Şimdi Ara

The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.364
Cevap
47
Favori
115.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne oluyor ya ? Zaten planlama falan yok filmlerin hikayelerin evrenin anlatımında sıkıntılar var bı rde bu mu çıktı sımdı ? Nasıl olacak ? Cekmeyın daha ıyı ya ?

Diğer JL filmleri diğer DC filmleri ...olur mu farklı Bat ? Olmaz !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DC mıçtı batırdı şimdi mokuyla oynamaya başladı. WB'nin amacı nedir nasıl bir kafadalar anlamadım.

İki farklı Batman muhabbeti nedir. Sen daha ana senaryo üzerine kurmuş olduğun evreni izleyiciye anlatamadın birde başka evrenler falan filan bunu nasıl anlatacaksın.

Şu içine ettiğiniz evrene bir reset atın. MoS'dan sonrasını silin ve baştan başlayın harbiden saçma sapan birşeye dönüştü bu iş.
  • Evet en buyuk cizgi roman sirketinin evreni capulcu wb yuzunden bitmek uzere.Ulan aptal sen cast yapmayi bilmiyorsan niye en basta batflecki seciyorsun.Adam 1 filmde daha oynasin flashpointte reset atin iste.Degisiklik yapmanin luzumu yok.

• Batfleck'e de alışmıştık halbuki. Jake'de fena olmaz ama karakter yeni oturmaya başlıyorken oyuncuyu değiştirmek izleyicinin hoşuna gitmeyebilir.

• Jake olmalıydı en başından beri.Anlaşırlar umarım, efsane olur solo film.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Icefyre

quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

quote:

Orijinalden alıntı: Icefyre

Ben Affleck filmde yer almayacak ama Flashpoint'te oynaması bekleniyor. Matt Reeves standalone film için yaşlı olmayan bir oyuncu istiyor. (Variety)

Jon Hamm ve Jake Gyllenhaal'ın isimleri geçiyor.

Armie Hammer olacak. Tamamen kendi düşüncem.

Hocam o adam tam bir Hal Jordan başka role harcarlarsa üzülürüm.

@Be4dieWB aynı zamanda en büyük çr şirketinin sahibi de olduğundan kendi ayağına kurşun sıkıyor aslında ama şirkette bunu anlayan yok galiba

• Bu filmde Affleck noktayı koyup Flashpoint'te yerini yeni oyuncuya bıraksa daha mantıklı olurdu. Herhalde Batman'i öldürüp yerine Nightwing'i geçirmek yerine Flashpoint'le oldu bittiye getirecekler değişikliği. Bilemiyorum Batman'in Deathstroke'a karşı efsane bir dövüşte kendini feda edip yerine yeni birinin geçmesini tercih ederdim ama bu şekilde de Bruce Wayne karakteri de ölmüş olurdu. Mecburiyetten tarih değişikliğine gidecekler sanırım.

Jake bence de Batman olması gereken oyuncu. Tek sıkıntı sesi, onu da efektlerle çözerler herhalde.
  • Jon Hamm neden düşünülmüyor Batman rolü için?
  • Allah kahretsin sizi gerizekalı herifler rolüne cuk oturmuş adamı kaybettiler.

Saçma sapan filmlerle boş bir evren kur sonra acısını oyuncudan çıkar...

Ayrıca Jake falan gelmesin görünce sinirlerim bozuluyor illaki birisi olacaksa Armie Hammer olsun.

Dc evrenini takip etmemi sağlayan tek adam gidiyor artık bir tarafınıza kına yakabilirsiniz.

Şu adamı deathstroke/Joker ile kapıştığını görmeden öleceğim şaka gibi resmen.

Sinemada da Marvel hariç çr filmi izlemem artık.

• Vallahi üzüldüm Batfleck reisin gitmesine. Çok yakışmıştı. WB batırdı her şeyi.

Büyük potansiyelli filmleri kendi elleriyle bitirdi ve olan Zack'e oldu. Batfleck'te nasibini almış oldu diyelim.

Umarım yeni gelen kişi rolünü Henry Cavill gibi sahiplenir. Adam Akitasına bile Kal adını vermiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • WB'nin DCEU'nun içine nasıl ettiğini izliyoruz, evrenin en iyi adamını elinde tutamıyorlar..

The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz
  • Resmi bir bilgi geldi mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reisi yediler helal olsun.
  • Jake 36 Jon Hamm 46 yaşında.

Ayrıca bırakın şu Affleck zırlamalarını. Burada Affleck Affleck diye yırtınanlar 90'lı yıllarda her filmde ayrı bir Batman olduğunu unutuyor sanırım.

Zaten adam gönülsüzdü son zamanlarda. Belki kendi istemiştir nereden bileceksiniz?
  • Abi flashpoint ile nasıl değiştirecek o da ayrı bi saçmalık ne olacak barry olayları düzelttiğinde ben affleck'in batman'i yerine jake'in ya da başka birinin batman'i mi olmuş olacak tamamen saçma ve salakça ilerliyor evren artık hiçbir umudum kalmadı bu olaydan sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

Jake 36 Jon Hamm 46 yaşında.

Ayrıca bırakın şu Affleck zırlamalarını. Burada Affleck Affleck diye yırtınanlar 90'lı yıllarda her filmde ayrı bir Batman olduğunu unutuyor sanırım.

Zaten adam gönülsüzdü son zamanlarda. Belki kendi istemiştir nereden bileceksiniz?

Kendi istemiyor bu kesin, neden yesinler adamı garip garip muhabbetler.

Neyse benim hayalim michael keaton un bruce wayne olduğu bir batman beyond filmi

• Nightwing kullanıcısına yanıt
    Hocam bu adamlar normal evreni bile kuramadılar. Beyond evrenini nasıl kursunlar

Ama keşke olsa, sinemada Beyond görmek güzel olurdu.
  • ne çok oynadılar şu batman ile.

benim için tek ve gerçek batman kevin conroy'dur.

The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz
  • Affleck efsane bir Batman olabilirdi

BvSde iyiydi ama Jlde tükenmişti

Gerçek hayatında da adamın bin tane sorunu var

Rol kesinlikle ondan alınmalı,

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.