Şimdi Ara

Tahmini tercih listem sizce neresi gelir?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar öncelikle ben tahmini olarak tercih listemi yazacağım(resim koymayı bilmiyorum)Tercihlerimin hepsi endüstri mühendisliği bence bana en yakın olan mühendislik bu arada mf4 sıralamam 55387 en başlara uçuk olanları da yazdım üniversitelerin yanına gecen sene kaçla aldığını da yazacağım
    1.Gazi Üniversitesi em iö 39100
    2.Kocaeli Üniversitesi em iö 44000
    3.Eskişehir Osmangazi Üniversitesi em iö 47400
    4.Sakarya Üniversitesi em 48500
    5.Sakarya Üniversitesi em iö 64600
    6.Karadeniz TEknik Üniversitesi em 54700
    7.Konya Selçuk Üniversitesi em 57500
    8.Erciyes Üniversitesi em 57500
    9.Pamukkale Üniversitesi em 59800
    10.Ondokuz Mayıs Üniversitesi em 64300
    11.Erciyes Üniversitesi em iö 79600 sizce hangisi gelir arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okansss -- 24 Temmuz 2012; 2:29:18 >

• up
  • bnde endüstriyi düşünüyodm ama endüstri mühendisi olan biriyle tanıstım su anda piyasa doymus dedi bende farklı alternatiflere yöneliyorum
  • up yardım !
  • quote:

Orijinalden alıntı: q7resma62

bnde endüstriyi düşünüyodm ama endüstri mühendisi olan biriyle tanıstım su anda piyasa doymus dedi bende farklı alternatiflere yöneliyorum

yok canım kim söylemiş onu sağdan soldan duyduklarınıza inanmayın ya bu aralar en çok tutulan meslektir cıktığında üretim müdürü,insan kaynakları müdürü,lojistik,planlama,yoneticilik vs. yapabilirsin bir endüstri mühendisi üniversitedeki dersleri dikkatle dinleyip kendini daha da geliştirirse bir de ingilizce katarsa üstüne kolay kolay reddedilemez hala ihtiyaç var endüstri mühendislerine endüstri isletmenin üstüdür adam işletme mezunu biri alacağına endüstri müh alır.Çünkü aynı zamanda işletme derslerini de alıyoruz.Ama sen yazmayacaksan yazma senin kararındır ama ben yazacagım.
  • sen bilirsin ben sadece soyledim ama dediğin sağdan soldan dediğin adam boğaziçi mezunu adı var ve su anda 15 bin tl maaş alıyo bu işin ehli bikaç ğniv var onlar tutmuyosa iş bulman zor gidip sorabilirsin diğer em okuyanlara
  • yukarı
  • yukarıııı
  • sakarya iö gelir bence
  • başka yorumu olan?
  • uppppppppppppppppppppppppppppppp
  • quote:

Orijinalden alıntı: okansss

uppppppppppppppppppppppppppppppp

Aga maddi durumunuz varsa bir sene daha hazırlan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jobbik

quote:

Orijinalden alıntı: okansss

uppppppppppppppppppppppppppppppp

Aga maddi durumunuz varsa bir sene daha hazırlan

hocam maddi durumumuz sıkıntı yaratmaz ama ben bu sistemden korkuyorum bu sene yasadıgım sıkıntıları bir ben bilirim rahat rahat uyuyamıyordum ya yarın ne olacak ya yeni bir karar alınırsa vb.bu yıl bile sanki omrumden omur aldı 10 yıl gibi geldi yok aobp-obp once kac defa degisti insanların kaderini degistirmek bu kadar basit mi sonra ha acıklayacak ha acıkladı acıklama felan yok simdi de tercihlerde kaos olacak ulan yetti be sorunsuz bir sey olmuyor mu bu memlekette seneye kalırsam tırlatmaktan korkuyorum ciddi ciddi o yuzden en azından kotu olmayan sakarya üniversitesi gibi bir yere gidip kendimi bir an once gelistirmek istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • up

• yukarı

• Sakarya i.ö hayırlı olsun dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: q7resma62

sen bilirsin ben sadece soyledim ama dediğin sağdan soldan dediğin adam boğaziçi mezunu adı var ve su anda 15 bin tl maaş alıyo bu işin ehli bikaç ğniv var onlar tutmuyosa iş bulman zor gidip sorabilirsin diğer em okuyanlara

Hocam tamam ona göre öyle olabilir ama ben de mezunlarla konustum sakarya üniversitesinden cıkmıs bir adam kesinlikle gitmelisin is alanı hayli fazla dilin yanında sürekli kendini gelistirmeye devam edersen acıkta kalman cok zor olur dedi ve bu adam simdi iyi bir sirkette gayet dolgun bir maası var yani her sey üniversite degil bunu soyleyim sana bir ornek daha veriyim tabii ki iyi üniversiteye giden adam 1-0 önde baslar senden ama bu skoru cevirebilirsin gayet babam kendi örnek veriyor iş alımında üniye degil o muhendisin yetkinligine,neyi bildigine,ne yapabilecegine bakılır ornegin bir adam odtü mezunu digeri abant mezunu ama abant mezunu bos durmamıs odtuluden daha donanımlı her sey hakkında bilgisi var o zaman sirket tabii ki abantlıyı alır yani her sey sende biter dunyada odtu,itü,bogazici,ytü vb.dısında okuyanlar da insan ve iclerinde odtülüden daha fazla maas alan adamlar da var bu olayı bu kadar buyutecek bir sey yok universiteye yatmaya gidiyorsan bir odtulunun tırnagı olamazsın o ayrı soyleyeceklerim bu kadar insallah hakkında hayırlısı olur

• up

• yukarı

• Liste sanırım isteğe göre hazırlanmış ama 4 tane büyük ihtimalle ölü tercih var, sakarya 1 ya da 2 öğretim gelir. Onlar gelmezse direkt erciyes gelir zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.