Şimdi Ara

Teşekkürler riot artık yeni bir OP heromuz oldu..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler riot xin zhao yeniledikten sonra ne zaman oyunuma bir tane gelse abartısız üstünlük saglıyor..acaba bendemi yoksa takımda mı bir sorun var diye düşünürken ne yaparsam yapayım bir türlü üstünlük sağlanmıyor..

AD kasıyor thormail hiç bir işe yaramıyor.. arkasından AS kasıyor Frozen da hiç bir işe yaramıyor..

anca spell olarak exh. atınca anca fakat olmadığı zaman..?? karşıma gelen bütün xın zhaolar oyunda fazladan biraz skora sahipse tutulmuyor..direk bizim ad carry zıplıyor biz anca bakıyoruz oyun öle bir noktaya geliyorki ya ona yöneleceksin ya da karşı AD ye..

takımda shen yada rammus olunca taunt sayesinde üstünlük alınıyor hiç değilse bizim AD carry koruyor bizde o sıra iyi bir saldırı yapıyoruz.. ama genede korkmadan 3 kişinin arasına atlayabiliyor.. çok iyi bir pasif ve battle cry.. ile diğer büyüleri doğru kullandı mı oyunu bırakıp adamı izliyorum.. ayrıca büyülerin mana giderleride oldukça az riot bol bol kullansın istemiş sanırsam..

-------------- True story---------

Yorick ile ne zaman oyuna girsem üst yola için ormancı desteği duymadan alır bol bol kasar.. tf ye dönerdim.. nice dariuslar rumblelar mordeler nasuslar aklınıza gelebilecek nice şampiyonlar ile dalga geçer oyunu kaybedersemde tfde kaybederdim.. fakat ne zaman karşıma yeni xin gelse azcık agresif oynarsa anca izliyorum.. bana zıplaması yeterli oluyor benim pasif ve zombiler uff diye uçuyor sanki.. kule altı oynayıp hiç değilse adamı biraz baskısını indirip oyunu yavaşlatsamda bir iki skor aldığı zaman tutana aşk olsun..

Az önce üstünlük sağladığımız oyunda bir iki kişi ramboya bağlayıp tek gidicen dalga geçer gibi adamları aldı skor buldu sonra tfde de bizle dalga geçti oyunu aldı..
    bi ara oyunu bırakıp adamı izledim..hiç bir proluğu yoktu tfde tank dalan kişi Op oyuncu olamaz.. fakat oyunu aldı..

--------True story---------

ilk başlarda kendimden ve takımdan şüphe ederken bunun tamamen hayal ürünü anlayıp ayrıca "Op hero yoktur op oyuncu" vardır lafına inanarak uzun zamandır bu konuyu acmamıştım fakat.. Op hero vardır.. teşekkürler riot games..

acaba ne zaman düzelteçekler çok merak içerisindeyim..

NOT: bir öneriniz varsa söllerseniz sevinirim.. teşekkürler..

• Malphite
  •  Teşekkürler riot artık yeni bir OP heromuz oldu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rockpierce

Malphite

Aslında Ad oyuncularına malp. büyük sorun yaratsada iyi bir oyun sürdürmesi lazım.. az önce ben yorick üstyol malp orman girdi.. daha oyunun başında xin.. malp ile dalga geçti.. bunu gördükten sonra pek inanmıyorum..

Edit ekleme: Ayrıca her oyun malp. olmuyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur061 -- 5 Ağustos 2012; 12:46:08 >
  • xin zhao öncedende op idi.ama kimse bunun farkına varamadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: murataltay

xin zhao öncedende op idi.ama kimse bunun farkına varamadı

Değildi hatta baya güçsüzdü over-buff geldi bence.
    kanıt:http://www.lolking.net/champions/xinzhao#statistics
    aşağıdaki %games won grafiğine bakarsanız bufftan önce oyun kazanma ihtimali %43 civarı, bufftan sonra ise %50'yi geçmiş bu
  • quote:

Malphite

Yeni pasif ve bc ile o bile eziliyor :(
    % 15 pen +60bc den 25 runeden %10 masterdan
    %25 +85 armor pen dariusdan beter şerefsiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bencede cok op karsiya xin gelince sadece 20. Dk yi bekliyorum. Iyi bir nerf yemeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: WhisperOfTheSouL

quote:

Malphite

Yeni pasif ve bc ile o bile eziliyor :(
    % 15 pen +60bc den 25 runeden %10 masterdan
    %25 +85 armor pen dariusdan beter şerefsiz

açıkcası darius tf de büyük sıkıntı rahatsana.. xin zhao her an her zaman büyük sıkıntı..

stun var.. zıplama var.. alan dağıtma var.. 3 vuruşta bir can geliyor.. bayada bir armor pen var..

sana düşen sadece AD item almak.. birazda can frozen olabilir üstüne bide yavaşlatma kazanırsın..

bunların sonucu OP bir hero..

• sadece şu cümleye takıldım bi açıklar mısın, kendimi yiyicem yarım saattir.

"üst yola için ormancı desteği duymadan alır bol bol kasar"
  • jax ile fazla zorlamıyor ayrıca irelia ve olaf ta rahayça alabilir

• Oynamayı bilen bir Malphite Xin'i yer
  • quote:

Orijinalden alıntı: Garvelit

sadece şu cümleye takıldım bi açıklar mısın, kendimi yiyicem yarım saattir.

"üst yola için ormancı desteği duymadan alır bol bol kasar"

tamam tamam yanlış yazmışım hatasız kul olmaz..

"üst yolu almak için ormancı desteği duymam.. "

umarım mesut olursun..
  • Dikkat edin de mid'e gelmesin daha pek tercih edilen bişey değil ancak normal mage mid herolarına early ve mid game de çok rahat üstünlük sağlıyor. Daha mid herosu olarak kullanan fazla yok allahtan.
  • Nefret ediyorum ya bu kadar kolay ve güçlü bir hero olamaz zorluk 0, opluk 10 üzerinde 8. Slow var, zıplatma var. Yapıştığını bırakmıyor. Ultiyi AD Carry'e atınca yardım bile edemeden ölebiliyor. Solotop, jungler acımıyor. Cidden nerf yemeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BetterNerfLuffy

Dikkat edin de mid'e gelmesin daha pek tercih edilen bişey değil ancak normal mage mid herolarına early ve mid game de çok rahat üstünlük sağlıyor. Daha mid herosu olarak kullanan fazla yok allahtan.

mid denememiştim deniyeceğim teşekkürler
  • Her oyun bir Xin var artık
  • Buff onceside xin ile cok oynardim, simdide oynuyorum. arada gozle gorulur fark var. Eski hali biraz gucsuzdu fakat simdide op oldu. Daha dun jungler xin vardi takimda, adam girdi Unofficial penta aldi. Pek ugrasda gerektirmiyor. E, W, Q ile garanti bir kill cikariyor.

• Bob'cuğum Mid gitmişti önüne geleni mahvediyordu
  • Xin Zhao ile ilk defa dün topta çok ezildim Irelia'ya karşı.First Blood verdim.Sonra gittim lane'e ben 2 lvldim o 4 lvldi.Haliyle çok fena harrasladı beni ve çok rahat farm yaptı.Jungler ilk ganka geldiğinde double kill aldı.Sonra zaten oyunda bir varlık gösteremedim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.