Şimdi Ara

Tercih yapıldı 125 mh drift (Siz olsanız hangisini tercih edersiniz?) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
1
Favori
16.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: terbüyesüzcanavar

quote:

Orijinalden alıntı: semihh95

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: semihh95

quote:

hayırlısı olsun. Araba öncelikli.

motor 250 alacagım sanırım sonra 600cc fazer gıbı bı canavara terfı ederım.
    tecrubem var ama gelıstırmek gereklı uzun bjr sure

benim görüşüm 250lik en uygunu en ideali. fazlası aşırı hız tutkusuna giriyor. hysong dealim 250 çekici geliyor parasına göre. Ama büyük ihtimal bu motoru değiştirmem. Yetiyor bana hayli hayli.

bı lınk varmı hocam o motorun

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-daelim-cok-acilll-dikkatt-112318191/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-kampanya-son-2012-gt250r-112479269/detay

daelim bılmıyordumda.
    ıstedıgım motor hyosung gt250

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ben de drift ile mr 150 arasında kararsızım
    2011 mr 150 var 2200tl ye alsam mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BENL!

ben de drift ile mr 150 arasında kararsızım

tanıdıksa alın uygun geldi baya fiyatı
  • quote:

quote:

evet tanıdık ama peşin istiyor, bende de scooter var onu satmam lazım önce...
    yoksa sıfır drift mi alsam diyorum hem 12 taksit yapıyor bayii peşin fiyatına hem de scooteri da alıyolar ama kaça alırlar bilmiyorum...

• quote:

quote:

quote:

evet tanıdık ama peşin istiyor, bende de scooter var onu satmam lazım önce...
    yoksa sıfır drift mi alsam diyorum hem 12 taksit yapıyor bayii peşin fiyatına hem de scooteri da alıyolar ama kaça alırlar bilmiyorum...

sonuçta sen bilirsin durumuna göre, ikisi arasında ciddi farklar yok. Sıfır alınca rodajı vs de var baya fark da ödeniyor.

• Vulture de hoş görünüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: adrion

Vulture de hoş görünüyor

başta drift için gitmiştim vulture yi görünce çok hoşuma gitmişti kararsız kalıp bu konuyu açmıştım.
  • quote:

125 MH Drift mi 150 MR Vulture mi? Drift için bayiye gittiğimde vultureyi gördüm baya aklım karıştı.

http://www.mondialmotor.com.tr/?p=model&i=1268

http://www.mondialmotor.com.tr/?p=model&i=1270

Tercih yapıldı 125 mh drift (Siz olsanız hangisini tercih edersiniz?)

Tercih yapıldı 125 mh drift (Siz olsanız hangisini tercih edersiniz?)

başta söyleyeyim 2. eli de olsa ybr cbf istemiyorum, çinli muhabbeti de mümkünse yapılmasın araştırdım bunlardan birisini alacağım. teşekkürler.

boyun uzunsa drift al

• beyler 2800 e sıfır alınır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Edison

beyler 2800 e sıfır alınır mı?

temiz bulabilirsen 2500e sıfır gibi olanları oluyor plaka masrafın olmaz. Bulamazsan alınır bu paraya gayet iyi motor. Yalnız ileride 250 cc isteyebilirsin başlangıç için ideal.
  • quote:

quote:

temiz bulabilirsen 2500e sıfır gibi olanları oluyor plaka masrafın olmaz. Bulamazsan alınır bu paraya gayet iyi motor. Yalnız ileride 250 cc isteyebilirsin başlangıç için ideal.

Kardeş bu sitede ilgilendiğim konu ve başlıklarda sanırım ilginç nikinden dolayı :) yorumlarını okumuştum.

Şimdi motor almayı düşünüyorum. Güvenlik gerekçelerinden dolayı bu meşhur motorları almayı düşünmüyorum çünkü garajım yok.

Antalya da yamaha ve hondaların 2006 model berbat durumda 40 bin km olanların bile 3 bin tl ye satıldığını görünce mondial motosiklete karar kıldım. Antalya bayisine giderek mondialleri inceledim.

Aynı senin gibi kararsız kaldım.

Nasıl memnun musun motordan. Yorumlarını çok önemsiyorum. 180 boy ve 36 yaş ile bize gider mi bu motor ? :) teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: mgundem

quote:

quote:

Kardeş bu sitede ilgilendiğim konu ve başlıklarda sanırım ilginç nikinden dolayı :) yorumlarını okumuştum.

Şimdi motor almayı düşünüyorum. Güvenlik gerekçelerinden dolayı bu meşhur motorları almayı düşünmüyorum çünkü garajım yok.

Antalya da yamaha ve hondaların 2006 model berbat durumda 40 bin km olanların bile 3 bin tl ye satıldığını görünce mondial motosiklete karar kıldım. Antalya bayisine giderek mondialleri inceledim.

