Şimdi Ara

TEST İSTEK--->>> Bazı testleri paylaşabilirmisiniz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
2
Favori
1.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aslında karşılaştırmalı bir tablo yapsak güzel olur hocam sizin excel tablosunda yaptığınız gibi HD7970 vs GTX 480 SLI vs GTX 780 gibi
  • turbo-powwer kullanıcısına yanıt
    öncelikle testler gelmesi lazım..bakalım hem bizde merakımızı gidermiş oluruz hemde gereksiz para harcamaya kalkmayız değilmi ..çeşitli sonuçlar gelsin ben toplamaya çalışırım biraraya
  • Grandekin@ks kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam. Birde şu bir gerçek fps 120 Hz ekranınız yoksa ve saçma ayarları kapatmayı biliyorsanız bu kartlar şimdilik çok yeterli
    Hocam metro ll de akıcılık nasıl paylaştığınız görüntüde çok fazla iniş çıkış görünüyor oyun içide aynı mı?Bu şekilde pek akıcı değildir sanırım.
  • Akıcılık konusunda sıkıntı yok , öyle görünmesinin sebebi benim hazırladığım custom SLI profili Oyun içi ayarları 60 fps e sabitleyecek şekilde ayarlayıp user.cfg de şu değişiklikleri yapıp fps limiterla 60 a sabitleyip v sync açınca sinematik akıcılık sağlanıyor

user.cfg ayarları ;

sso_connect_tries 1
    sso_first_time 0
    sso_receive_updates 0
    sso_receive_updates_thq 0

Physx açıkken performans ne derecede etkileniyor bu oyunu farklı kılan physx bence kapalı iken normal bir oyundan hiç bir farkı yok grafik anlamında tabi Mesela ikinci kartı physx kartı olarak atayıp oyunu tek kartta oynasanız performans SLI ya göre nasıl değişiyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 1 Mayıs 2014; 19:59:27 >
  • Tek tek denemedim ama SLI şeklinde beraber test yapalım isterseniz ayarlar nasıl olsun
    Hiç farketmez hocam benchde ne varsa açık şekilde yapabiliriz yada ssaa yı kapatıp öylede bench alabiliriz siz bench sonucunuzu istediğiniz ayarlarda ekleyin ben aynısını eklerim konuya.
  • SSAA ya gerek yok hocam kabul edilebilir ayarlar olsun , mesela Crysis 3 te MSAA açmak nedir
    İstediğiniz ayarlarda ekleyin bende ona göre aynı sonucu tek 780 ile eklerim.

Mesela benim yapmış olduğum ssaa kapalı bir sonucum sizde bu şekilde ekleyin isterseniz;

TEST İSTEK--->>> Bazı testleri paylaşabilirmisiniz?

Bir önceki whql ile bu testi yaptığımda kurulu olan 337.61 arasında ssaa kapalı iken average fpsde 3 fps artış var.Whql de 70 fps alıyorken son beta ile artış 3 fps kadar olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 1 Mayıs 2014; 20:45:33 >

• Tesselation not supported yazıyor ama açık Very High de her şey açık ;
    2.cide SSAA kapalı sadece ;

------------------------------------------------

bu da Tess kapalı içimiz rahat etsin dimi üstteki ile karşılaştırırsak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turbo-powwer -- 1 Mayıs 2014; 20:55:10 >

• Takip.
  • Hocam testi atıp gitmişsiniz , SSAA açıkken de def ve max OC li skorlar paylaşabilir misiniz zahmet olmazsa
  • Hepimizin kandili mübarek olsun , bu vesile ile kalbini kırdığım kim varsa özürlerimi iletir aflarını dilerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbo-powwer

Hepimizin kandili mübarek olsun , bu vesile ile kalbini kırdığım kim varsa özürlerimi iletir aflarını dilerim

herkese hayırlı kandiller...
    mübarek gecelere denk geldi..o yüzden testler biraz geçikecek galiba
  • Format atmadan önce yapardmda şimdi hepsini indirmek yüklemek ayrı dert
    Buyrun hocam default ve ocli(maxımum oc değilde günlük kullandığım değerdeki sonuç whql olmadan max oc denemiyorum pek ) metro last light sonuçları;

TEST İSTEK--->>> Bazı testleri paylaşabilirmisiniz? TEST İSTEK--->>> Bazı testleri paylaşabilirmisiniz?

• Hey maşallah , Metro gibi bir oyunda %25 OC ölçeklenmesi Allah bozmasın
  • Birde işin güzel tarafı anlık düşüşlerin önüne geçmiş , peki def saat hızı ve OC li saat hızı nedir , birebir ölçeklenme var mı onu merak ediyorum
    Daha iyileri sizlerin olsun hocam.Bu arada sizlerin ve tüm dh ailesinin mübarek ragaib gecesi kutlu olsun.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.