Şimdi Ara

Tesla'nın elektrikli tırına ait ilk fotoğraf ortaya çıktı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
3.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: haberelectro

Ayrica kimsenin tesla yuzunden elektrige yoneldigi yok yillardir bir gecis sureci vardi simdi surec hizlaniyor hepsi bu. Tesla koca denizdeki bir kum sadece.

He he öyle öyle anca Hybrid denen zıkkımı çıkarttılar GM de g.t korkusundan ev1 ları ezdirdi yıllardır göstermelik iş yapıyorlardı diğerleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni tasarımlar iyice itici gelmeye başladı hele bi tırda bu tip tasarım çok komik duruyor bence..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hibridler yayginlasiyor zaten butun dunyanin tam elektrige donmesine senin omrun yetmeyecekki 2100 yilinda belki...

• quote:

Orijinalden alıntı: Twsbi580

quote:

Mercedes tesla gibi tek sektorde ugrasmiyor. Tesla gibi araba yapmasi icin milyar eurolar harcamasi gerek. Tesla nin hedefi 100 bin araba satmak mercedes 2.5 milyona gidiyor once bu pencereden bak sonra su linke bak ve sus .

http://www.evo.co.uk/mercedes/sls/13337/mercedes-sls-amg-electric-drive

Tesla da tek sektörde değil canısı enerji sektöründede gördüğün üzere iyu işler yapıyor güneş panelinin bile adamlar farklılaştırılmış çirkin halinden kurtardı adamlar 100 gün içinde dünyanın en büyük pilini yapacaklar bir adayı tamamen fosil yakıttan elde edilen elektrikten kurtardılar Tesla tamam küçük bir firma ama dediğim gibi Mercedes en iyisini çıkarsa onu savunurum şuanda saçma salak konseptlerde kaldığı için Tesla yi savunuyorum. Ha en çok satan en iyisi olsaydı o sıralamanın başına Toyota yi VW i koyardik satmayla bu iş bitmiyor.

Aya git gel yapıyor. Gelgitler yaşıyor ne yapacaklarını şaşırdılar ne zaman sözünü yerine getiremeseler ya kasırga çıkıyor ya yeni bir icat yapıyo oluyorlar yada ayda fazla zaman geçiriyorlar. Balonlara karnımız tok. General motorsun 1900 lü yılların başındaki menzili bize şow yaparak sunuyorlar. Bize balon işler lazım değil. Tesla kısa sürede nal toplar gider.

• Tır bile sizden önce geldi.

• bluraydisk B kullanıcısına yanıt
    Teknoloji gelişiyor diyoruz ama enteresan bir şekilde belirli bir döneme damga vurmuş icatlar dışında bişey göremedik. ya insanlar aptallaştı yada bulacak bişey kalmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: TSY

quote:

Orijinalden alıntı: Twsbi580

quote:

Mercedes tesla gibi tek sektorde ugrasmiyor. Tesla gibi araba yapmasi icin milyar eurolar harcamasi gerek. Tesla nin hedefi 100 bin araba satmak mercedes 2.5 milyona gidiyor once bu pencereden bak sonra su linke bak ve sus .

http://www.evo.co.uk/mercedes/sls/13337/mercedes-sls-amg-electric-drive

Tesla da tek sektörde değil canısı enerji sektöründede gördüğün üzere iyu işler yapıyor güneş panelinin bile adamlar farklılaştırılmış çirkin halinden kurtardı adamlar 100 gün içinde dünyanın en büyük pilini yapacaklar bir adayı tamamen fosil yakıttan elde edilen elektrikten kurtardılar Tesla tamam küçük bir firma ama dediğim gibi Mercedes en iyisini çıkarsa onu savunurum şuanda saçma salak konseptlerde kaldığı için Tesla yi savunuyorum. Ha en çok satan en iyisi olsaydı o sıralamanın başına Toyota yi VW i koyardik satmayla bu iş bitmiyor.

