B

Çavuş
24 Ekim 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar,mesajları okurken,enteresan bişeyle karşılaşıyorum..hemen herkes,silence,sleep vs.. damagesi olmayan skilleri tutturmak ya da yedirmek için silaha enchant basılmasından bahsediyo..
ben buna katılmıyorum..hatta okçulardaki stun un tutma şansının da enchantla bi alakası olduğunu düşünmüyorum..stun shot kullandığında,eğer silah enchantlıysa daha fazla damage verir,evet,ama stun olma ihtimalini arttirmaz bence..elbette yanılıyor da olabilirim..

en önemli sorum da şu,daha önce de bi konu içerisinde yazmıştım,madem bu tip skiller silah enchantıyla alakalı, ben bir DA kullanıcısı olarak,shield stun umun daha etkili olması için shielda enchant mı basmalıyım? ya da,ptakla alakalı ise,oyundaki en kuvvetli stunun ortalama 500 ptaklı DA ve paladinde olması nasıl açıklanır?
selamlar..arkadaşlar,aranızda düşük rateli bir serverda (+100 silah falan olmadan..) warlord oynayan var mı? lvling sıkıcı mı? tek başına oynamak kolay mı?püf noktaları neler? (yaratık topla,git sırtını duvara daya,vur falan..bu tamam da,benim öğrenmek istediğim kilit skilleri,stratejileri)

hiç oynamadığım bi kaç char kaldı,c5 te eklenen skillerinin de oldukça iyi olduğunu gördüm..oynamayı düşünüyorum..yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
selamlar..en beğendiğim char olan DA a c5 te 2 skill eklenmiş.biri rakibin critik vuruşunu düşürüyo..çok ta kullanışlı degil.ama digeri,yani shackle,root/hold yapiyo..gerçekten harika olmuş..C4 te beast ss koyarak panterimizi çok daha kuvvetlendiren,c5 te de hold skillini koyarak,kaçanları yakalamamızı sağlayan l2 yetkililerinden,c6 da da bi zahmet iron heart benzeri bi skill koymalarini bekliyorum:P o zaman kusursuz olucaz:))))
ayrıca,c5,adam gibi server arayanlara olympusu önerebilirim..3x..lag,bug yok..herşey çalışıyo..

DRUİD İS BACK
Hakkında
Forum İmzası:
DRUİD THE DARK AVENGER İS BACK
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 13 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 60
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 848 (Bu ay: 6)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Lineage II
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.