Şimdi Ara

TERTEMİZ LAPTOP...Hp pavillion g3000

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• HP G3000 serisi

Marka ve Model : HP G3000 serisi
    işlemci: Intel® Core™ Duo işlemci T2050 1.60 GHz , önbellek 2 MB, 533 MHz
    Chipset: Intel® Graphics Media Accelerator 950
    Ekran kartı: Onboard 128 MB'a kadar paylaşımlı
    Bellek: 1024 MB DDR2
    Sabit disk: 120 GB SATA 5400 rpm
    Optik sürücü: Çift Katman desteğine sahip Super Multi DVD Yazıcı (+/-R +/-RW)
    Ekran: 15.4” WXGA High Definition BrightView Widescreen 1280 x 800
    ses kartı: 3D Sound Blaster Pro uyumlu ses - 16 bit tümleşik, Altec Lansing® hoparlörler
    Kablosuz bağlantı: Intel® PRO/Wireless 3945 802,11a/b/g Tümleşik Kablosuz LAN
    Boyutlar: 25,90 cm (L) x 35,78 cm (W) x 3,5 cm - 4,4 cm (H)
    Ağırlık: 2,98 kg
    işletim sistemi: Windows XP Media Center Edition

Gerçekten güzel bir makina çok şıktır.Ses konusunda en üstünlerden birisidir diyebilirim ilgilenen gelsin dinlesin bana hak verecektir,herhangi bir arıza veya sıkıntı yoktur.

649tl

Packard Bell Easy Note GN45

İşlemci: Intel Core Duo 1.6 ghz
    Sabit disk: 80 GB
    Bellek: 2 x 512 MB DDR2 SDRAM
    Ekran: 14,1 inç TFT LCD
    Ağırlık: 2,4 kg
    Diğer: Bluetooth, web kamera, kart okuyucu, wireless, bluetooth

Packard Bell’in Easy Note GN45 adlı ürünü, 1,6 GHz hızında Core Duo işlemcisine sahip, ayrıca 1 GB sistem belleği ve 80 GB kapasiteli sabit diski ile birçok işin üstesinden rahatlıkla gelebiliyor. 128 MB paylaşımlı tümleşik grafik işlemcisi, oyun düşkünü olmayan kullanıcılar için fazlasıyla yeterli. Üzerinde bulunan çift katmanlı DVD yazıcısına ek olarak, 802.11a/b/g W-Lan standardını destekliyor. GN45′de web kamerası ve Bluetooth özelliğinin yer alması iyi düşünülmüş. 14,1 inç’lik TFT ekran bilgisayarını taşıyanlar için, hafif ve pil süresi uzun bir ürün ortaya çıkarttığından biçilmiş kaftan. GN45′in ayırt edici özelliği, internet üzerinde telefon görüşmelerini sağlayan Skype yazılımıyla birlikte gelmesi ile bunu web kamerası ve mikrofon ile desteklemesi.Sonuç: Başta taşınabilirlik olmak üzere bir dizüstü bilgisayarda olması gereken her şeye sahip bir ürün.

İnanmazsınız belki ama şarjı en az 3 buçuk saat gidiyor..!!!

Ürünün üst kapağında üstüne birşey konulması sonucu oluşan 2 3 çizikten başka üründe kesinlikle hiçbir arıza çizik ölü pixel vs yoktur gerçekten sıfır gibidir.

0tl sadece takaslıktır...

Ürünler gerçekten temiz kullanılmıştır.herhangi bir sorunları yoktur. + - para şeklinde takasları mümkündür.ikisi birden takasta sayılmayacaktır.
    Takasda hp'nin resimdeki kasalı ve kameralı ürünleri ön planda tutulacaktır.
    fiyat hakkında yorumlar istemiyorum,şikayeti olan pm'den ulaşsın arkadaşlar saygılar.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

• yukardaki hp fotosuyla aşağıdaki arasında bir bağlantı kuramadım,bu laptop hangisi acaba?
  • yukarıdaki hp satılık olan galiba. aşağıdaki hp arkadaşın packard bell ile takasta öncelik verdiği ürün diye anladım ben
  • karışıklık için özürdilerim arkadaşlar. yukarıdaki hp satılık olan.aşağıdaki ise takas etmek istediğim model
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.