Şimdi Ara

Test Drive: Unlimited (ÇIKTI) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.792
Cevap
14
Favori
914.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar zaten şimdiye kadar çıkan bütün Test Drive oyunlarındaki arabalar bence nfs serilerindekilerden daha iyiydi En azından her seride en az 1 adet Dodge Viper oluyor oda beni bitiriyordu zaten
    Unlimited de de gelenek bozulmuyor ve tonla lisanslı araba seçebiliyoruz Sabırsızlıkla bekliyorum
  • Test Drive 4,6,off road falan oynamıştım..4 ve 6 zamanının need for speedlerine göre başarılı değildi..
    Sanırım Test Drive şeytanın bacağını bu oyunla kıracak..Carbon'a iyi bir rakip gibi görünüyor bu oyun..
    Oynanabilirliği de keyifli olursa çok güzel bir oyun olur,
    görüntüler gayet güzel
  • Arkadaşlar bu oyun için bu direksiyon alınırmı:
     Test Drive: Unlimited (ÇIKTI)
  • NASIL İNDİRCEZ BİZ BUNU ARKADAŞLAR YARDIM EDİN
  • ALOOO NASIL İNDİRCEM YARDIM EDİNA
  • quote:

Orjinalden alıntı: tej90

Arkadaşlar bu oyun için bu direksiyon alınırmı:

Alınmazmı dostum tabi alınır Ben yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum ve hala sorun yok çok memnunum Fiyat olarakta fena sayılmaz yani alınmayacak kadar pahalı bir ürün değil
    Ayrıca size bir haber vereyim dostlar logitech yakında manuel vitesi, debriyajı ve iki tur dönebilen yeni bir direksiyon çıkaracak Ama fiyatının 300dolardan az olmayacağı söyleniyor inşallah çok pahalı olmazda alırız
  • Logitech G25 var 500$ onu mu diyon yoksa?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 7 Eylül 2006; 17:31:27 >
  • Direksiyon güzelmiş ama parasıda güzel biz Momo ile idare edelim.
  • Evet @Pinky_Demon dostum işte bu ama verdiğin fiyat ile tamamen yıkıldım diyebilirim
    O ne fiyat ya Ama ben bu ürünü Türkiye'de görmedim sanırım henüz gelmedi değil mi?
  • TR de yok bildiğim kadarıyla geleceğinide sanmıyorum.
  • upgrade zamanı geldi sanırım... bu oyunun sistem gereksinimlerini bilen var mı?
  • Sistem gereksinimleri açıklanmadı bildiğim kadarıyla ama işlemci olarak amd64 3000+ veya p4 3.0ghz, ekran kartı olarakta en az geforce 7600gt veya x1600xt son olarak da ram 1gb olduğu takdirde sanırım iyi bir frame rate ile oynanabilir Ama bu varsayım tabi.. Most wandet da olduğu gibi optimizasyon sorunları boy gösterirse işimiz zor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venom800 -- 7 Eylül 2006; 22:19:23 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pinky_Demon

quote:

Orjinalden alıntı: rietveld

Valla bu oyun güzele benziyor.Grafiklerde çok iyi.Umarım NFS ye alternatif olabilir.

NFS i sollayacak gibime geliyor çünkü ondan çok daha üstün olan yanları war.

Evet öyle gözüküyo
  • quote:

Logitech G25 var 500$ onu mu diyon yoksa?

bu baya güzeşmiş AMA BEN hiç bir yerde görmedim
  • Jantların bazılarında derinlik yakalanamamış.

En güzel grafik vardı Tes Drive 6'da Dodge Viper la oynardık.

Deneyeceğiz.
  • quote:

peh yemede yanında yat
  • quote:

Orjinalden alıntı: pc oyuncu

quote:

bu baya güzeşmiş AMA BEN hiç bir yerde görmedim
    Göremezsin çünkü Türkiye de satılmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 10 Eylül 2006; 12:09:24 >
  • Bu oyun şimdi Carbon'dan sonra mı çıkıyor yaw.Off be bıktım beklemekten.Hiç anlamam şu firmaların Kasım sevdasını.SS lere bakmaktan çatlıcam.Demo bile yok.
  • Bu oyunda keşke BMW M6 olsaydı.Birde internetten araba indirebilicez diye duydum doğrumu acaba.
  • oyun kendini aşmış sabırsızlıkla bekliyorum çıkmasını grafikler süper
    en sevdiğim yanı araba çeşitliliği vede kokpitten oynama nfs de yok bunlar deli edio beni
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.