Şimdi Ara

[ TEST ] SSD'ler Yarışıyor ! 10 SSD Tek İncelemede Buluştu ! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
38
Favori
17.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
548 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @Muten Baba JD512'nin ürün bilgilerine bu yazılım üzerinden bakma şansınız var mı acaba?

http://vlo.name:3000/ssdtool//

SMI(Yani Silicon Motion kontrolcü için olan) Flash ID'yi indirmeniz gerekiyor.

• Öğrenen kullanıcısına yanıt

Neye bakmamız gerekiyor hocam belleklere mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 mesaj önceki mesajıma yorum istiyordum.

• Samsung iyi ama diğerinde sorun var gibi duruyor başka kabloyla deneyin hocam bir.

• Muten Baba kullanıcısına yanıt

Evet. [ TEST ] SSD'ler Yarışıyor ! 10 SSD Tek İncelemede Buluştu ! 

• Teşekkürler

• @Muten Baba mesaj alıntılayınca bildirim gelmiyor mu? Üstteki mesajlarda "JD'nin belleklerine bakabilir misiniz?" demiştim.[ TEST ] SSD'ler Yarışıyor ! 10 SSD Tek İncelemede Buluştu ! 

• quote:

Orijinalden alıntı: Öğrenen

@Muten Baba mesaj alıntılayınca bildirim gelmiyor mu? Üstteki mesajlarda "JD'nin belleklerine bakabilir misiniz?" demiştim. 

Hocam dedin de vakit olmamıştır sürekli müsait olamıyorum ilk fırsatta bakıp söyleyeyim

• Muten Baba kullanıcısına yanıt

Eyvallah hocam, beklerim zaten sorun yok. [ TEST ] SSD'ler Yarışıyor ! 10 SSD Tek İncelemede Buluştu ! 

Hocam bu ekran görüntüsü işinizi görür mü?

[ TEST ] SSD'ler Yarışıyor ! 10 SSD Tek İncelemede Buluştu !
  • parcapincik kullanıcısına yanıt

Asıl istediğim JD512'yidi ama sağ olun, teşekkür ederim.

JD256 işini görürse takıp deneyebilirim.

• Bu da benim Raid 0 test sonuçları - Windows kurulumu 1 seneden daha eski

2 x 850 EVO 250GB

Ayrıca yeni SanDisk Ultra 3D 1TB NVMe M.2 SSD SDSSDH3N-1T00-G25 aldım ama henüz elime ulaşmadı

yeni gelecek SSD'ye klon mu yapsam sıfırdan mı kursam ne dersiniz?

klon yapmak için ücretsiz hangi yazılım var?

@Muten Baba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SECourses -- 2 Aralık 2020; 22:21:14 >
  • Sonuçlar güzel hayırlı olsun ama benim naçizane tavsiyem sıfırdan kurulum, zamanı gelmiş

• C: 256 GB 970 Evo Plus M.2 NVMe

D: 500 GB 970 Evo M.2 NVMe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 11 Ocak 2021; 14:22:50 >
  • parcapincik kullanıcısına yanıt

Sizi yormayacaksa memnun olurum [ TEST ] SSD'ler Yarışıyor ! 10 SSD Tek İncelemede Buluştu ! 

• quote:

Orijinalden alıntı: Öğrenen

Eyvallah hocam, beklerim zaten sorun yok.  

Hocam konuya bakınca alkıma geldi kusura bakmayın , bende sayda da uygulama da açılmıyor baska bir kaynak varsa bugün müsaitim istediğiniz testi yapabilirim

• @Muten Baba hocam merhabalar, inceleme için teşekkürler, JD1000PRO 512 GB ile yaşadığım deneyimi paylaşmak istiyorum konunun altında müsaaden ile,

Geçen yıl tam bu zamanlar JD256 256 GB M2 almıştım memnun kaldığım için ve kapasite yükseltmek adına bu sene yine aynı zamanlarda bütçe dahilinde JD1000PRO 512 GB aldım,

JD1000PRO 512 GB diski anakarta takıp windows yüklemeden deneme amaçlı usb'den live windows ile boot ettim ve disk okuma yazma hızları 3500/2500 gibiydi, sonra temiz windows kurulumu yaptım ve windows boot edince anakart ve ekran kartı sürücülerini yükleyip hızlara baktım

ve yukarıdaki sonuçları aldım, herhangi bir problem yok buraya kadar, sonra epic steam uplay birkaç oyun yükledim ve

değerler yukarıdaki gibi oldu hatta biraz daha düşük 2600/1900 gibi okuma yazma hızları vardı merakımdan windows'u live olarak usb ile boot edince tekrar aynı değerleri aldım 2600/1900 okuma yazma vardı, herhalde bir yerde bir hata yaptım dedim ve yeni yüklediğim işletim sistemi Win10 20H2 sürümüydü, eski kullandığım Win10 1909 olduğu için 1909'a geçmeye karar verdim Win10 1909 yükledim ve anakart ekran kartı sürücüleri yükledikten sonra 3500/2400 değerlerini aldım tekrardan oyunları yüklemeye başlayınca disk 2800/2300 okuma yazma hızlarına düştü

Biraz uzun oldu ama benim tecrüben bu şekilde, benim için herhangi bir problem yok ha 3500 olmuş ha 2500 olmuş takılmıyorum ama yaşadığım tecrübe bu şekilde.

• Güzel başlık ve içerik..

siz şehir olarak neredeydiniz acaba? yakınsanız size diskimi elden emanet edebilirdim. kingston a2000 almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 5 Aralık 2020; 17:3:2 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.