Şimdi Ara

Teröristlerin korkulu rüyası SİHA hakkında her şey (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: DreamSs

quote:

Orijinalden alıntı: nellex

Teröristlerin korkulu rüyası bla bla...

Adam zaten ölmek ve öldürmek için orada onlarda şimdi ne korkmuştur.

Başlığı akıl süzgecinden geçirerek yazınız.

Ölmek için orada olsaydı beline bomba bağlayıp şehre inerdi, afedersin *** korkusundan dağda sıçan gibi delik aramazdı.
    Sırf yazmış olmak için yazıyorsun. SİHA ların operasyonlarda ne kadar etkili olduğunu bilmiyorsun anlaşılan.

Al işte boş konuşmak için konuşan birisi.

Örgütün silahlı yapılanması zaten dağ ve şehir kadrosu olmak üzere iki kısımdır ayrıca kendi içlerinde de onlarla hiyerarşik düzendeler farklı isim ve rütbelerde.

Dağda da ovada da her yerdeler senin yazdığında bir mantık yok en son yaşanan ankara ve kayseri patlamalarından bihabersin anlaşılan. Onlarda bomba ile inmişti ovaya.

Benim izah etmek istediğim adam zaten ölümü göze almış 24 saati ölümü ve öldürmeyi aklından çıkarmayan adamlar ikisini de içselleştirmiş ölüm sürpriz olmayacaktır orada yıllarını geçiren herife. Ayrıca ölümü anladığında doğal olarak kaçacak yer arayacaktır bunun için iyi kötü vatandaş ya da terörist olmaya gerek yok.

Yorumunu silen s****ın birisi de onları savunduğumu belirtmiş Allah akıl fikir versin ne diyim.

Ha bir de sihaları bilmiyor değilim sadece ucuz milliyetçi duygularla haa huu şu buu diye yazmayı sevmiyorum realist olmak kadar güzel bir şey yoktur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sınav_testmis_kanka

Yığınak kurmalarına sessiz kalanların, valilere talimatı verenlerin siha ile mücadele edeceğine inanmak... Bilemiyorum.

o dediğin yaltakçılığı 35 senedir bölgenin pkklı belediye başkanları yapıyordu hepsinin yerlerine kayyum atandı haberin yok anlaşılan (bana kalsa yargılamazdım bi şekilde infaz edilmelerini sağlardım!)

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • forumda ne kadar mal olduğunu gün yüzüne çıkaran haber.
    Adam çıkmış yok " operasyonlarda ne kadar etkili" filan demiş. Senin ordunun elinde böyle bir imkan var ve sen bunun etkisini tartışmaya almışşın. Beyler çok değil 4 sene önce ABD'nin çöp helikopterleri, İsrail'in uçmayan heronları için 6 7 ay sırada bekliyorduk şimdi dünyada bizden başka kaç ülke silahlı iha üretiyor.

Başka biriside "adamlar öldürmek ve ölmek için çıkmışlar" diyor. Sen pkk sempatizanımısın ki böyle söylüyorsun. Hee eğer değilsen bundan 4 sene önceki yorumun zaten bu haberi destekler nitelikte olmalıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FatihAsl

quote:

Orijinalden alıntı: zdniz

Vergi haberlerinin arkasından iyi gider.

Bu haberlerde sigara içmek gibi cevap yazıyorsunuz, sigarayı üzülürsün yakarsın, sevinirsin yakarsın, kızarsın yakarsın. bu haberlere de seçim öncesi, vergi sonrası, gündem değiştirme cart curt. adam akıllı bir yorum yapın da değişiklik olsun

Hocam haklısınız ama uzun yorum yapıncada imla hatası yok o kelime ufakmı yazılır gibi millet saldırıyo o yüzden insanda heves bırakmıyolar yorum nadir yapıyorum yaparsamda kısa.
  • Haberin abartmasından çok senin değersizleştirmen var benim eleştirim o yönde...
    Son zamanlarda SİHA'ların terör ile mücadelede payı ortada. SİHA'ları ilk kullanan biz değiliz. Özellikle ABD oturduğu yerden yaptığı operasyonlar sayesinde özellikle asker kaybını çok sayıda önlüyor.
    Bizim kullandığımız coğrafyada SİHA'lar en etkili terör ile mücadele araçlarıdır. 24 saat havada kalıp gözlemleme yapmak ve tespit anında imha edebilmek çok önemli.
    PKK son zamanlarda SİHA'lardan gerçekten çekiniyor emin olabilirsin. Zaten günde 500 pkklı avladığımız yok ancak şimdi sızma girişiminde bulunan her pkk grubu SİHA'lara önlem almaya çalışıyor. Bu da ne kadar etkili olduğunu gösterir bence. Son olarak da ilk mesajındaki yazım tarzın tamamen PC karşısında cips yiyip kola içip yazmak için yazmış birinin cümleleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DreamSs -- 29 Eylül 2017; 13:44:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FatihAsl

quote:

Orijinalden alıntı: zdniz

Vergi haberlerinin arkasından iyi gider.

Bu haberlerde sigara içmek gibi cevap yazıyorsunuz, sigarayı üzülürsün yakarsın, sevinirsin yakarsın, kızarsın yakarsın. bu haberlere de seçim öncesi, vergi sonrası, gündem değiştirme cart curt. adam akıllı bir yorum yapın da değişiklik olsun

İyi de zaten sigara içmek gibi vergi alıyorlar. Her şeyi sattıkları için bir gelirleri yok.
    Ülke vergiyle işliyor. Para mı lazım? Satılacak şey olmadığı için ve satılmadan önceki gelirler olmadığı
    için naapasınlar hoooop yeni bir vergi koyarlar olur biter. Para lazım olur vergi, kızarlar vergi, sevinirler vergi.
    Bi biz sevinemedik. Bize 100 liraya sattıkları içkiyi KKTC de 27 liraya satarlar. Suriyelilere maaş bağlarlar.
    En sevmedikleri, pardon yaa öptükleri biz kendi vatandaşları. Bizden kazanmayacaklar da kimden kazanacaklar ki...

• atarlı.ergen A kullanıcısına yanıt
    o kadar net ve anlaşılır bir şekilde anlatmışkı,neden bir devlet yetkilisi bunu yapmıyor..
  • Helal olsun derim..

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.