Şimdi Ara

The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.364
Cevap
47
Favori
115.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Batman'in solo filminde Deathstroke'yi görmek harika olurdu. Şöyle bir dövüş sahnesi geçtiğini düşünseniz de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tarık-16 -- 30 Mart 2016; 23:34:12 >
  • Tarık-16 kullanıcısına yanıt
    güzel olurdu ama büyük olasılıkla red hood olacak villian.Bence deathstroke tan daha fazla zorlayacaktır batman i sonuçta kendisi eğitti robin i.
  • hasomen kullanıcısına yanıt
    Batman filmini seri yaparlarsa büyük ihtimalle görürüz. Deathstroke gibi bir villianı boş geçeceklerini sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tarık-16 -- 30 Mart 2016; 23:49:11 >
  • Under the Red Hood yapacaklar büyük ihtimalle ilk filmi. İkinci film Court of owls, üçüncü film de Death of the family olursa efsane olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Affleck Batman solo filminin senaryosunu yazmış.

• Nedense bu role bale dan başkasını uygun göremiyorum

• The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz

• Red Hood yaptılar diye içinde Deathstroke kullanmaları kısıtlanmaz. Kullanabildikleri kadar düşman kullansınlar filmde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senaryosunu yazdığı halde niye böyle haberler geliyor anlamadım.

quote:

Ben Affleck Sadece Justice League Filmleri İçin Anlaşmış

Ben Affleck'in Warner Bros'un DC evreni filmleri için olan anlaşması Batman v Superman haricinde iki tane de Justice League filmini içeriyor. Yani anlaşmalarında Batfleck'in üzerine kurulu bir film yok.

Fakat şunu da belirtelim, Ben Affleck'in kendisinin yazdığı bir Batman hikayesi de bulunuyor ve Justice League filmlerinin ardından 2020'li yıllarda bu filmi görme ihtimalimiz olabilir. Yine de bu filmin yalnızca proje halinde olduğunu ve kesinleşmediğini de hatırlatmamız gerek.

Ben Affleck'in Batman'ini Justice League filmlerinin dışında Suicide Squad filminde de görme fırsatı bulacağınızı da unutmayın. Muhtemelen kıyafetin içerisindeki kişi çoğunlukla Ben Affleck olmayacak ama bu çok da önemli olmasa gerek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• zack synder,Robin in BvS den 10 yıl önce joker tarafından öldürüldüğünü söyledi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasomen -- 31 Mart 2016; 19:11:54 >
  • Ben artık Zack'in çok fazla konuştuğunu düşünmeye başladım. Bir çok detayı kendisi veriyor. Sinir bozucu bir durum.
  • yanlış haber WB 2020 den önce batman solo filminin geleceğini duyurdu.Ve daha yeni Ben Affleck röportajında Geoff Johns ile bir proje üzerinde çalıştığını söyledi.Bu projenin de batman solo filmi olduğu çok belli zaten
  • The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Icefyre -- 31 Mart 2016; 20:46:49 >
  • DC'den tek beklentim bu film
  • Bir filmde bir ana dusman dısında bir de bir iki yan dusman olsa on numara olur Joker ve Batman ı gene çok görmek istiyorum bu daha sert ve guclu Batman ile filmin acayip iyi olacağını dusunuyorum konuyu favoriye aldım

• Batman vs Superman 'deki Batman'i çok başarılı buldum. Affleck role cuk oturmuş. Batman Begins hayranı biri olarak bu Batman'i daha çok beğendim.

Umarım aynı sert ve karanlık Batman'i bu filmlerde görürüz.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasomen -- 4 Nisan 2016; 7:41:32 >
  • %99,9 ihtimalle fake ama yine de paylaşayım.

The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz

• Kevin Smith,Geoff Johns un Ben Affleck ile Batman solo filminin senaryosunu yazdığını doğruladı
  • Yazıdan belli gibi zaten allah kısmet ederse izliyecez. Bunlar böyle tarih belirliyor ama adamları hiç düşünmüyorlar. Heriflerin yolda ayağı kaysa ne olcak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.