Şimdi Ara

TF2'de VAC hatası çıkıyo

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
4.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • işte bu resimdeki hatayı veriyo yardım edin hile yapmadım .
     TF2'de VAC hatası çıkıyo
    resim çıkmadıysa hata Disconnect:An issue with your computer is blocking the VAC system.
    You cannot play on secu

• quote:

Orijinalden alıntı: hasankemal3959

işte bu resimdeki hatayı veriyo yardım edin hile yapmadım .
     TF2'de VAC hatası çıkıyo
    resim çıkmadıysa hata Disconnect:An issue with your computer is blocking the VAC system.
    You cannot play on secu

Kardesim bende de olmuştu hile kullanmadağım halde ban attı rastgele neyse araştırdım buldum tf2 ye sağ tıkla ordan özellik veya ayarlar olacak tıkla o kendisi steama girecek tam hatırlamıyorum sağ 3. seçenekte oyun dosyalarını tara gibisinden bisey olacak ona tıkla geçmiş olsun takildigin yer olursa pm at veya etiketle pc kalktigi icin emin deilim ama sira boyle olmasi lazm!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hasankemal3959

işte bu resimdeki hatayı veriyo yardım edin hile yapmadım .
     TF2'de VAC hatası çıkıyo
    You cannot play on secu

Kardesim bende de olmuştu hile kullanmadağım halde ban attı rastgele neyse araştırdım buldum tf2 ye sağ tıkla ordan özellik veya ayarlar olacak tıkla o kendisi steama girecek tam hatırlamıyorum sağ 3. seçenekte oyun dosyalarını tara gibisinden bisey olacak ona tıkla geçmiş olsun takildigin yer olursa pm at veya etiketle pc kalktigi icin emin deilim ama sira boyle olmasi lazm!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.