyunu series s'te denedim. Oyunun isminin yanında zaten xbox one yazıyor. Sanırım series s'te ilk çıkan xbox one versiyonu çalışıyor. 720p'den bile düşük olabilir.Baya kötüydü çünkü, crewden fh5'e geçiyorum büyük bir netlik farkı var.Hemde fh5 performans modunda açık , yani 1080p çalışıyor. 720p'nin bile altında olabilir, bir de 30 fps çalışınca tam bir rezalet görüntü oluşuyor.

Oyuna gelecek olursak, fizikler fh5'in gerisinde ama önceki oyuna göre bir gelişme var. Direksiyon desteği ise bana forzadan daha iyi geldi. Bu oyun pc'de full detayda yüksek fps de oynanır.Şu deneme sürünü yarın denetyecem pc'de , bakalım ne kadar fark var.

• Oyunun Xbox One versiyonunu ön siparişle almıştık. 10 gün önce parayı çekiyordu diye hatırlıyorum. İade edemedim oyunu, iade edilebilir oyunlar içerisinde ismi çıkmadı. İade edebilen var mı? Bari oyunu Series X'e yükseltme seçeneği olsaydı. Elde kaldı galiba? Niye iade edilmiyor?

• xbox ubisoft+ alsak oynayabilir miyiz?

• Oyun Forzaya acayip benziyor. Çevre,grafik, atmosfer her anlamda forza oynuyorum sandım. Ama güzel yani beğendim.🙂

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    Oyunu yükseltme seçeneği var. Buyrun linki;

https://www.xbox.com/tr-TR/games/store/the-crew-motorfest-capraz-platform-paketi-yukseltmesi/9P963C72F801/0010

• Rampage kullanıcısına yanıt
    Evet oynayabilirsiniz.

• copyhaluk kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam.

işte mükemmel bir insan, teşekkürler. tam iade edecektim fakat iade de yapamadım, sonra dur son kez başlığa gireyim dedim. akşama indiririm artık.

ben de oyunun Xbox One versiyonunu satın almıştım fiyatta hata olduğunu düşünüp (190 tlydi sanırım) sizce 150 tl daha verip upgrade edilse çok fark eder mi yoksa oynanır mı one sürümü

• Lucky Luciano kullanıcısına yanıt
    Hocam ben one versiyonunu oynadım. Series X de One X modunda çalışıyor. Grafikler güzel. Series x versiyonu ile aralarında çok belirgin, aman aman bir fark yok. Ancak “30 fps”. Youtube da videoları var. Dilerseniz bakın kendiniz karar verin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi copyhaluk -- 14 Eylül 2023; 13:27:50 >
    Bende series s var olmadi oyunu bir deneyeyim bugun acildi sanirim. One surumu kotuyse yukseltirim

Süpersiniz 30 fps de hiç oynanır yanı yoktu iade seçeneği de çıkmamıştı ilaç gibi geldiniz valla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Playmaker444 P kullanıcısına yanıt
    Series s 30 fps mi oynatiyor 60 mi biliyor musunuz

• Lucky Luciano kullanıcısına yanıt
    Şu an 30 fps oynatıyor. Ancak 60 fps modu gelecektir. Çünkü beta da 60 fps imiş.

• Oyunu acmamla cross gen update’i almam bir oldu. One surumu oynanacak gibi degil grafikler asiri kotu

• One sürümünü x/s e yükseltmeyi almış arkadaşım ama yukleyememis oyun bende yok nasıl yaptiniz dostlar yükseltmeyi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.