Aya git gel yapıyor. Gelgitler yaşıyor ne yapacaklarını şaşırdılar ne zaman sözünü yerine getiremeseler ya kasırga çıkıyor ya yeni bir icat yapıyo oluyorlar yada ayda fazla zaman geçiriyorlar. Balonlara karnımız tok. General motorsun 1900 lü yılların başındaki menzili bize şow yaparak sunuyorlar. Bize balon işler lazım değil. Tesla kısa sürede nal toplar gider.

Senin BMW ilk önce modifiyeli haliyle bile pistte 8.20 yapan i8 ini düzeltsin değişik tipli cirkin i3 çıkaracağına 7 serisinin X5 in ve 3 serisinin elektriklisinide çıkarsın ondan sonra balon de Ayrıca 1900 li yıllarda 500 km giden elektrikli araba çarşıda adamlarin koçları rahat durmayıp benzinli araba çıkardılar tabi canım kabul edin Tesla sizin firmaları yiyecek diye korkuyordum şuanda tek adam gibi iş yapan Porsche eski markalardan o da şaşırtmadı beni turbo yu ilk kullanan firmalardan biriydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2673E0F4 -- 7 Ekim 2017; 17:37:49 >

• cansev07 kullanıcısına yanıt
    Koskoca firmanın bu menzil hedefini yüksüz bir tır için mi vereceğini düşündün? Yoksa tır üretmenin ne mantığı olur ki..

Tahmini 5 ton yük ile test edilmiştir

• quote:

Hibridler yayginlasiyor zaten butun dunyanin tam elektrige donmesine senin omrun yetmeyecekki 2100 yilinda belki...

Bu kadar saçma düşünce yok arkadaşım şuanda alabilirim elektrikli araba tahminlere göre kırılma noktası 2040 yılı olacak valla şuanda Mercedes BMW tüm modellerini elektrikli araba yapsa ovmekten ceneniz kopacak parmaklarınızı eriyecekti ben Tesla fanı gibi gözüküyor olabilirim fakat şuanda en adam akıllı modeli Porsche yapacak gibi duruyor.

• Elektrikli arabayi sevmiyorumki hibrid olsa neyse o kabul elektrik asiri duygusuz butun otomobiller ayni olacak.

• quote:

Elektrikli arabayi sevmiyorumki hibrid olsa neyse o kabul elektrik asiri duygusuz butun otomobiller ayni olacak.

Sizin arabanızın bilmem fakat ülkenin %80 i 1.6 ve altı motor kullanıyor valla şehir içinde 100 km yi 28.79 TL ye gitmek var birde şehir icinde 100 km yi 5 TL ye gitmek var hayatım boyunca Ferrari kullanamayacağıma göre ruh ses umrumda değil ben mesela İstanbul'dayim hep trafikte yine neyin zevki var daha kotu stres yaşıyorsun araba kullanırken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2673E0F4 -- 7 Ekim 2017; 20:0:1 >
  • Napayim bizim ucuncu dunya yasam bicimimizi. Ben otomobilseverim ona gore sonuca variyorum.

• met.nar kullanıcısına yanıt
    Tabi ki yüksük test edilmemiştir ama herhangi bir bilgi verilmemiş. 320 ila 480 km arası denilince boş 480 km yüklü 320 km gibi bir algı oluşabilir.
  • quote:

Napayim bizim ucuncu dunya yasam bicimimizi. Ben otomobilseverim ona gore sonuca variyorum.

Hocam bende bizim kosullarimizla dusunuyorum artik hayal denen bir sey kalmadi bende. Bende isterim temiz bir tane Ferrari 355 berlinetta. Dedigim gibi ulkemizin kosulunu ele alacaksak elektrikli arabalar daha iyi zenginlerin keyif cikarmasi artik umrumda degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2673E0F4 -- 8 Ekim 2017; 13:54:09 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.