Şimdi Ara

The Blood Rayne 1 (Videolu)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Blood Rayne yi Kiminiz Biliyor Kiminiz Bilmiyor Bilmiyenler İçin Tanıtımını İzlemelerini İstiyorum.
    Aşağıdaki Linke Tıklayınız ve **** yazan yere rapid-share yazınız ama - işareti olmadan tamam mı?

Linke Tıklayınız

• Yorumlarınızı Bekliyorum.........!!!!
  • oyunu ben tanijom bloodrayne 1 ve 2 war bende. cok harika bir ojun. daha hala ojnujom ben. 2 bölümü. Cok kanli bir ojuon ama güzel.
  • Saol kardeş katkıda bulunduğun için gerçekten çok kanlı ve gerilimli bir oyun bide
  • Yorumlarınızı Bekliyorum...................................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
  • yourmlarınızı bkeliooom
  • iide kardeş oyun çıkalı 3sene oldu şimdimi yorumunu istiyosun
  • napcan yorumu

bitireli aylar oldu 2. sini
    2. oynun 4 cd olması fazla geldi bana..
  • Nasıl unutabilirimki bu oyunu.Özellikle kontrol ettiğimiz yavruyu.

• filmi de çıktı ama çok kötü.uwe boll yaptı yapacagını yine alone in the dark tan sonra bu oyununda içine etti.seneye farcry ve dungeoun siege nde içine edicek.
  • Bloodrayne 1 süperdi. 2 o kadar ii değildi. Yapımcısı değişmiş galba özensizdi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sendelse

Bloodrayne 1 süperdi. 2 o kadar ii değildi. Yapımcısı değişmiş galba özensizdi.

3 üde Çıkarmı sence??????
  • güzel olmuş...

3 gelir böle oyunları serileri hep geliyo çünkü..
  • herangi bi resmi açıklama varmı?
  • şu an için yok diye biliyorum ama yakındır bir açıklama..
  • Arkadaşlar Sonunda Olanı biliyorsunuzdur bir arkadaşı var biliyorsunuz demi? ilk bölümlerde hep yanınızda durdu sonra ölüyor ya bir adam öldürüyor bir video daha bu adamı nasıl öldürdüğüne bakacağız aynen **** yazan yere rapid-share yazın - olmadan tamammı?
    Linke Tıklayınız.
  • erhan850 indirdinmi seyrettinmi ilk yerde biraz korkabilirsin korktunmu???
  • dostum izledim karı ne öle manyakmış yawiki dakkada adamı haşat etti wallaama hoşuma gitti(bu ne yaw sadomuyum ben:P:P)
  • quote:

Orjinalden alıntı: erhan850

dostum izledim karı ne öle manyakmış yawiki dakkada adamı haşat etti wallaama hoşuma gitti(bu ne yaw sadomuyum ben:P:P)

Saol Yorumun için The Blood Rayne 2 de Videosu varda çok zor UpLoaD ediyo o yüzden yapamadım Yorum verin yorum bu konu heeeep devam edecek
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.