Şimdi Ara

Thanos vs Süperman (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
265
Cevap
0
Favori
10.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üzülüyorum sana artık hotu thanos 》 cas da diyemiycen ahshhaja hotu hotu ahhshahah
  • since2002 kullanıcısına yanıt
    niye diyemiyimki ? non-canon hikayeleri vs attırdığımız oldu

hotu thanos >>> Cas
  • Hmhm ok
    seni zırlatmayı özlemişim ama birazdan çıkıcam kusura bakma
  • Ya git şurdan thanos içinden geçermişte neymiş. Thanosun yumruklarını evrensel felan sandınız heralde 3 yumrukta öldüreceğini düşünüyosunuz.

Thanosu odin ile aynı siklette tutan kim ? Senin gibi cahillermi ?
  • Hope_Of_World kullanıcısına yanıt
    öldüreceğini ben düşünmedim ama sen çizik bile atamaz diyosun.

thanosu odin ile aynı siklet tutanı konum açılınca görürsün
  • Kahramanbaykusta aç aynı konuyu.. Merak etme ordakiler insan ezmeyi sevmez gülmezler pek
  • Hope_Of_World kullanıcısına yanıt
    eziklecek bir durum yok zaten. açacağım konuyada gerek kalmadı.https://forum.donanimhaber.com/thanos-vs-odin--133799490 bu konuda sen dahil çoğu arkadaşımız thanos zorlar ama odin alır demişsiniz. zorlamak rakip olmak demek rakip olmak içinde sikletlerin uyuşması lazım. benim açacağım konuda thanos odine rakip olur mu olucaktı kısacası gerek kalmadı.
    gördüğün gibi thanosun sikleti: odin-adam warlock gibiler
  • Bazı durumlarda Supermande rakip olabilir. Darkseid zaten tam rakip yani o vs belli olmaz nede olsa zeusu almış birisi. Superman bu adama yeri gelince rakip olabiliyosa Odinede rakip olabilir yener demiyorum rakip olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gerçek bilgi

kardeşim hope-yarasabo ile hotunun non-canon olduğunu biliyoduk. Cas'ın canon mu non-canon mu olduğunu tartıştık istediğine sor. yada git hotuya canon dediğim mesajın ss'ini at yada zırla

lt>Cas
    Doğru söylüyor since denen 2002 li midir nedir insanlara iftira atma ben mert bir sekilde soyluyorum ben emin degildim hotu nun non canon oldugundan o yüzden canon mu non canon mu yorum yapamıyorum dedim hope of world e sonra o da anlattı bende araştırdim ögrendim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E6BF87A58 -- 11 Ağustos 2018; 23:35:54 >
  • Thanos genel olarak odin le silver surfer arası bir karakterdir odin den biraz düşük silver surfer dan biraz daha yüksek öte yandan superman ise silver surfer ile thor shazam ww benzeri karakterlerin arasında shazam thor un ww nin biraz üstüdür silver surfer in biraz altıdır ama tabiki superman in 3 yumruğa yamulacagı falan yoktur dayanıklılığının ss den fazla oldugunu dusunuyorum ama versus un sonucunu degistirmez thanos kazanır sadece superman vs yi uzatır.

Ben böyle düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E6BF87A58 -- 11 Ağustos 2018; 23:38:3 >
  • Aynı düşünüyomuşuz..
  • umutcicen U kullanıcısına yanıt
    Öyle bir şey diyen varsa diyecek bir şey bulamıyorum zaten , çr okumamış adam da buraya girip kafadan sallıyor demekki
  • o degilde gerçek bilgi ban yemis kiyamam :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: since2002

o degilde gerçek bilgi ban yemis kiyamam :(
    Sen de fake hesap açıp millete sallıyordun senin eleman da ban yemiş ayy kıyamam
  • ahahhah onun fake hesab acmasina gerek yok en az 50 tane yan uyeligi vardir onun saten en az 50 tane uyeligi ban yedi akillanmadi hg bu arada buda yan hesabin sanirim ahdhbaba
  • Beyler Kangal yani ben alırım. Supermanın darkseidi yenmiş fakat thanos Thora yumruk atmış birisi ne yalan söyliyim 3 yumruğa Supermanın cacığını çıkartır.

Superman darkseidi yensede farketmez thanos 3 yumruğa öldürür. Superman Evrensel atağı tanklasada thanosun yumrukları gerçekliği dahi kıramadığı, uzay Zaman bariyerini kıramadığı için evrenseldir yani supermane üç yumruk atarak öldürebilir.

Supermanın thanosdan güçlü karakterlerle kapışması bişey ifade etmiyor. Thanos 3 yumrukta öldürür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kangal- -- 12 Ağustos 2018; 11:5:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kangal-

Beyler Kangal yani ben alırım. Supermanın darkseidi yenmiş fakat thanos Thora yumruk atmış birisi ne yalan söyliyim 3 yumruğa Supermanın cacığını çıkartır.

Superman darkseidi yensede farketmez thanos 3 yumruğa öldürür. Superman Evrensel atağı tanklasada thanosun yumrukları gerçekliği dahi kıramadığı, uzay Zaman bariyerini kıramadığı için evrenseldir yani supermane üç yumruk atarak öldürebilir.

Supermanın thanosdan güçlü karakterlerle kapışması bişey ifade etmiyor. Thanos 3 yumrukta öldürür
    gülmedim kerem knk
    CAS, Hotudan daha mı güçlü diyorsun yani, hiç sanmıyorum. Hotu'nun Dcdeki dengi Lucifer ve Michealin birleşmiş güçleri olabilir ancak.
  • hotu dcde the source neyse hotuda marvelde o

the source nin gucu micheali luciferi baya asan bj guc hotu saten non canon bir olay

marvelde oaa dan baska yok o ozellik kimsede yediremesenizde kendinize maalesef oyle yavru.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.