Şimdi Ara

The Amazing Spider-Man 2 (2014) Fragman#1 (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.046
Cevap
14
Favori
79.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: arkham92

quote:

Orijinalden alıntı: ysn61

quote:

Orijinalden alıntı: arkham92

quote:

Orijinalden alıntı: itsclobberingtime

Filmin ilk yarisi bitti

Filmin muzikleri hic hosuma gitmedi.Electronun tv sahnesinde calan sarki lou dan alinmaydi.Sarkilar cok tiz mi desem yani sahneye hic uymamis.Dublaj su ana kadar en kotulerden.Electro sahnesi electro nasil olustugu felan hic derin degil.Spidey ile dovusmesinde bazi mantik hatalari var.Ben aradigimi bulamadim filmde.Surekli bir civiklik var belki dublajinda etkisi vardir bilemiyorum.

Dublajlı giderseniz tabi zevk alamazsınız...

Herkes şarkılara hasta olmuş sen beğenmedim diyosun

Yanlış kişiye alıntı yaptın hocam, ben şarkıları çok sevmiştim hala da sevip dinliyorum

Biliyorum Baktım ona yazmışsın direk alıntılayayım dedim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Yalarca

quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Film ile ilgili bir sorum var.

Norman'ın ölmemiş olma ihtimali var mı?Bana düzmece gibi geldi ölümü.Çok hızlı geçiştirdiler.

Norman'ın kafasının cam fanus içinde tutulduğu bir görsel vardı. Hayata döndürmek için çalışıyor olabilirler.

Yazdıktan hemen sonra gördüm onu.Peki
    Peter filmde kendini iyileştirebiliyor sanırım.Amazing ve Ultimate evrelerinde böyle bir olay var mıydı?

• quote:

quote:

quote:

Norman'ın ölmemiş olma ihtimali var mı?Bana düzmece gibi geldi ölümü.Çok hızlı geçiştirdiler.

Norman'ın kafasının cam fanus içinde tutulduğu bir görsel vardı. Hayata döndürmek için çalışıyor olabilirler.

Peter filmde kendini iyileştirebiliyor sanırım.Amazing ve Ultimate evrelerinde böyle bir olay var mıydı?

Evet ikisindede var. Bu tabi bi Hulk yada Wolverine ayarında bir iyileşme gücü değil. Bizim kolumuz kırıldığında 1 ayda iyileşiyorsa Spider-man de 2 gün sürüyor.Mesela ısırılmadan önce gözlük kullanıyorken ısırıldıktan sonra çıkarıyor. Hep iyileşme gücünden dolayı. Tüm duyu organlarıda mükemnel seviyeye gelmiş oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Evet ikisindede var. Bu tabi bi Hulk yada Wolverine ayarında bir iyileşme gücü değil. Bizim kolumuz kırıldığında 1 ayda iyileşiyorsa Spider-man de 2 gün sürüyor.Mesela ısırılmadan önce gözlük kullanıyorken ısırıldıktan sonra çıkarıyor. Hep iyileşme gücünden dolayı. Tüm duyu organlarıda mükemnel seviyeye gelmiş oluyor.

Anladım,teşekkür ederim.

• Mükemmel bir filmdi az önce çıktım
    Mutlaka gitmenizi tavsiye ediyorum

• Filmden yeni geldim yok böyle bir film! Film gerçekten inanılmaz. Süper birşeydi. En iyi Spider-Man filmi!
    Ama yazılardan sonra sahne çıkmasını bekledim baya bi bekledim sonra görevli geldi sahne yok dedi Imax te yokmuş normal 3D lerde varmış.
  • Film gerçekten çok iyiydi.Fragmanlar çok iyi olmasına rağmen ilk filmi fazla beğenmediğim için bu filmden fazla beklentim yoktu ama gerçekten su gibi aktı zaman izlerken.5 Spider-Man filmi içinde Spider-Man 2 ile birlikte ilk sıraya yerleşti gözümde.Görsel efektler,yeni kostüm,eğlenceli Peter,Emma Stone ve müzikler (özellikle ''My Enemy'') harikaydı.

Gwen'in düşüş sahnesi çok iyi çekilmiş,ayrıca ölüm anı ve ufak çocukla Peter'ın son sahnesi duygusaldı.Sinister Six'in önü iyice açıldı,üçüncü filmin konusu o olur büyük ihtimalle.Ayrıca Carnage ve daha iyi kurgulanmış bir Venom da görmek istiyorum,umarım daha sonraki film veya filmlerde gerçekleşir isteğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: JRR

Filmden yeni geldim yok böyle bir film! Film gerçekten inanılmaz. Süper birşeydi. En iyi Spider-Man filmi!
    Ama yazılardan sonra sahne çıkmasını bekledim baya bi bekledim sonra görevli geldi sahne yok dedi Imax te yokmuş normal 3D lerde varmış.

Aslında sahne diye bir şey yok, bazı sinemalarda filmin sonunda x-men days of future past filminden bir sahne yayınlanıyor, onun da Spider-man ile bir ilgisi yok. Yani bir şey kaçırmış değilsiniz.
  • Filme birkaç gün önce gittim. Ben de çok beğendim ama ileriki filmler de ben de bir venom bekliyorum.

gwen öldü şimdi acaba 3. Filmde mary jane görür müyüz?

