Şimdi Ara

The Big Bang Theory (2007-2019) | (316. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.347
Cevap
39
Favori
188.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yabancı dizilere ilk defa TBBT ile başladığım için bende yeri ayrı. Dile kolay tam 12 sezon. Hiç unutulmayacak bir final yapmasını bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Strange Night -- 23 Ağustos 2018; 11:16:41 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın final sezonu başlıyor hadi bakalım.
  • Sırf final sezonu diye ite kaka buraya kadar geldik. 12x2'de Westworld'e "dumb sci-fy show" dediler. Anladım ki bırakmanın zamanı gelmiş de geçiyor.
  • 12x05'te yine bilinçaltı-Profesör Proton'la güldürdü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12x06

Sheldon-Howard kostüm olayı epey iyiydi, trailerda howardı görmüştüm ama sheldonı görünce iyi güldüm uzun zaman sonra güzel bi bölüm geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: All Father

12x06

Sheldon-Howard kostüm olayı epey iyiydi, trailerda howardı görmüştüm ama sheldonı görünce iyi güldüm uzun zaman sonra güzel bi bölüm geldi.
    Bayağı uzun zaman sonra hemde
  • 12x09

Final sezonu diye nobel alacaklarını sanıyordum ama amy ve sheldonın teorisi yanlış çıktı.
    Bu arada Raj bile evleniyor.
  • 12x08

12x08'de Anu ile ilk sevişmesinden önce Raj'ın tekrar kadınlarla konuşamayan haline dönünce haykırdım gülmekten uzun zamandır böyle güldürmemişti. Ya Raj efendi sen ki özünden buralara, nereden nereye geldin

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Komedi dizileri beni pek sarmadığı için sağda solda sürekli ismini görürdüm geçerdim. 3-4 hafta önce pilot bölümünü izledim ve ne olduysa dizi beni içine çekti. Hem komedi filmi izler oldum, hem de günde 1 bölüm den fazla dizi izleyememe durumum ortadan kalktı.

Şuan 8x15'teyim ve dizinin 12. sezonda bitecek olması beni üzüyor. 2007'de karakterler tuşlu telefon kullanıyordu, o zamandan bu zamana ne gibi teknolojik gelişmeler olmuş ona da eğlenceli bir şekilde tekrar şahit oldum.

Ayrıca
    Howard'ın annesi rolüne can veren Mr. Susi hem gerçek hayatta hem de dizide ölmüş olması bu bölümde çok hassas işlenmiş.

Rip Carol Ann Susi belki 2007den beri bu diziyi seyretmiyorum ama gerçek bir fun kadar özleyeceğim sesini

• Bitiyor gönlümün efendisi Son 7 bölüm kaldı, final bölümü 16 Mayıs'ta ve 1 saat uzunluğunda olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Strange Night -- 12 Mart 2019; 1:36:49 >
  • Ula final yapıyormuş ya bu :((((

• Eskiden her bölümden sonra buraya gelir bölümle ilgili yorumları okurdum, kendi düşüncelerimi de yazardım. Şimdi final sezonu, dizi bitiyor ve kimse final sezonu bölümleriyle ilgili bir şey yazmıyor. Bu dizi için üzücü bir şey gerçekten. Bunun en büyük sebebi dizinin son sezonlara doğru inanılmaz derecede düşüşü. Keşke 12. sezon çekmek yerine tadında bıraksaydılar.
  • Vay be bu dizi de bitiyor,başladığım zamanı dün gibi hatırlıyorum...

Şimdi size can alıcı soru,11-12 sezonları henüz izlemedim,çok etkstra bişey oluyor mu?Sizce izlemeyip direk final bölümüne geçsem oluru mu ???
  • Karakterlerin gelişimini, hayatlarının gidişatı vs görmek güzeldi. Sonradan değil, ilk çıktığında izleyen biriyim. Üzüntülüyüm açıkcası. Özleyeceğim hepsini.
  • Son sayfadaki ilk mesaj neredeyse bir sene öncesine ait, bu kadar mı düştü bu dizi.

• Dizi tamamen mi bitiyor dostlar, yoksa sezon finali mi sadece?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AKINLASINN

Dizi tamamen mi bitiyor dostlar, yoksa sezon finali mi sadece?
    Tamamen bitti.

Güzel bir finaldi. Son 3 sezonu izlememiştim .Final bölümünü izledim ,beni 11 sene önceye götürdü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ehckelem -- 17 Mayıs 2019; 11:21:47 >
  • son birkaç sezon zaten kötü gidiyordu bitmesi iyi oldu. gerçi ben amy geldikten sonra dizinin eski tadında olmadığını hissetmiştim. çok zorlama ve feminist bir karakterdi.
    ilk sezonlar güzeldi, sonunda bitti.
  • Dizi çok güzel bir finalle ekranlara veda etti. Son birkaç sezondur istenilen çizgiden uzakta olduğunu kabul etsem de maalesef bu uzun süren yapımların kronik bir problemi. İlk başlarda size komik gelen karakterlerin davranışlarına bölümler ilerledikçe alıştığınız için artık o karakterlerin bir olay ya da durum karşısında vereceği tepkiyi az çok tahmin ediyorsunuz ve bu da diziden alınan keyfi baltalıyor haliyle. Bana kalırsa TBBT'nin en büyük problemi de bu oldu yıllar içinde.

Sheldon'ın en mutlu gününde "diğer ailem" dediği arkadaşlarını onore etmesi, dolayısıyla normalde Sheldon'dan beklenmeyecek bir davranış sergilemesi oldukça duygusaldı. Çok da güzel düşünülmüş bir sahneydi bana kalırsa.

Final bölümünde Penny'nin hamileliğinin sinyallerini birkaç bölüm önceden almıştık, bu yüzden bu haber pek şaşırtmadı beni.

Final bölümüne kadar Raj da birini bulur diye düşünüyordum ama öyle olmadı.

Penny'nin son bölümün son sahnesinde giydiği tişört dizinin ilk bölümünde giydiği tişört ile aynıydı. Bu güzel düşünülmüş ince ayrıntıyı da atlamamak gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercann35 -- 17 Mayıs 2019; 17:52:36 >
  • 
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.