Şimdi Ara

Teşekkürler AOC (Garanti Değişimi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler arkadaslar yaklasik 2.5 yil once n11 üzerinden aoc I2369v monitör aldim o sira butcemin el verdigince 410tl'ye aldigim full hd 6ms 1dvi 1vga cikisi olan giris seviye bir monitordu ve kisa bir sure once ariza verdi(backlight problemi) icini kurcaliyip temir etmeye calissam mi diye dusunurken acaba alali ne kadar oldu diye faturaya bakiyim dedim ve 3 yil garantisi olduğunu alali 2.5 yil gectigini farkettim fakat urunun uzerindeki garantu belgesi bos ve uzerinde 2 yil garantili olarak gozukmekteydi bu beni ürküttü ve firmayi aradim fakat ulasamadim.

Bunun uzerine firmayi hic araya sokmadan aoc yetkili servisi ile iletisimr geçerek kargo icin bilgileri aldim kargo onlara ait olmak uzere urunumu gonderdim birkac gun sonra beni aradilar urunun sorunlu oldugunu degisim yapilacagini fakat urunu aldigim yer ile iletisime gecip ellerinse varsa ordan gonderim yapilacagini soylediler durumu yetkili arkadaslara anlattim kisaca firma kapanmis n11 ilede iletisime gectim hicbir sekilde ulasamadim bana aoc ile.iletisime geciceklerini ve beni bilgilendireceklerini söylediler ve dün şu sms'i aldim ve şok oldum.

Monitörümü değiştirdikleri monitör yaklasik 3.000tl degerindeki bir modeldi ve bugün elime ulasti her hatayi kullanici hatasi diye tuketiciye yansitan firmalar arasinda bu kadar bonkör olabilen ve aldigim firma ortada olmamasina ragmen ürününün arkasinda durarak 15 gün icinde bana bu ürünü ulastiran firmaya teşekkür etmek istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaygulu -- 19 Nisan 2018; 17:35:21 >

• Amazondan aldığım AOC monitörümde 1 satır ölü piksel var, 1920 piksel tek satır. Ben de mi iletişime geçsem?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrashBone

Amazondan aldığım AOC monitörümde 1 satır ölü piksel var, 1920 piksel tek satır. Ben de mi iletişime geçsem?
    Bende toz vardı geldiği anda aoc tr ye mesaj attım gönderdim ilgilendiler cebimden beş kuruş çıkmadan hallettim sorunu.Amazon UK den almılştım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yuh
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.