Şimdi Ara

The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.364
Cevap
47
Favori
115.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cyborg'un filmi iptal oldu diye biliyorum onun yerine farklı birşey koyacaklar. Teen Titans olabilir.
  • Erwin kullanıcısına yanıt
    Teen Titans olsa harika olur yav.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Affleck filmin orjinal bir Batman hikayesi olacağını söyledi.
  • Erwin kullanıcısına yanıt
    The Man in the Suit kullanıcısına yanıt
    En son kesin bir haber yoktu. Belli değil daha. @Erwin

Ayrıca fikrine katılmıyorum. Reklamını güzel yaparlarsa, film de güzel olursa her türlü izlenir. GotG'yi örnek verebiliriz mesela. @The Man in the Suit
  • Sokratik Adam kullanıcısına yanıt
    Ne zaman DC'nin tutmayacak potansiyele sahip bi filmi çıksa hep GotG u örnek gösterirler. Ama o filmdeki oyuncu kadrosunu düşünmezler. Filmdeki 2 CGI karakteri bile Vin Diesel ile Bradley Cooper canlandırdı.

GotG diyerek kendinizi avutmayın o elemanla Cyborg filmi her türlü gişede çakılır. Aquaman de tırt mesela ama orda Jason Mamoa faktörü var ondan o filme itiraz edemem herşey olabilir.

• The Man in the Suit kullanıcısına yanıt
    2020'de çıkacak bir filmden bahsediyoruz ve o filme kadar Cyborg, JL 1 ve JL 2'de gözükecek. Ondan ayrı bir de Flash filminde gözükecek diye söylentiler var. Oyuncu batırmadığı sürece ünlenme ihtimali çok yüksek. Yanına da ünlü yardımcı bir oyuncu eklerlerse çakılma gibi bir durum olmayacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

Ne zaman DC'nin tutmayacak potansiyele sahip bi filmi çıksa hep GotG u örnek gösterirler. Ama o filmdeki oyuncu kadrosunu düşünmezler. Filmdeki 2 CGI karakteri bile Vin Diesel ile Bradley Cooper canlandırdı.

GotG diyerek kendinizi avutmayın o elemanla Cyborg filmi her türlü gişede çakılır. Aquaman de tırt mesela ama orda Jason Mamoa faktörü var ondan o filme itiraz edemem herşey olabilir.

Ben de diyorum bu yorum tarzı tanıdık geliyor bi yerden bana. Eski kullanıcı adını görünce geldi

Katılıyorum Cyborg eh işte den fazlası olamamış. Aquaman'i Jason Mamoa sırtlıyor baya sağlam göründü gözüme.

Cyborg filmine hiç gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Sokratik Adam

2020'de çıkacak bir filmden bahsediyoruz ve o filme kadar Cyborg, JL 1 ve JL 2'de gözükecek. Ondan ayrı bir de Flash filminde gözükecek diye söylentiler var. Oyuncu batırmadığı sürece ünlenme ihtimali çok yüksek. Yanına da ünlü yardımcı bir oyuncu eklerlerse çakılma gibi bir durum olmayacaktır.

karakterin yapısı pek sevilmeye müsait değil bana göre baya seviyesi yüksek bi film olmalı ki dikkat çeksin. biraz aykırı bi karakter çünkü.

• İçimde nedense Taron Egerton'ın Robin/Nightwing olarak evrene gireceği hissi var. Bu filmi dusunemiyorum o zaman.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence Bale yakışmıyordu Batman/Wayne rolüne; Nolan faktörü var orada başka bir şey değil. Şahsen Michael Keaton ile beraber bu role en çok yakışan aktördür Ben Affleck. Yukarıdaki karşılaştırma resminde de Bale'in Batman'i bildiğin çakma gibi duruyor.
  • Bu filmin en az 2 Oscar'ı var. Rez alın.
  • +1

Hani bazı fanboylar vardır ya,beğense bile karşı tarafın fanboyu olduğu için,filmden nefret eder.Bence Ben Affleck öyle bir film yapacak ki böyle fanboylara bile begendirecek. Bunu da rez alın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Batman

Bu filmin en az 2 Oscar'ı var. Rez alın.

Affleck'in kötü filmi yok yönetmen olarak. Rotten +80 , IMDB +7.5 neredeyse hepsi. Film bize cok süper kahraman filmi olduğunu hissettirmez ve müziklerini Ramin Djawadi ayarında birine yaptırırlarsa ben yeni bir Dark Knight etkisi yaratır diyorum.
    Oyuncular, senaryo vs hiçbir konuda kaygılı değilim kesinlikle cok cok iyi olacaktır film.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman

Bu filmin en az 2 Oscar'ı var. Rez alın.

Arkham Asylum da geçerse sen onu 4 yap.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya cidden kadroya bakıyorum da mest olmamak elde değil.

Ben Affleck
    Jared Leto
    Will Smith
    Margot Robbie
    J. K. Simmons
    Jeremy Irons
  • Sokratik Adam kullanıcısına yanıt
    Arkham Asylum olursa Suicide Squad'ın yarısını ekle buraya. Bir de çok büyük ihtimalle Matt Damon da eklenecek.
  • Matt, Hush'ı oynar inşallah.
  • Takip
  • 5 yıl var daha pöööhhh
  • drjacob kullanıcısına yanıt
    Film 2018-2019 gibi gelmiyor muydu?

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.