Şimdi Ara

Test Drive Unlimited 2 Ön İnceleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
21.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sayın editör oyun Türkiye'de çıkmış bile millet çatır çatır oynuyor
  • sayın aslanemre58, bu bir ön incelemedir ve ön incelemenin 20 Ocak'ta girildiğini görsen?
  • Arkadaslar oyunu aldım geldi oynuyorum ama garajdan nasıl araba değiştireceğimi bulamadım bir türlü eğer bulan varsa bir yardım ederse sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LorDracula

Arkadaslar oyunu aldım geldi oynuyorum ama garajdan nasıl araba değiştireceğimi bulamadım bir türlü eğer bulan varsa bir yardım ederse sevinirim.

Aslında oyun hakkında başlık mevcut: http://forum.donanimhaber.com/m_14099585/mpage_1/key_/tm.htm

Ama yine de cevaplayayım. Herhangi bir evinizdeki garaja gittiğinizde, duvarın birisinde alet edevat bölümü var üzerinde "i" harfi var. Oraya tıkladığınızda tüm arabalarınızın listesi çıkıyor. Aşşağı/yukarı ok tuşlarıyla seçtikten sonra OK diyorsunuz ve arabanıza biniyorsunuz. Arabanızın başka bir garajınızda olması da bir sorun çıkarmıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DriLL3R

quote:

Orijinalden alıntı: LorDracula

Arkadaslar oyunu aldım geldi oynuyorum ama garajdan nasıl araba değiştireceğimi bulamadım bir türlü eğer bulan varsa bir yardım ederse sevinirim.

Aslında oyun hakkında başlık mevcut: http://forum.donanimhaber.com/m_14099585/mpage_1/key_/tm.htm

Ama yine de cevaplayayım. Herhangi bir evinizdeki garaja gittiğinizde, duvarın birisinde alet edevat bölümü var üzerinde "i" harfi var. Oraya tıkladığınızda tüm arabalarınızın listesi çıkıyor. Aşşağı/yukarı ok tuşlarıyla seçtikten sonra OK diyorsunuz ve arabanıza biniyorsunuz. Arabanızın başka bir garajınızda olması da bir sorun çıkarmıyor..

Teşekkürler bilgi için
  • quote:

Orijinalden alıntı: spyofthegod

Driver oyunu gibi yapsalarmış bari, driver çıkana kadar eğlenceli olurdu. Zaten driver çıksın başka birşey istemem.

ilk oyuna göre daha kapsamlı olmuş güzel
  • daha güzel olmuş gibi gözüküyor
  • Biraz underrated kalmış bir oyun , iyi oyundu o dönem.
  • Çok severek oynadığım bir oyun. 1.sini pcde oynamıştım.
    2'yi konsola aldım daha bir güzel oldu. Açık dünya olayı falan.
    Yalnız bu oyunu Logitech Momo ile oynamanın hiçbir yolu yok mu?
  • ben ps3 de oynamaya çalışdım ama beceremedim. Az bir hatada kıç baş atıyor , 1. sini sonuna kadar oynamışdım pc de ama ps3 de kontroller zor geldi bana , yada benim kabiliyetim yetmedi bu oyuna . Sizce nasıl zormu bunu joistikle oynamak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavzi

ben ps3 de oynamaya çalışdım ama beceremedim. Az bir hatada kıç baş atıyor , 1. sini sonuna kadar oynamışdım pc de ama ps3 de kontroller zor geldi bana , yada benim kabiliyetim yetmedi bu oyuna . Sizce nasıl zormu bunu joistikle oynamak.

Direksiyonla olmayınca, bende joystickle oynamaya başladım. Aslında daha eğlenceli oluyor. Dediğiniz kadar zor değil. Fakat dönüşlerde yavaş yavaş ittirmek lazım analoğu. Fenada değil genel olarak. alışınca epey hoş oluyor.
  • yavaş yavaş analoğu ittirmek nasıl oluyor açarmısın biraz?
  • Bu oyun cidden başarılı.
  • Oyun sağlam.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.