Şimdi Ara

Test Drive Unlimited 2 Direksiyon Sorunları (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
2
Favori
36.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar benim direkşiyonda sağa çevirince sola sola çevirince sağa dönüyor bilgsayar ayarlarında sorun yok lütfen bi yardım edin
  • Merhaba arkadaşlar benim sorunum direksiyonu sağ çevirince ekranda sağ tarafa dönüyor klavyeden denedim yine sağ tuşa basıyorum ekran yine 180 derece sağ dönüyor ne yapmalıyım acaba ?
  • 456 italia ile hem x box da hem pc de oynayabiliyorum
    ff yok ama gerek de yok
  • Oyunun içinden controls bölümüne girdim direksiyon ayarlarını yapacapım tek tek fakat acceleration(gaz) ı ayarladıktan sonra brake(fren) ayarlanmıyor, uyarı veriyor, Invalid key or axis.This control is already used for acceleration yazıyor fren pedalına bastığım halde
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlpacinoTR

Oyunun içinden controls bölümüne girdim direksiyon ayarlarını yapacapım tek tek fakat acceleration(gaz) ı ayarladıktan sonra brake(fren) ayarlanmıyor, uyarı veriyor, Invalid key or axis.This control is already used for acceleration yazıyor fren pedalına bastığım halde

arkadasım o kullanmak ıstedgın pedal baska bır pedal da veya tusta kayıtlı ılk once onu sılmelısın aynı tusa ıkı komut veremıyorsun.... ve yahutta eger istersen varsayılan ayara gerı dön ve tek tek ayarla daha ıı yaparsın benım her ayarım oldu. driving force gt kullanıyorum tek yapamadıgm sey vıtesı manuel olarak ayarlıyamadım ama oyunu otomatık olarak kullanabılıyorum hıc bır sorun yok
  • Arkadaşlar aranızda TDU2 oyununda logitech driving force gt kullanıpta vitesi manuel olarak ayarlayabılen varmı acaba bır türlü onu ayarlıyamadım da...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efulim07

Arkadaşlar aranızda TDU2 oyununda logitech driving force gt kullanıpta vitesi manuel olarak ayarlayabılen varmı acaba bır türlü onu ayarlıyamadım da...

Aynı sorun bende de var birisi oyun içerisindeki direksiyon ayarlarının ss sini koysa fena olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efulim07

quote:

Orijinalden alıntı: AlpacinoTR

Oyunun içinden controls bölümüne girdim direksiyon ayarlarını yapacapım tek tek fakat acceleration(gaz) ı ayarladıktan sonra brake(fren) ayarlanmıyor, uyarı veriyor, Invalid key or axis.This control is already used for acceleration yazıyor fren pedalına bastığım halde

arkadasım o kullanmak ıstedgın pedal baska bır pedal da veya tusta kayıtlı ılk once onu sılmelısın aynı tusa ıkı komut veremıyorsun.... ve yahutta eger istersen varsayılan ayara gerı dön ve tek tek ayarla daha ıı yaparsın benım her ayarım oldu. driving force gt kullanıyorum tek yapamadıgm sey vıtesı manuel olarak ayarlıyamadım ama oyunu otomatık olarak kullanabılıyorum hıc bır sorun yok

Kullanmak istediğim pedal herhangi bir tuşta kayıtlı değil ama o hatayı veriyor.

• Arkadaşlar tdu 2 ayalarını söyleyebilirmisiniz ayrıca dfgt çok sert bunun için ne yapmam gerek ? dereceyi sıfıra getirdim yine aynı maalesef
  • Arkadaşlar Test Drive Unlimited 2 oyununu torrent indirerek yükledim Snopy v5h direksiyonu pcye bağladığım zaman oyunda direksiyon olduğu gözükmüyor sadece klavye gözüküyor ne yapabilirim?

Edit:Sorun düzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrecakır -- 20 Ocak 2014; 9:41:09 >
  • çözüm?
  • herkes sadece sorununu yazmış :)) benimde DFGT ve ayarlayamadım
  • Efulim07 E kullanıcısına yanıt
    Sen yapabildiysem anlatırmısın lütfen @Efulim07

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorunun kesin çözümü şöyle denetim masasından oyun kumandalarını seçip açıyorsun direksiyonu seçip özelliklere giriyorsun logitech driving force gt özellikleri açıldığında setting bölüne giriyorsun "pedals reported as.." Yazan bölgenin altında "combined" yazan kutucuktaki tiki kaldırıyorsun çok uğraşdıktan sonra buldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.