Şimdi Ara

Teşekkürler (Abyss+Tempest)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar... anthon arkadaşımın bahsettiği gibi 2 clanımız (abyss 7x USA) var.. biri boss için biri standart ölçülerde bir clan.. Tempestte ki Türk klanini bi nevi allysi ile birlikte oraya taşıdık.. Umarım Tempestteki gibi yine kaliteli bir clan olmayi hedefliyoruz ( arada bi kaç pürüzler olmasına rağmen)
    bu Kalite içinde kaliteli insanlara ihtiyaç olunuyor... bana ben burdayim işte geliyorum diye sözlerde bulunup, 7x de yeniden birşeyler yapmak- kasmak zor geldi ve yüksek xxxxxxxxxx yerlere gidenler oldu.. Çünkü sıfırdan hiç birşey olmadan başlandı elde hiç birşey olmadan..

Unutmasınlar ki, o hiç birşeyi olmayanların her şeyi oldu, sonra AngelBrothers clanını dostlarımın ve arkadaşlarımın desteği ile kurdum.. Sonra Clan için : Cüce den clan liderimi olur.. Bu clanda hiç bi halt yok pvp yapmayi bilmiyolar action yok.. Ally nin yaması lafları.. daha neler neler... O dandik kişiler le biz daha sonra en iyi olduk, bunu sayesinde çok kişiden destek aldik bu destekle Dion kalesini aldık, siegeler gece 3 de bile olsa sağolsun büyük bi çoğunluk geldi ve uzun süre savunduk.. En güzeli ise çoook eğlendik çünkü bi aile gibiydik.. vs.. vs..

Bırakıp gidenlere ve laf koyup gidenlerin canısağolsun, yanımda kalıp birlik olmamızı sağlayanlara çok teşekkürler...

(( Gelicek olan arkadaşlardan, yarın öbür gün zor geldi yok uğraşamam diyecekler hiç pm mesaj atmasınlar.. Kaliteye ihtiyaç var çünkü... ))

• başarılar erhan..bu arada benim kankam,canım ciğerim abin naaptı? bıraktı mı oyunu? yoksa orda mı başladı o da?

not:bu arada ben harun (yesil)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bombaci mulayim -- 17 Ocak 2007; 14:25:53 >
  • Hybrit başkanımzın tüm sözlerine katılıyorum. Şu an Abyss tebaşlattığımız yeni oluşum umarım ielrde bizim icin eski günlerdeki gibi büyük bi takım olmayı öğretecek ve bize yeni katılan kaliteli arkadaşlarla kaynaşmamızı sağlayacaktır. İnsanın aklında şu an şöyle bir sorun geliyor. Neden biz daha önce boss kesmedikki? Tempestte 78lv olduk, kale aldık , allly kestik fakat 1 boss bile kesmedik :D

Ayrıca bende hybrit başkanımıza clan için gösterdiği üstün performanstan dolayı kendi adıma teşekkürü borç bilirim.
  • Evet eski tempest de bizler yani AngelBrothers clanı zoru başardık belki de o server da ilk türk clanı olarak kale sahibi olduk takii fbi server kapatana kadar suan yine aynı AngelBrothers ailesi olarak abyss de 7x devam etmekteyiz burada her birey 0'dan baslayarak cok guzel yerlere geldık ve hala çalışmalarımız en guzel şekilde devam etmek te bilmiyorum da biz clan olarak birlik beraberlik kavramını benimsedik zaten clanı ayakta tutan en buyuk faktör bu olsa gerek. Fakat şunu belirtmek istiyorum Extreme serverında paylasım yaptıgımız arkdas saydıgımız bır kac ınsan neden se bu abyss serverda farklı kişiliklere burunmus erhanın dediği gibi canları sağolsun biz clan olarak yine en iyileri başarıcaz ve her başarıyı bu foruma gururla yazıcaz şimdiden ekibimize başkanımıza ve destek veren tum dostlarımıza teşekkür ediyorum.
  • @Hybrit Diğer postta da anlatmışsın. Sanırım ilk olarak abyss denicem bi c4 insinde önce. Klana girmek için bi şart arıyomusunuz? Servera geldiğimde pm atarım size.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.