Şimdi Ara

Termal Macun Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarım için termal macun arıyorum. Bütçem 50 60 TL civarı. Bu bütçe aralığında 2 tane termal macun buldum. Sizce Arctic MX-4 2019 mu yoksa Cooler Master MasterGel Pro mu ? Hangisi daha faydalı olur ? İkisi arasında kararsız kaldım. MX-4 52 TL, Mastergel Pro ise 62 TL. Bu fiyat aralığında başka bir öneriniz varsa alabilirim.

• 45 liraya kargo dahil MX4 2019 aldım hocam o fiyat aralığında daha iyi bir seçenek yok. Müthiş macun
  • quote:

Orijinalden alıntı: canozturk21

45 liraya kargo dahil MX4 2019 aldım hocam o fiyat aralığında daha iyi bir seçenek yok. Müthiş macun
    şuan 52tl hocam. valla bende alacağım galiba ya. cooler masterin mastergel maker nano baktım da oda 90tl. ama arada o fiyat farkına değecek fark yok.
  • Master maker en iyisi aldıgına deger. mx4 önermıyorum cabucak su gibi oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xcaka28

Master maker en iyisi aldıgına deger. mx4 önermıyorum cabucak su gibi oluyor.
    uzun ömürlülük olarak mx4 daha iyi diyolar ama.
  • MissMacHoOo kullanıcısına yanıt
    Mx4 kesinlikle iyi değil Xeon 3440 4.2 ghzde kullaniyodum dibine kadar ocli 2 hafta 3 hafta sonra 70 derece yükte olan işlemci 75-80 çıkmaya başlıyor soktugumde ise blogu macundan eser kalmamis özelliğini kaybettiğini gördüm hemen ardından collermaster Nano aldım sicakliklar 68 dereceye düştü ve 3 ay sonra bile sıcaklık 70 derece civarında seyretti işlemci bloğunu söktügümde macun ilk günkü gibiydi buradan çıkaracağımız ders gerçekten iyi macun olduğudur . Ürün bu .
    Termal Macun Önerisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xcaka28 -- 13 Mayıs 2020; 0:48:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.