Şimdi Ara

The Beginner's Guide - Türkçe Çeviri (v1.1 yayınlandı) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
2
Favori
2.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • şu oyunu biz yapsak herkes söverdi yabancılar yapınca nedense değerli oluyor, yemin ediyorum türkçe yamada oyunun yapımından daha çok emek vardır
  • 1.1 sürümü yayınlandı.
  • İndirimdeyken alacağım, çevirdiğin için teşekkürler

Düzenleme (22.06.2018): Yamanın kurulumunu dediğiniz gibi yaptım, -language Turkish işe yaramadı. Ayrıca yorumda spanish olarak değiştirin, konsola şu kodu felan yazın demişsiniz. Onlar da işe yaramadı. Tam buraya yardım için yazacaktım, kendi biraz kurcaladım ve yaptım. Direk oyunun kurulu olduğu yere atın, İngilizce üzerine yazacak. İyi oyunlar.

İşte Türkçe yama (v1.1):http://www.mediafire.com/file/kc7b6b45ma31izt/The%20Beginners%20Guide%20T%FCrk%E7e%20Yama%20v1.1.rar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DryreL -- 22 Haziran 2018; 21:17:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DryreL

İndirimdeyken alacağım, çevirdiğin için teşekkürler

Düzenleme (22.06.2018): Yamanın kurulumunu dediğiniz gibi yaptım, -language Turkish işe yaramadı. Ayrıca yorumda spanish olarak değiştirin, konsola şu kodu felan yazın demişsiniz. Onlar da işe yaramadı. Tam buraya yardım için yazacaktım, kendi biraz kurcaladım ve yaptım. Direk oyunun kurulu olduğu yere atın, İngilizce üzerine yazacak. İyi oyunlar.

İşte Türkçe yama (v1.1):http://www.mediafire.com/file/kc7b6b45ma31izt/The%20Beginners%20Guide%20T%FCrk%E7e%20Yama%20v1.1.rar
    Steam sürümü için güncelleme yaptım.

Hocam sizin mesajı düzenleme yaptıktan sonra gördüm, kusura bakmayın.

• eline sağlık bro oyunu bitirdim Çok güzeldi, çok emek var yamada. ❤

Link kırıktı bu forumda siteden indirdim yamayı.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.