Şimdi Ara

Tesla Cybertruck teslimatları 2023’te başlıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

demek istediğim şey daha bir ürün çıkmadan bu konuda konuşman erken.(ya da konuş banane)

togg çıkmış olsaydı 2 sene sonra sen de bu yorumu yapsaydın tamam derdim haklısın derdim.

henüz piyasaya çıkmayan togg ile tesla yı kıyaslaman saçma.

Alıntı

metni:
    Pandemi döneminde bile inşaat süreci sekteye uğramadı. İnşaat dışında diğer planlarda herhangi bir aksama olmadı.

bunu biliyorum zaten

• elophidae kullanıcısına yanıt

sanırım 5 model üretilecek diye biliyorum.

2 si kamuoyuna tanıtılan 3 ünüde daha sonra düşünülen modeller

planlanan 3 ü bana kalırsa

1. polo gibi mini bir model.
    2. uzun kasa veya doblo gibi bir model
    3. çok üst segment ya da spor

saab ı keşke alsaydık ya da volvo yu.

• BalkanGöçmeniBirBey kullanıcısına yanıt

Ürün çıkmadan ürün çıktı mı demişim?

Ürün çıkana kadar 2018'den beri, prototip tanıtıldıktan sonra paylaşılan planların günü gününe uyuyor olması hakkında "planlar dahilinde 1 gün aksamadan devam ediyor" yorumunu yapamıyor muyum?

Çıktıktan 2 sene sonra yorum yapabilirmişim, yapma ya  

Henüz piyasaya çıkmayan TOGG ile Teslayı kıyaslamadım. Burada kıyas yapılan bambaşka bir konu. Bunun hakkında gerekli detaylı yorumumu görebilirsin. He ama "yok ben ona bakarsam olmaz, bakarım ama demagoji yapmaya devam ederim" dersen buda senin karakterin  

• venomboy_85 kullanıcısına yanıt

Alıntı

metni:
    Ürün çıkmadan ürün çıktı mı demişim?

dememişsin.

Alıntı

metni:
    Ürün çıkana kadar 2018'den beri, prototip tanıtıldıktan sonra paylaşılan planların günü gününe uyuyor olması hakkında "planlar dahilinde 1 gün aksamadan devam ediyor" yorumunu yapamıyor muyum?

planların günü gününe uyuyor olması = planlar dahilinde 1 gün aksamadan devam ediyor

Alıntı

metni:
    Çıktıktan 2 sene sonra yorum yapabilirmişim, yapma ya

misal olarak kastettiğimi biliyorsun.

Alıntı

metni:
    Henüz piyasaya çıkmayan TOGG ile Teslayı kıyaslamadım.

en baştaki yorumunla çelişiyorsun. TESLA gibi dünya devi 2 sene erteleme yapıyor, TOGG planları 1 gün bile aksamıyor. Gelde bunu bizimkilere anlat...

Bir an kendim zannettim seni. Beni tekrarladığın için teşekkürler. Umarım artık anlamışsındır  

• quote:

Orijinalden alıntı: venomboy_85

Bir an kendim zannettim seni. Beni tekrarladığın için teşekkürler. Umarım artık anlamışsındır  

rica ederim inşallah da sen de beni anlamışsındır.

İlk yorumlarımı okuyup anladıysan sorun yok   Yok TOGG ile Tesla'yı karşılaştırıyormuşum, yok TOGG çıktıktan 2 sene sonra yorum yapabilirmişim vs. Olsun geri viteslerini sevdim. Hoşuma gidiyor  

Proje başarılı olursa daha farklı modeller de gelecektir.
    Kendi ülkemizde seri üretim elektrikli araba üretebiliyor olma seviyesine çıkmak önemli. Aracın parçası ya da fiyatı ilk aşamada önemli değil.
    Bir şekilde modern dünya teknoloji seviyesine entegre olabilmek gerekiyor.
    Bu bağlamda savaş uçağımızı ve elektrikli aracı üretebilmek birer kilometre taşı olacaktır. Bu konular siyasetten bağımsız devlet politikalarıdır diye düşünüyorum. Yani ülkeyi kim yönetirse yönetsin bu konulara önem vermelidir.
    Yoksa köhnemiş bir savaş uçağını satmak için bile düşman hava sahasına girmeme şartı koyarlar.
    Ülkenin güçlü olması o ülkede yaşayan herkesin işine gelir.

Ne güzel yorum yapmış... Tebrikler  

geri vites mi yapmışım  

Alıntı

metni:
    Aracın parçası ya da fiyatı ilk aşamada önemli değil.

parçasını biz kendimiz sonra bile üretsek bile fiyatı erişebilir olması gerekir.

Ne yazık ki zayıf noktan  he birde köşeye sıkışınca sorulan soruları cevaplamayıp başka konuya geçtiğin yerler var. Üzücü 

kendini bana tanıtma 

Daha ilk mesajımda sana olumsuz yönleri söyle demiştim, kaçtın, konuları çarpıttın. Sana bunu yaptığını söyledim. Ama yüzün kızarmadan benim yaptığımın iftirasını atıyorsun. Bunu yetersiz bilgi birikimine bağlıyorum. Ve senin gibi yetersiz gençlik beni çok üzüyor  

• quote:

Orijinalden alıntı: venomboy_85

Daha ilk mesajımda sana olumsuz yönleri söyle demiştim, kaçtın, konuları çarpıttın. Sana bunu yaptığını söyledim. Ama yüzün kızarmadan benim yaptığımın iftirasını atıyorsun. Bunu yetersiz bilgi birikimine bağlıyorum. Ve senin gibi yetersiz gençlik beni çok üzüyor  

her konuda yeterli olacağım gibi kaidem yok iddiam da yok. senin yeterli olduğun konularda yetersiz olabilmem gayet normal. ya da tam tersi. asıl meziyet yeterli konular hakkında bilgili olup bunu konuda daha yetersiz olan kişiyi aşağılamamaktır ve senden daha az bilgi birikimi olan kişiden bilgi birikiminle küçük görmemektir. hiçbir yere kaçtığım da çarpıttığım da yok.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.