Nasıl memnun musun motordan. Yorumlarını çok önemsiyorum. 180 boy ve 36 yaş ile bize gider mi bu motor ? :) teşekkürler.

merhaba hocam, 1 seneyi yeni geçti uzun yollar da yaptım baya da gezdim ben memnunum. Ancak şunu söyleyeyim 135 cc uzun yolda 90-100 giderim fazlasını yapmam ve yarım saatte bir mola da veririm diyorsan sorun yok ama 110dan mutlaka fazla hız yapsın çok mola vermem biran önce gitmek istediğim yere giderim dersen sorun var. stabil hızı 90-100, mola vermedim 1 saatlik yolda son gaz gittim hep güneşin de etkisiyle de mi bilimiyorum (kask da takarım mont da giyerim) baya baya yoruldum. Şehir içi için çok ideal. Sorun çıkarmıyor her normal bakımlarını yaptırıyorsun. Bu paraya sıfır motor alıyorsun gayet bence uygun, tipi de güzel herkes beğendi. Boy kiloya ancak üstüne oturup bakabilirsin. Benim 171 boy tam oluyor bana, sen üstüne otur kendini dene bence ama diğer ybr tarzlarıyla aynı olması lazım. Ben alarm ve çanta da taktırdım ikisi de bence şart motora.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mgundem

quote:

quote:

merhaba hocam, 1 seneyi yeni geçti uzun yollar da yaptım baya da gezdim ben memnunum. Ancak şunu söyleyeyim 135 cc uzun yolda 90-100 giderim fazlasını yapmam ve yarım saatte bir mola da veririm diyorsan sorun yok ama 110dan mutlaka fazla hız yapsın çok mola vermem biran önce gitmek istediğim yere giderim dersen sorun var. stabil hızı 90-100, mola vermedim 1 saatlik yolda son gaz gittim hep güneşin de etkisiyle de mi bilimiyorum (kask da takarım mont da giyerim) baya baya yoruldum. Şehir içi için çok ideal. Sorun çıkarmıyor her normal bakımlarını yaptırıyorsun. Bu paraya sıfır motor alıyorsun gayet bence uygun, tipi de güzel herkes beğendi. Boy kiloya ancak üstüne oturup bakabilirsin. Benim 171 boy tam oluyor bana, sen üstüne otur kendini dene bence ama diğer ybr tarzlarıyla aynı olması lazım. Ben alarm ve çanta da taktırdım ikisi de bence şart motora.

Şehir içi kullanacağım. Günde 3-4 sefer muhtelif ihtiyaçlar için arabayı çalıştırıp siteden çıkmak bıkkınlık veriyor. Hani markete pazara kullanacağım. Uzun yola kullanmayacağım.

Tabi çanta ve 2 değişik kilit düşünüyorum. Araştırmaya başladım bile.. Teşekkürler. Ben yine takıldığım yerlerde rahatsız ederim seni. Hayırlı günler...

• hayırlısı olsun hocam, çarşı pazar geziyorum ben de gidecek yer arıyorum zaten ama alacak edecekte çok iş görüyor motor. Kapalı garaj yoksa branda da şart.
  • hani bende düşünmüyor değilim
    haberlerde gördüm araştırdım sayfasını buldum
    https://www.facebook.com/UmutKestaneRider
  • quote:

Orijinalden alıntı: deve dikeni

hani bende düşünmüyor değilim
    haberlerde gördüm araştırdım sayfasını buldum
    https://www.facebook.com/UmutKestaneRider

Kullaniyor umut kestane ama kullandigi motorun 135cc oldugundan bi haber... Bende kullaniyorum tavsiye ederim sifir sorun

• sabah ikinci el olarak 1400 tlye almayı planlıyorum. ilk motorum olacak, nelere dikkat etmeliyim?

8000km de 2011 model siyah renk 2014un 10. ayına kadar muanesi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guest.283

sabah ikinci el olarak 1400 tlye almayı planlıyorum. ilk motorum olacak, nelere dikkat etmeliyim?

8000km de 2011 model siyah renk 2014un 10. ayına kadar muanesi var.

temizse bedava, yağına suyuna baktır balatalara baktır, gerekli bakımlarını yaptır sorunsuz binersin. O paraya baya ucuz bir şeyi olmasın?
  • valla bılmıyorumkı bugun konuscam vatandaşla. aciil diye ılan acmıs. acıkcası hiç de anlamam ben. ılk motorum olacak nasıp olursa. ehlıyetım var tabi.
  • şimdi konustum, satılmıs.. elemanın dediği şu; bandırmada 1600 1800e bulabılırsın. belkı 1500 e dedi. suan arayıs ıcerısındeyım tekrar..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.