Şimdi Ara

Test Drive: Unlimited (ÇIKTI) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.791
Cevap
14
Favori
914.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha çok var.
  • Demosunun çıkş tarihi bellimi
  • bu oyun tadından yenmez kesin çıkınca hemen indiririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nolamaz -- 23 Eylül 2006; 22:38:08 >
  • Arkadaşlar gamespot tan veya başka bir oyun sitesinden oyunun oyun içi videolarını indirmenizi tavsiye ederim Oyun hakkında size fikir verecektir hakikaten videolar çok çok güzel Hele şu araç içi kamera yokmu bayılıyorum o kamera açısını Artık sabredemiyorum desem yeridir...
  • Aman tanrim bu nasil oyun boyle (super gorunuyor) Ben sadece NFS var diye biliyordum yaris oyunu....Hic ismini duymadim ve de oynamadim... Ama once carbon ciksin onun cigerini sokeyim sonra Bu oyunuda indirip bi bakarim
     Test Drive: Unlimited (ÇIKTI)

Test Drive: Unlimited (ÇIKTI)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mega_G -- 24 Eylül 2006; 0:10:55 >

• Burasi Test Drive:Unlimited degil mi yaw allah,allah Kardes okumadi herhaldeee

• Alla ala Napalim kardesim tek burada insan gordum yazayim dedim ne var yaneee altu ustu oyun oyundur yanlis miyim
    tamam pardon ne kiziyon yapicaksan bir kardeslik yol gosterme adina bende sana bir guzellik yaparim bagabinda Haa ne diyon
  • quote:

Orjinalden alıntı: CYCLOMOTEUR

Demosunun çıkş tarihi bellimi

Oyunun kendisi 17 kasımda çıkacaksa demoda ekim ayında çıkar diye düşünüyorum.
  • çıksın demo meraktayım
  • Bir an önce çıksın yoksa çıldıracam

• Oyundan Fazla Simulasyon Beklemeyin Nfs Turu Trailer de Oynanis videosunu seyretmistim
  • Umarım test drive bi onceki gibi olmaz berbattı yaw oo sistem acayıp kasılıyo anlamadım

ha bu arada ss ler cok sakat haberiniz olsun yine dandik bir oyun cıkacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi racer007 -- 26 Eylül 2006; 1:03:17 >
  • Arkadaşlar test drive unlimited in resmi sayfasına ne olduğunu bileniniz var mı acaba? Site yaklaşık bir bir buçuk aydır kapalı. Hani restore falan desem neyin restoresi bu böyle oyunun çıkmasına şunun şurasında 1 ay kaldı Anlamadım bu durumu acaba bir bilen var mı aranızda? Yani insan oyun çıkmadan oyunun resmi sayfasına girip yenilikleri detayları falan öğrenmek istiyor ama sitede tık yok..
  • Site de bi sorun yok bende açılıyor.

http://www.testdriveunlimited.com/
  • Garip bir durum ama nedense ben siteye girdiğimde site simsiyah bir vaziyette kalıyor yani bir türlü testdriveunlimited.com adresine giremiyorum.. Neyse artık beklemekten başka çare yok sanırım az kaldı sayılır şunun şurasında bir ay var canım.
  • Macromedia Flash Player kurulu değil o zaman sende?
  • @Pinky_Demon kardeşim flash ı silmiştim sanırım bir kaç ay önce o nedenle bir süredir girmiyorum sanırım hemen tekrar yükleyip deneyeyim saol hatırlattığın için
  • buralarda g25 bahsi geçmiş hemen fiyatı verelim

http://www.gameseek.co.uk/pd/Multis556hcgkrfv/Logitech-G25-Steering-Racing-Wheel
    180+30 yol desen 210 sterlin eder
    210 sterlin yaklaşık 600 ytl yapar gümrükte buna minumum 50-100 vergi ödersin 700ytlye yani yaklaşık 450-500 dolara malolur

ama ingiltterede bayi fiyatı 300dolara geliyor burada piyasadan satılsa 300+kdv olur o da ne olur 360 dolar falan
    mantıklısı bu ama logitech türkiye böyle bir şey yapar mı hiç sanmıyorum

• @Nitrogliserin dostum bilgilendirdiğin için teşekkür ederim. Ama bu ürün Türkiye'ye resmi yollardan gelmediği sürece kendi adıma konuşayım yurt dışından getirtme olayına girmem heralde. Ne yapalım en azından logitech momo direksiyonum var hiç olmasaydı belki böyle bir şey düşünürdüm ama bu kadar para veremem heralde.. Yine de bilgi için saol:)
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.