Şimdi Ara

Tercih Listem Son Rütuşlar !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    TM-1 322,23938 55498 , Y-TM-1 345,36068 82887 Durum bu ;

Tercihler:

1-105610537 İstanbul Üniversitesi İktisat 66 K
    2-105630162 İstanbul Üniversitesi İktisat (İÖ) 99 K
    3-107230054 Marmara Üniversitesi İktisat (İÖ) 110 K
    4-106910197 Kocaeli Üniversitesi İktisat 142 K
    5-106930111 Kocaeli Üniversitesi İktisat (İÖ) 192 K

Bu şekilde Hazır Şimdiden ne ekleyebilirim , ne çıkarabilirim, neyin yerini değiştirebilirim beyler bi el atında pazartesi direk yapıyım tercihlerimi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lKavkazMafial -- 22 Temmuz 2012; 4:49:33 >

• Up ! Yardımcı olacak biri birileri ??
  • Daha erken değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nasıl yani ? iktisat son kaldığım nokta 2 senedir. Daha değişeceğini düşünmediğim için direk pzt. yazıp gidiyorum inşallah ...
  • up !!!
  • ölü tercih olmuş iü iktisat i.ö zaten garanti. marmara iktisat'ı 2. sıraya alırsan gelme ihtimali var.
  • 2-105630162 İstanbul Üniversitesi İktisat (İÖ) 99 K gelir direk
  • quote:

Orijinalden alıntı: moonlight sonata

ölü tercih olmuş iü iktisat i.ö zaten garanti. marmara iktisat'ı 2. sıraya alırsan gelme ihtimali var.

ist. üni. daha iyi değil mi marmaradan ? ya da 3'ü silip gerisini aynı bırakabilirim haklısın.. editliyorum
  • uykuyu çok fazla seviyorum. Bu sebepten 1. öğretim yazmak hiç yok aklımda. Aslında Yazsam Marmara 1. öğretim iktisat tutar 83k ile kapatmış çünkü ama korkuyorum. İst. Üni. 1. öğretim Bile gelse dewam mecburiyeti olmadığı için 2. öğretimde giderim derslere...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lKavkazMafial -- 22 Temmuz 2012; 4:57:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: durnecmi

quote:

ölü tercih olmuş iü iktisat i.ö zaten garanti. marmara iktisat'ı 2. sıraya alırsan gelme ihtimali var.

ist. üni. daha iyi değil mi marmaradan ? ya da 3'ü silip gerisini aynı bırakabilirim haklısın.. editliyorum

eğer marmarayı istiyorsan 2. sıraya al gelme ihtimali var çünkü. yok illa istanbul diyorsan marmarayı çıkar. i.ü iktisat i.ö bir sürpriz olmazsa kesin gibi.
  • quote:

quote:

quote:

eğer marmarayı istiyorsan 2. sıraya al gelme ihtimali var çünkü. yok illa istanbul diyorsan marmarayı çıkar. i.ü iktisat i.ö bir sürpriz olmazsa kesin gibi.

Bu hale getirdim. Üni değil i.ö den yanayım çünkü i.ü veya marmara fark göremiyorum görebildiğim tek şey deniz geçmek ...

1-105610537 İstanbul ÜniVersitesi İktisat 66 K

En kötü 3 gelir diye düşünüyorum alt tayfayı laf olsun diye yazdım olurda bi sakatlık olur hani hesabı yazdım kocaeli'yi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lKavkazMafial -- 22 Temmuz 2012; 5:04:22 >

• Daha aşağıya ve yukarıya kaymaya gerek yoktur umarım. Sizin tavsiye etmek istediğiniz bir bölüm var mı acaba listeye ekleyebileceğim ? bu şekilde iyi ise pzt. sabahı direk tercihi aynen yapıyorum. Ancak benim başka bir üniversitede kaydım var. Onu almam gerekiyor mu tercihlerimi etkilemez dimi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lKavkazMafial -- 22 Temmuz 2012; 5:20:54 >
  • up!!!
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bu hale getirdim. Üni değil i.ö den yanayım çünkü i.ü veya marmara fark göremiyorum görebildiğim tek şey deniz geçmek ...

En kötü 3 gelir diye düşünüyorum alt tayfayı laf olsun diye yazdım olurda bi sakatlık olur hani hesabı yazdım kocaeli'yi :)

marmara ve iü arasında fark yok haklısın ama kampüs olarak iü daha iyidir maramara'nın kampüsü biraz dağınıktır. tercihlerini hemen vermeni tavsiye etmem sıralamalarla ilgili problem var diyorlar biraz daha bekle ösym kılavuz falan yayınlasın öyle verirsin. tercihlerler sonuçlandıktan kesin olarak kazandıktan sonra eski üniversitenden kaydını sildirebilirsin.

• peki çok teşekkür ederim :)) ne sıkıntısı olabilir ? biliyorum o mevzuyu atsa bile ne kadar geri atar ? bide dediğim gibi değişse bile ne fark eder ki artık benim ederim belli..
  • iü iö iktisat a kaçarsın direk hayırlısı neyse o olsun
  • saolun bunlara ek olarak başka ne yazabilirim ??? Biraz action olsun aralara üstlere birşeyler sıkıştırabilir miyiz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lKavkazMafial -- 22 Temmuz 2012; 13:37:46 >
  • Hemen hemen aynı hocam siramiz tek fark tm 2 de ben senden iyiyim biraZ sende benden tm 1 de iyisin . Mantıklı hoş tercih

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: L a s T in Akatsuki

Hemen hemen aynı hocam siramiz tek fark tm 2 de ben senden iyiyim biraZ sende benden tm 1 de iyisin . Mantıklı hoş tercih

Daha aşağı weya yukarıya kaçmaya gereksinim yok d'mi dostum ?
  • benim sıralamam 102bin acaba işletme veya iktisat iö olur mu marmarada?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.