Şimdi Ara

TESISAT NASIL CEKILIR.COK BASIT ÖGREN KENDIN YAP! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
37
Cevap
6
Favori
52.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Birilerinin isine yaradigina sevindim.Gayet basit ve kolay
  • Bende tesisat çekmeyi düşünüyorum ama cesaret edemiyorum. Bir tesisatçıya sordum adam 160TL fiyat çekti. 60TL kablolar, 100TL işçilik. Bende bu şemaya bakaraktan yapabileceğimi düşündüm bir an. Çok basit gibi geldi gözüme.

Hocam hangi amfi kablo setini tavsiye edersiniz acaba? Sanırım şu şemayı gördükten sonra kendim girişeceğim bu işe.

@bguzelsoyy
  • Semadaki yaparsan herseyi cok basit!!

Amfi ve bass kullanicagin urunlere bagli. Hertz Esk 165 takimi al 2 adet bir tanede 30cm jbl hazir kabinli bass i
    Sonra 1 adet 800 rms lik amfi al baska hicbirseye gerek yok.
  • Arkadaşlar ilandaki sistemi bilgisayarıma nasıl kurabilirim?Güç kaynağı olmadan kurma şansım var mı?

http://forum.donanimhaber.com/m_78268762/f_//tm.htm#80322008

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxjokerxxx -- 28 Ağustos 2013; 18:36:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxjokerxxx

Arkadaşlar ilandaki sistemi bilgisayarıma nasıl kurabilirim?Güç kaynağı olmadan kurma şansım var mı?

http://forum.donanimhaber.com/m_78268762/f_//tm.htm#80322008

kendine konu aç yardımcı olmaya çalışalım

• Allah rizasi icin bos beles adam basit adam forumda yorum yapmasin.ya adam bisy paylasio bilen bilmeyen konusuor.bisey ogrenmeye calisioruz yprumu okuyorum bi altta daha iyisidevami bi eksik tamamlanmistr diom nerde alakasiz bi yorum la tartsma baslatilior banami dedin vsvs konuya bakin yorum yapin sacma islerle ugrasmayin.buyuyun bu sozum buyumeyenlere banada sormayin banami bamami die sozum buyumeyen bos is meraklilarina.ayrica anlatim icin tesekkurler cok iyiydi.
    Benim bu alanda hic bilgim olmadigi icin soruyorum benim aracim astra j teypcd300 yani bu teyp anfiye vs sisteme yetermi yoksa teybin onemi yokmu onemli olan anfi vs mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız bu bağlantıda şunu fark ettim.

Subwoofer'ın (+) ve (-) kablolarını 2 hoparlörün (+) ve (-) hattından aldığımız için amfiye biraz fazla yüklenmiş olmuyor muyuz ?
  • Merhaba hocam , 2013 yeni Auris aracım var.

Arka kapıdaki hoparlörleri değiştirmem lazım . ALPINE SPG 69C3 350 hoparlör aldım .

Hoparlörler oval (15,0cm*22,2 cm ) , bu hoparlör arka kapıya uygun olur mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cetera -- 1 Eylül 2015; 10:47:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cetera

Merhaba hocam , 2013 yeni Auris aracım var.

Arka kapıdaki hoparlörleri değiştirmem lazım . ALPINE SPG 69C3 350 hoparlör aldım .

Hoparlörler oval (15,0cm*22,2 cm ) , bu hoparlör arka kapıya uygun olur mu ?

Arka kapilardakini cikartip on gore hoparlor alsaydiniz ya oval tip kapilara uygun degil ki.. 13 cm ya da 16 cm yuvarlak tip hoparlor kapilara uyar..

• Bu kötü oldu hocam uygun fiyatlı diye almıştım.

Başka bir secenek yokmudur acaba ?

Teşekkürler bilgilendirme için...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cetera

Bu kötü oldu hocam uygun fiyatlı diye almıştım.

Başka bir secenek yokmudur acaba ?

Teşekkürler bilgilendirme için...

Ovalleri panzota koycaksiniz yapcak bir sey yok kapilarda kolon varsa dokunmayin . yoksa iyi olur arka cam alti 85 leri koyabilirsiniz..

• 150 watt lık bir amfi sadece subofer destekleyecek . aküm 60 amper. 1.5 yıl önce taktıldı ve uzun yolda kullanılıyor çoğu zaman . sizce aküm bu amfiye yetecek midir ? herhangi bir sıkıntı çıkartır mı ?
  • mrb arkadaşlar.benim bir sorum olucak. arabamdakileri sayayım önce.

pioneer 500 watt 4 kolon.
    pioneer 1400 watt çift bobin bass.
    pioneer TS-S20 Tweeter bir çift.
    Qline 2400 watt anfi var.

ben bunların üzerine

JBL 6508c 4 adet component
    pioneer 1400 watt çift bobin bass
    Qline 3600 watt 1200.1 anfi ekliycem.

elektrik konusunda bana yardımcı olurmusunuz akü 72 amper. ne yapmam gerekir veya şarj dinamosu ve akü bu sistemi kaldırır mı ?? kapasitör ne ve kaç Farad almaliyim. ayrıca Qline 1200.1 amfi kicker L7 besler çalıştırır mı ? Yardımci olursanız sevinirim şimdiden herkese tesekkurler

• Benim dayimda doğan vardı aku yetmiyor diye fazladan bitane daha takmıştı sende deneyebilirsin onda işe yaramıştı

• ben montaj yaptım bir yere 2 comp takımı doğru mu yapılmış yorumlayabilirmisiniz arkadaşlar akşama fotolarını ekleyeyim
  • Ben koltuk altı için ince kabinli aktif bas arıyorum
    bluapunkt var ama fiyat uçuk
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.