DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
tercuman olan var mı maasi ne kadar ortalama
6
Cevap
0
Favori
4.236
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> tercuman olan var mı maasi ne kadar ortalama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      ben yabancı dil okuyorum tercuman olmayı düşünüyorum ne tavsiye edersiniz

|
      |

• Teğmen
      115 Mesaj
      18 Temmuz 2009 14:37:09
      yabanci dil okuyorum derken ?? hangi dil hang bölüm
      |
      |

• 18 Temmuz 2009 14:38:25 Konu Sahibi
      ingilizce bolum yabancı dil işte
      |
      |

• Binbaşı
      1537 Mesaj
      18 Temmuz 2009 14:48:13
      vallahi hocam tanıdığına piyasana bakar gene.girişimci olacaksın zor iş ama parası da güzel.geçenlerde bi vatandaş anlatıyodu bi belgeyi tercüme ettirmiş 500 lira verrmiş sonra gidip notere onaylatmış 1000 de ona bayılmış.(bu arada ben de hukuk okumayı planlıyorum)
      |
      |

I was born intelligent, education ruined me.
    • Yüzbaşı
      354 Mesaj
      18 Temmuz 2009 14:50:46
      aslında en güzeli fenerbahç de hani tercüman samet var öyle bir iş, hem acayip sevdiğin takımın yanındasın , hem her türlü olanak var hem de düşün , carlos la kankasın, naber çakal carlos gel 2 tavla atalım diyecek kadar yakınısnaslında en güzeli fenerbahç de hani tercüman samet var öyle bir iş, hem acayip sevdiğin takımın yanındasın , hem her türlü olanak var hem de düşün , carlos la kankasın, naber çakal carlos gel 2 tavla atalım diyecek kadar yakınısn
      |
      |

insan olmak yetmez yetmiyor bazen, süpermen süpermen olmak lazım bazen....
    • 18 Temmuz 2009 15:33:41 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: baycan87

aslında en güzeli fenerbahç de hani tercüman samet var öyle bir iş, hem acayip sevdiğin takımın yanındasın , hem her türlü olanak var hem de düşün , carlos la kankasın, naber çakal carlos gel 2 tavla atalım diyecek kadar yakınısnaslında en güzeli fenerbahç de hani tercüman samet var öyle bir iş, hem acayip sevdiğin takımın yanındasın , hem her türlü olanak var hem de düşün , carlos la kankasın, naber çakal carlos gel 2 tavla atalım diyecek kadar yakınısn

vallla onun gibi olmak çok zor ya
      |
      |

• Yüzbaşı
      491 Mesaj
      18 Temmuz 2009 15:40:09
      quote:

Orjinalden alıntı: baycan87

Bizim okuldan mezundur kendileri
      Gelir okula arada A6 sıyla sohbet falan sonra gider ama belli sağlam para kazanıyor
      |
      |

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
izmir havalimanı transfer
ses yalıtımı
modasor
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR6
0,512
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.