Şimdi Ara

Tez Düzenleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yazdığınız tezlerin içindekiler ve tablolar bölümü oluşturma, üniversitenin istediği formata dönüştürmeyi kısa zamanda yapıp size teslim ediyorum.

Yaptığım formatta daha sonra üzrinde bir düzeltme yapsanız dahi içindekiler bölümü otomatik olarak sayfa numaraları dahil herşey güncellenmektedir. Paragraf aralıklarını girintileri vb sorun etmeyin kısa sürede hepsi düzeltilir.

Yeni kaynakça mı eklediniz; kaynakça kısmını ben üniversitenin istediği formatta yaptığımdan otomatik olarak girintiler ve satır boşluğu gibi meseleler hallolmaktadır.
    Sayfa başı olarak en az 1 tl, en fazla 2 tl olmaktadır. Bu fiyatlar tezinizde kullandığınız fotoğraf ve işaretlere göre değişkenlik göstermektedir. 100 sayfadan sonrası için sayfa başına %25-%50 aralığında indirim yapılır. 2017 mart ayı sonuna kadar geçerli fiyatlardır.
    Email ile iletişime geçenlere telefonumu veriyorum. Günün her saati mailimi kontrol etmekteyim.
    Herkese kolay gelsin

E-posta: sineyiserva@gmail.com

http://www.findikhikayeleri.info/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fındıkhikayeleri1 -- 14 Mart 2017; 17:41:21 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.