Şimdi Ara

The Big Bang Theory (2007-2019) | (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.347
Cevap
39
Favori
188.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

sheldon'un penny'i kucaklaması efsaneydi
  • bu dizi süper ya.. yine çok güldüm..

sheldon'un aynı değerde hediye verme hastalığı da ayrı bi vaka

bu arada LEONARD NIMOY'un uzay yolu dizisindeki MR.SPOCK olduğunu söylemeye gerek yok sanırım,
    böylece sheldon hayatının hediyesini almış oldu
  • Ben 2x02deyim şu an ilk bölüm baya güzeldi keşke daha uzun olsa
  • aaah ah.bigbangsiz,how I met your mothersiz,dextersiz,LOSTSUZ BİLMEMKAÇINCI,bir haftaözümü tükettiniz lanzaten 1002 oldu mesajım,sözde 1000 de bırakcaktım
  • bu ne ya big bang de mi yok 2 haftada 1 çıkmaya başladılar artık
  • hristiyanların hepsi christmas zamanı yatar, onun etkileri olsa gerek

christmas derken yılbaşı değil tabi, 25 aralık..
  • yeni bölüm ne zaman çıkar?
  • Allah'ım yeni bölüm çıkmış. Hemen indiriyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: smd

Allah'ım yeni bölüm çıkmış. Hemen indiriyorum

eh işte
    o kadar aradan sonra daha iyisini bekliyordum
  • quote:

Orjinalden alıntı: tracy

quote:

Orjinalden alıntı: smd

Allah'ım yeni bölüm çıkmış. Hemen indiriyorum

eh işte
    o kadar aradan sonra daha iyisini bekliyordum

ben de ama olsun geldi ya
    ama şu wollowitz'in annesi ile bağrışmalarına dayanamıyorum artık komik filan da gelmiyor
  • Big bang ve how i met başladı.
  • Eger How ı met your mother Gibi ise İzlerim Aslinda onun gibi olmaz ama hadi bakalim indirelim.

zaten Lost ,Perison beak . HIMYM Bu 3 diziyi izliyorum bu da 4 olsun . Guzel dedınız .
  • penny'Nin gözünden, wolowitz'in penny'i öpmeye çalıştığı sahnede gülmekten yerlere yattım desem yeridir
  • Çok iyiydi ya özlemişim
  • the big bang theory en kral komedi dizisidir.ama beğenmeniz için bu konulara ilginiz olması gerekmekte.anlamak için temel konuları bilmeniz gerekiyor.diziyi izlerken kendimi görüyorum sanki.
  • quote:

Orjinalden alıntı: :White:DeviL:

the big bang theory en kral komedi dizisidir.ama beğenmeniz için bu konulara ilginiz olması gerekmekte.anlamak için temel konuları bilmeniz gerekiyor.diziyi izlerken kendimi görüyorum sanki.

16 yaşında üniversitede prof. mu oldun diyecektim ama daha 16 yaşında değilsin..
  • quote:

Orjinalden alıntı: tracy

quote:

Orjinalden alıntı: :White:DeviL:

the big bang theory en kral komedi dizisidir.ama beğenmeniz için bu konulara ilginiz olması gerekmekte.anlamak için temel konuları bilmeniz gerekiyor.diziyi izlerken kendimi görüyorum sanki.

16 yaşında üniversitede prof. mu oldun diyecektim ama daha 16 yaşında değilsin..

16 yaşından büyüğümkendimi izliyorum derken çizgi romanlar,süper kahramanlar,asosyallik,online oyunlar,kızlar ile konuşamama,sayısal dersler... demek istedim.
  • The Big Bang Theory yabancı dizi tarihimdeki 4. uzun soluklu macera olacak sanırım.

Daha önce Lost,Prison Break ve Chuck takip ediyordum.Heroes'a baktım ilk sezon pek sarmadı.24 diye arkadaş tutturdu,ilk sezonda Elisha Cuthbert olmasına rağmen konusu bana çok tekdüze geldi,devam edemedim.

Bu sıralar krizden dolayı gülme ihtiyacı hissediyoruz herhalde.Jim Parsons(Sheldon) oyunculuğu çok hoşuma gitti.
  • ya altyazı çıkmadımı ya
  • CNBCE'de yeni izlemeye başladım, çok güzel bi dizi ama durmadan zaman makineli bölmü verip duruyo. aynı bölmü 3 kez izledim
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.