Şimdi Ara

Terminator: Salvation - The Videogame (ÇIKTI) (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
416
Cevap
1
Favori
44.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Crauser

Arkadaşlar oyunu 2 kişi oynamak istiyorum ps2 kolu var ama oyun kolu görmüyor coop tıkladığımda kol çalışmıyor oynamak için xbox kolumu gerek yoksa bir ayarı varda benmi yapmadım?

Coop nasıl oynanıyo,bilgisi olan var mı arkadaşlar!
  • P4 3,2 x1950gt 1 gb ram ile oyun oynanırmı arkadaşlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: QbLaY!!!

quote:

Orjinalden alıntı: Crauser

Arkadaşlar oyunu 2 kişi oynamak istiyorum ps2 kolu var ama oyun kolu görmüyor coop tıkladığımda kol çalışmıyor oynamak için xbox kolumu gerek yoksa bir ayarı varda benmi yapmadım?

Coop nasıl oynanıyo,bilgisi olan var mı arkadaşlar!

Buna cevap verebilecek olan yok mu???
  • quote:

Orjinalden alıntı: S@rKs-PoWeR

P4 3,2 x1950gt 1 gb ram ile oyun oynanırmı arkadaşlar

Oynayabilirsin.
  • onune gelen unreal engine ile oyun yaparsa boyle olur bkz. wanted
  • quote:

Orjinalden alıntı: hikqq

onune gelen unreal engine ile oyun yaparsa boyle olur bkz. wanted
    Wanted'ın da bunun da motoru Diesel Engine. Unreal değil.
  • Oyunun sağlam versiyonu geldi.(Vitality)

Boyut:6.12 GB
  • quote:

Orjinalden alıntı: L-H-T

önce filmi izlemek lazım yawh sonra oyununu oynamak daha zevkli oluyor.wolverine de öyle oldu en azından.

Bunda gerekmiyor,filmin 2 sene öncesini konu alıyor.
  • denemedim. yarın denerim muhtemelen. şahsen wanted ın grafik motorunu sevdim. hiç takılmadan rahatça oynadım.ve grafikler de çok güzeldi. wanted genel olarak da güzeldi. yalnızca biraz kısa sürdü. ve çok çeşitli düşman yoktu. yoksa gerek hikayesi gerek oynanabiliriği ve görselliği çok iyiydi. şimdi yiğidi öldür hakkını yeme.bu da aynı mantıksa koşa koşa alırım vallahi
  • Coop oynamayı deneyen olmadı mı hiç,nasıl yapıcaz onu?
  • 2.49 gb lık sürümü çekiyorum bakalım ne olacak?
  • arkadaşlar ben de 7.09 olan versiyonu yüklüyodum yüzde 80 de working yazan sürüm acaba vivaly.yazanı mı yükliiim ikisi arasında ne fark var bilgisi olan var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi STALKER-1903 -- 28 Mayıs 2009; 22:34:27 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahmetkep

Oyun güzel.Grafikler üst düzey olmuş.Oynanabilirlikde fena değil.Yalnız tekdüze geldi sanki oyun.Devamlı kaçarak ilerleyerek robot vurmak.Ayrıca o uçan basit robotlarla her bölümde savaşmak can sıkıcı.Yani her bölümde farklı bir açı getirilebilirdi.Bir bölüm robotlara tuzak kurma .Bir bölümde robot ele geçirilme ve işlemcisini hackleyip kendi taraflara çekilmesi gibi.
    Aslında bitirmedim oyunu 1-2 saat oynayıp bıraktım.Tahminim sonuna kadar aynı şekilde vur-kaç yaparak devam edeceği yönünde.
    Oynama süresinin kısa oluşuda ayrı bir sıkıntı.Artık oyunların süreleri çok kısa oluyor.Buda hiç kimsenin hoşuna gitmeyen bir durum.
    Co-op modu koymaları güzel olmuş.Sanırım co-op gittikçe yaygınlaşacak.Yaygınlaşmalıda..

Teşekkürler yorum için

• Bu oyunu hamachiden falan coop oynamak mümkün mü?
  • quote:

Orjinalden alıntı: erdenar

2.49 gb lık sürümü çekiyorum bakalım ne olacak?

arkadaşlar zamunda dan 2.49 gb lık repack sürümü çektim.İso kalıbından normal kuruyorsunuz ama crack yanında gelmiyor.Konunun alt tarafında kırmızı ile belirtilmiş no dvdyi de indirip crackledikten sonra oyun çalışıyor.bilginize
  • Ben beyenmedim oyunu ya bakam biraz daha oynayam fikirlerimi degiştircekmi.
  • Keşke Multiplayer desteğide olsaydı işte ozman tadından yenmezdi vallla....
  • oyunda grafik ayar yükseltme yokmu canımı sıktı olmayıca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soloman_963 -- 1 Haziran 2009; 9:07:21 >

• Arkadaşlar oyunu easy de oynamayın zevki çıkmıyor medium ayarlayın görürsünüz farkı siperden kafanızı çıkartamıyorsunuz okadar süper ve 2 şey dikkatimi çok çekti bu oyunda

1- Siperdeyken eğer robotlar ateş ederse ana karakterimiz kafasını kendi kendine aşağı eğiyor ateş bitincede geri düzeltiyor

2- Eğer duvara yandan ateş ederseniz mermi duvarda diğer oyunlar gibi direk delik oluşturmuyor böyle sağdan sola doğru yada işte hangi yöndeyseniz soldan sağa , çizgi şeklinde bir iz oluşturuyor bu teknolojiyi bu oyunda ilk defa görüyorum gerçekten güzel düşünülmüş
  • Pro-Gamer hakikaten isminin hakkını vermişsin detaylara dikkatinle
    Tüm kötü eleştirilerden sonra oyundan soğumuştum derken sen şimdi böyle söyleyince canım çekti vallaha.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.