Şimdi Ara

TERTEMİZ XBOX 360 ÜÇ KIRMIZI IŞIK HATALI 600 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 TERTEMİZ XBOX 360 ÜÇ KIRMIZI IŞIK HATALI 600 TL

İNANILMAZ TEMİZ KONDİSYONDA SADECE 3 KIRMIZI IŞIK HATASI VARDIR. YILLARDIR DOLAPTA KALMIŞ BİR ÜRÜN. İÇİNDEKİ DVDROMU FW'LİDİR KOPYA OYUN AÇAR ONUN DIŞINDA EKSTRA İÇİ AÇILIP KURCALANMAMIŞTIR. ALACAK KİŞİ KURCALANMADIĞI İÇİN TAMİR ETTİREBİLİR. KUTUSU POŞETLERİ KARTONETLERİ VE KOMPOZİT KABLO + ORJİNAL SCART KABLOSU İLE YOLLANACAKTIR. KUTUSU ÇOK ÇOK İYİ DURUMDADIR. ADAPTÖR VE KOL YOKTUR. NTSCU AMERİKAN VERSİYON CİHAZDIR. YEDEK PARÇA FİYATINA TAMİRAT YENİLEME VS İÇİN UYGUNDUR. İADESİ YOKTUR. 

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 600 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İzmir Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 2006 ilk kasa ve 3k olduğu halde 1250 TL mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağlam 360 satıyorlar bu fiyata hocam olabilecek en can sıkıcı arızayı vermiş cihaz için fiyat gerçekten tuhaf bence satmak için uğraşmayın yaptırmaya uğraşın yeğenlere felan öyle hediye..

• Gamepad yok,adaptör yok,cihaz 3k vermiş kalıcı tamiri yok.vede 2006 kasa.hocam insan ilan açmaya utanır ya :)))

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Enes Eyibil E kullanıcısına yanıt

enes ilk kez senle aynı fikirdeyiz .)

• almanyada sağlanmını koluyla çöpün yanına koyuyorlar

• pesx kullanıcısına yanıt

Birde 50 tane foto çekmiş çok ucuza veriyormuş sanki

Onu geçtim 2006 adaptörü tamamen farklı bulmak isteyen bir ilan fiyatı daha öder tamire daha gelmeden kol dahil 1200 öder

800+1200 =2k 2 k slim.jtagli çift kol bulunur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorum yapan arkadaşlara selamlar ürün yedek parça niyetine satışa koyuldu yenileme kutusu eksikse seti tamamlama vs amaçlarla kullanabilir. Ben bütün detayları bütün ilanlarımda olduğu gibi eksiksiz yazdım her zamanki gibide bol bol da foto koydum. Her ilanıma mutlaka tatmin edici açıklama ve olabildiğince çok fotoğraf koymaya çalışırım. Arkadaşım adına ilanı açtım kendisi ürününe bir değer biçti satılırsa satılır satılmazsa satılmaz. Bu birincisi ikincisi yorumlar yer yer saygı çerçevesine dışına çıktığına görüyorum derdinizi daha düzgün bir dille anlatmanızı temenni ederim. Hepinize iyi alışverişler ve forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icemanF1 -- 5 Şubat 2024; 13:59:26 >
  • İlanlar yoruma açık tamam da , bu kadar su getirmenin de manası var mı anlayamadım . Arkadaş ilanı açmış güzelce belirtmiş , oldu ki alacaksınız bari ona göre değerlendirin . Tertemiz kasa olarak baksanız ilana ucuz bile , ps3 bozuldu bozulacak cihaza 5k lık ilana yorum yapmanızı da aynı şekilde bekliyorum yukarıda bu ilana yorum yapan arkadaşlar :D İnsanlığınızı sorgular oldum burada harbiden ne yazdığınızı önce bir okumuyor musunuz yanıtı gönder e basmadan önce ...

• fiyat inanılacak gibi değil nasıl bu hale geldi forum vaybe

• Geçen ay jtagli sağlamını 1.100 liraya görüp almayı düşünüp vazgeçmiştim kargosu vs pahalı tutucak diye lol

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.