Şimdi Ara

Tesla, otomobillerinin fiyatını 10 bin dolar düşürecek olan patenti 3 dolara aldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
9.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sen onu 200 bin yap.

• wolf silver W kullanıcısına yanıt
    75 bin olsa iyi :d

• Kalanini dogecoin le odediginden normal $3
  • NIGRA kullanıcısına yanıt
    Sıfır Tesla'lar şu an ülkemizde 1 milyondan başlıyor. 150 bin indirim olsa ne, olmasa ne :)

• 10.000 Dolarlık hızlı bir araç Türkiye'de 320.000 ₺ (38.400$) oluyor. Biz de motora göre vergi var.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tesla bu kadar bitcoin işindeyken 3 dolara patent satın alması inandırıcı gelmedi

• Enaz %15 düşmesi demek araç fiyatının. Tabi bunu bizim için demiyorum, bizi kıskanan ülkeler için.. Biz basar parayı alırız, indirim neymiş, bize bindirim lazım.  

• Adamlar 25 bin dolara elektrikli araba alırken biz 25 bin tl ye bisiklet alırız ancak o da ayak çevirmeli elektrikli değil...

• quote:

Orijinalden alıntı: WatchAndLearnn

Adamlar 25 bin dolara elektrikli araba alırken biz 25 bin tl ye bisiklet alırız ancak o da ayak çevirmeli elektrikli değil...

öyle deme bizi kıskanan avrupa ülkeleri var :)

• WatchAndLearnn kullanıcısına yanıt

Adamlar Musk gibileri yetiştiriyor bizdede sizler varsınız, ondaki beyin, göz kulak, ayak sendede var, sen neden böyle bir firma çıkaramıyorsun, zeka geriliğimi var?!

Bence geri zekalı değilsiniz, çünkü geri zekalı olsanız her habere aynı yorumları yapardınız!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pandemi sebebiyle iş bulamıyorum bu ay ne kirami ödeyebildim nede faturamı
    Buyurun gelip bakın evimde ne bir yiyecek lokma nede ekmek alacak param var yemek yapsakta 2 günluk yapıyoruz oruçluyuz elhamdüllah ALLAH rızası için hayırsever abilerimden Şu ramazan gününde bir yardım istiyorum 1cay.1seker@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz araştırabilirsiniz abi ALLAHIM şahittir ki zordayım 3 haftalık yasaklarda geldi ne yapacam bilmiyorum..dilenci değilim sadece şu zor günleri atlatmak için bir yardım bir destek istiyorum Zekatınızdan ALLAH için 😞😞

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • haber başlığı bir tek bana mı saçma geldi. 10 bin dolar düşürecek şey daha mı pahalıya alınmalıydı ? yoksa 3 dolara satan enayi 10 bine satabilirdi iması mı var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wi Fi

Adamlar Musk gibileri yetiştiriyor bizdede sizler varsınız, ondaki beyin, göz kulak, ayak sendede var, sen neden böyle bir firma çıkaramıyorsun, zeka geriliğimi var?!

Bence geri zekalı değilsiniz, çünkü geri zekalı olsanız her habere aynı yorumları yapardınız!

Yalan mı söylüyor? Bu sorunun sebebini adama bağlayıp hakaret edeceğine otomobillerin bu kadar pahalı olmasına asıl sebep olanlara tek laf ettin mi?

• ztealth kullanıcısına yanıt

Evet türk insanının bu kadar aptal olmasını kıskanıyorlar sağımlık insan sağ sağ bitmiyor sütü maşallah...

• Wi Fi kullanıcısına yanıt

Ben türkiyede araba şirketi kursam devlet köküne kadar ÖTV geçirecek dostum sen gene 500k dan elektrikli otomobil alacaksın. Bunu düşünemeyecek kadar zeka geriliği mi var sizde ? Al TOGG 500k ile 700k arasında olacak fiyatı. EE normal şartlarda 25 bin tl ye almamız gereken arabayı 500k dan alırsak kaç kat pahalıya almış olacağız..

• quote:

Orijinalden alıntı: WatchAndLearnn

Ben türkiyede araba şirketi kursam devlet köküne kadar ÖTV geçirecek dostum sen gene 500k dan elektrikli otomobil alacaksın. Bunu düşünemeyecek kadar zeka geriliği mi var sizde ? Al TOGG 500k ile 700k arasında olacak fiyatı. EE normal şartlarda 25 bin tl ye almamız gereken arabayı 500k dan alırsak kaç kat pahalıya almış olacağız..

O üyenin mesajlarına bak. Yurtdışında yaşadığını söylüyor.

Euroları dolarları cebe indirsem bana da ucuz gelir tabi. Ben de diyorum ne saçmalıyor bu. Türkiye'de ödenen vergilerden harçlardan bihaber tabi, yurtdışından yazması kolay klavye başından komandoluk yapıyor beyefendi.

• Biz alamayacağımız için bir sorun yok bence  

• %900 Elektrikli araç vergisi

%250 Yok öyle beleş binme vergisi ile 1 milyon olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: NIGRA

10 bin usd diyip geçmeyin, üstüne otv kdv bilmem ne koyup kur la carpinca bizde 150bin eder

Gene alamicazki xD

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.