Şimdi Ara

Ters takilmis lavabo kapisi nasil duzeltilir yardim..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mrb arkadaslar 2 sene once aldigim evin bazi yerleri ters monte yapilmis ama en cok sikinti lavabo kapisinin disa acilmasi ve diger odanin kapisiyla carpismasi ve koridoru kapamasi. Yani ice acilmasi icin en ucuz sekilde nasil yaptirabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Once kenar citalarini yarmadan cikar.. 2 yan bir ust.. arkali onlu toplam 6 adet.. snra kapi kasasini sokmen lazim bunun icin yanlarda kopuk vardir muhtemelen.. tirtikli uzun bicak yada demir testere agzi ile kasayi zedelemeden bu kopugu kes..sikisirsa parca parca kopugu kes.. kasa+ kapi ile beraber bir taraftan ittirin egmeden.. cikinca banyo icine alin kapi icerden acilacak sekilde cevirip..muhtemelen sola acilacak.90 derece olacak sekilde dik tutarak yanlarina kopuk sikin...kurumasini bekleyip citalari yerine takin.. kapi saga acilacaksa (ki sag daha bos duruyor) marangoz cagirin yada kapi+kasa marangoza goturunuz..

• Tmmdir sagol

• Kapı sökme işlemi basit olsa da takma işlemi basit değidir. Ustalık gerektirir.

Gönyesinde olmaz ise kapı sabit durmaz bir yöne devamlı hareket eder.

Sökme - takma işleminin ederi 150-200 TL arası tutmaktadır.

Bir usta çağırmanızı tavsiye ederim.

Sökme işlemi 1 saatte tamamlanır. Arkasından ters yöne çevrilir ve tahta ile sıkıştırılıp gönyeye alınır. Sonra köpük sıkılır ve ertesi gün işlemleri pervazlar silikon ile takılarak işlem tamamlanır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.