Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

TERTEMİZ PARROT AR DRONE 2.0

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nx9020 Daha Az
1 Kayıtlı Üye
0
Cevap
0
Favori
160
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    16 Mesaj
    Katılım Zamanı
    22 Kasım 2008

Durum
    Forumda değil

Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 TERTEMİZ PARROT AR DRONE 2.0
    3-4 sene önce satın almıştım. Toplam 20 kere anca uçmuştur. Fotoğraflardan göründüğü üzere hasarsız durumda tertemiz. İç mekan-dış mekan başlıkları, yedek pervaneleri, pilleri, kitapçığı vs. herşeyi duruyor. Tek sorunu iki adet pilinden birisi sarj tutmuyor diğeri 20 dakika civarı uçuş sağlıyor.
    Tercihen Ankara içi elden satış yapmak istiyorum. Alacak kişi ürünün temizliğini görsün öyle alsın.

Fiyat olarak 500,00 TL düşünüyorum.

Satıştaki ürünlere boş yorum yapan arkadaşlara bir not : Bir ürünün fiyatını alıcı ve satıcı belirler diye düşünüyorum. Almayı düşünmüyorsanız lütfen ürünün fiyatı hakkında boş yorum yapıp konuyu kirletmeyin. İlla ki yorum yapmak istiyorsanız özel mesaj yolu ile ulaşabilirsiniz. Teşekkürler.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 500 TL Teklifler : Henüz Teklif Yok Miktar : 1 Satılan Miktar : 0 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

|
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
e-ticaret
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
google reklamları
üniversite
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,153
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.