Şimdi Ara

Teşekkür ederim Millenicom

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Abone olduğumun üzerinden 3 ay geçti. Sadece ilk aylarda kopma, internet var gözükürken girememe problemi yaşadım.onuda hemen çözdüler. Abonelik sürecim çok hızlı oldu.3 günde internet geldi Hatta bulunduğum apartmanda 3 kişi daha benim sayemde millenicom a geçti. Umarım bozmazsınız kendinizi. Fiyatta 100mbit 85 ₺. Bence herşey makul. Adımı anmak istemediğim içinde Türk geçen ama Türk e hiçbir faydası dokunmayan operatörün altyapısından alıyorım interneti çok memnunum. Tavsiye ederim. Konuyu açmamdaki sebep sadece bir teşekkür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güzel sözleriniz için teşekkürler. Umarım bu memnuniyetinizi hep sürdürürüz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende yaklaşık bir haftadan beri kullanıyorum millenicomdan çok memnunum.Su ana kadar ne kopma ne de hızda sıkıntı yaşadım.Musteri hizmetleri olsun forumda Alper bey ve ekibi olsun her sorunla ilgileniyorlar.Benim geçiş olduktan sonra ufak bir sorun oldu onu da giderdiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pozitivee P kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler güzel sözleriniz için. Enerji veriyor bize :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni reklamımızı izlediniz mi?
    https://www.youtube.com/watch?v=TQcyTxnYVOw
  • 1 ay bedava promosyon kodu 731 38 C 57

arkadaşlar millenicomdan ben memnunum. bayadır kullanıyorum. 1 ay bedava kodla üyelik sağlayıp deneyin derim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.