• bu filme girecektim fakat ilkini izlememiştim. şimdi de ilkini izleyecektim fakat 0'dan başladığını öğrendim filmin o yüzden elim play tuşuna gitmedi.
    başlamalı mıyım sizce ?
  • Seviyeli Yarbay kullanıcısına yanıt
    İlkini izlemeden buna gitme bence

• quote:

Orijinalden alıntı: barcali33

yok zaten gitmeyeceğim ama ilkini izlemeye istekli değilim dediğim sebepten dolayı.
    o yüzden izleyenlerden yorum istiyorum, ilk film sıkmıyor değil mi ?
    önceki filmle kıyaslandığında the amazing serisi nasıl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seviyeli Yarbay

quote:

Orijinalden alıntı: barcali33

yok zaten gitmeyeceğim ama ilkini izlemeye istekli değilim dediğim sebepten dolayı.
    o yüzden izleyenlerden yorum istiyorum, ilk film sıkmıyor değil mi ?
    önceki filmle kıyaslandığında the amazing serisi nasıl ?

bence bu seri önceki seriden çok daha iyi ama bu seride 2.film 1.filmin çok üstünde olmuş bence mükemmeldi 2 kez gittim 2.filme sırf 3d için bile gidilir 1.filmi tam hatırlamıyorum ama gayet güzeldi

• ilk filmi yerin dibine vurmuştum ama ikinciyi dün izleyince söylediklerimi teker teker yuttum açıkcası

spiderman ı binadan binaya atlarken 3d izlemek müthişti 3d olayını yeterli bulmayanlar olmuş ama bu konuda captain america'dan daha fazla zevk aldığımı söyleyebilirim... müzikler de hans zimmer farkı diyorum başka da denecek birşey yok...

filme gelince

filmin aksiyon dozu falan yerindeydi ama electronun olduğu yerde tutup green goblini assolist gibi en son çıkarmak mantıksız geldi belki de sonraki filme hazırlık olabilir ayrıca harry osborn un zehiri almasından sonra ben venom çıkar diye bekledim ama green goblin işi şaşırttı biraz...

ilk üçlemede franco nun performansını çok beğenmiştim bu filmde ezilir demiştim ama oynayan kişi ondan hiç de geri kalmamış.

birde hastalığının seyri neydi öyle film bitene kadar babası gibi olacak sandım

peter ın oscorp da gwene zaman vermek için korumalara yaptığı hareketler süperdi birde dolaba saklandıklarında çok klişesin göndermesine güldüm

gwen in öldüğününün spoilerini kazara yemiştim o yüzden şaşırmadım peter in kurtarmak için attığı son ağın yardım eli gibi olması iyi düşünülmüş

bazı sahnelerinde slow motion olarak verilmesi hoşuma gitti

after credits olayına gelince

kaç senedir marvel filmleri izlerim salonlardan hep en son çıkarım ama filmi bu kadar beğenmeme rağmen bundan berbat bir after credits görmedim. buram buram x men reklamı kokuyordu ve son derece gereksizdi. gizemli adamın osbornu ravencraft ta ziyareti bile bundan daha iyi bir alternatif olurmuş. stan lee nin buna nasıl razı geldiğini hala anlayamıyorum. bu aralar filmlerde iki tane konuluyor bir tane daha eklenebilirdi bence...

son olarak da

bazı yerlerde avengers a gönderme var diyorlar neresi ben göremedim açıkcası görebilen var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gollory -- 4 Mayıs 2014; 18:28:40 >

• Filmi en sonunda izleyebildim. Genel olarak beklediğimden daha güzeldi ama ara sahnelerde sıkıldım nedense. Onun dışında müzikler ve özellikle slow motion çekimler hoşuma gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gereksizyazabilen -- 5 Mayıs 2014; 0:04:09 >

• binaların üsten çekimi sırasında avengers'ın logosu olan A işaretini bariz bir şekilde gördüm ben.başka var mıydı hatırlamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: double minded

binaların üsten çekimi sırasında avengers'ın logosu olan A işaretini bariz bir şekilde gördüm ben.başka var mıydı hatırlamıyorum.

Teşekkür ederim dostum sagol

• ancak izleyebildim. imax için biraz beklemem gerekti ama değdi müthiş bir şeymiş bu imax.

filme gelince electro'yu çok beğendim güçleri olağanüstüydü ama keşke biraz daha görseydik. onun olduğu her sahne muhteşemdi.

harry osborn da iyiydi. dane dehaan mıdır nedir çocuk süper oynamış mimikler falan hoştu baya.

gwen ve peter ilişkisi de çok güzeldi ama biraz fazla sahne vardı ikisine, bazı yerlerde sıkılmadım değil.

kostüm, müzikler, görsellik, 3d çok güzeldi ya bir daha mı gitsem acaba electro için gidilir aslında.
  • Filmi bende çok beğendim harikaydı.
    Filmin bittiğindi oyuncurı felan yazan yerde çalan şarkının adı neydi ? Aradımda bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NikoP

Filmi bende çok beğendim harikaydı.
    Filmin bittiğindi oyuncurı felan yazan yerde çalan şarkının adı neydi ? Aradımda bulamadım.

Alicia Keys - It's On Again
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.