Şimdi Ara

TERCİH İÇİN YARDIMMM!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler mf 4 1900 kesin mühendislik yazacam bi yandan istanbulda okumak istiyorum ama çok karasızım sizce ne yapmalıyım yardımm plssssss
    ço zor ya bu tercih işi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheAvengerr -- 2 Temmuz 2015; 1:18:51 >

• TheAvengerr kullanıcısına yanıt
    hocam kılavuz çıktı mı?
  • hocam kılavuz tercihler açıklandıktan sonra çıkar bize göre hazırlanıyor ben geçen seneye göre bakıyorum
    hocam ösym deki ön bilgi mi? bu arada dokuz eylül düşünyorsan tınaztepe kampüsü dağiın başında.ege ye gelirsen bi çay ısmarlarım. :D
    benim de senin gibi durumum,özellikle bu sıralamalarda sıkıntılı tercih durumu.(mf-4 1.95k)Ben kendi yazacaklarımı söyleyim fikir olsun.
    Boun Makine,İtü Endüstri,Odtü Bilgisayar,Odtü Endüstri,Odtü Makine
  • ödtü ee, boğaziçi inşaat ,itü endüstri arasında gidip geliyorum
    ee okumayı düşünüyorsan gidip gelmene gerek yok :) odtü ee çok yerinde tercih olur illa da istanbul diyorsan da itü em
  • peki boğaziçi inşaatın yerine itü em yi tercih etmenizi neye bağlıyosunuz?çok zor bir süreç gerçekten
    her ne kadar boun mezunu olacak olsan da inşaatın geleceği bence parlak değil çoğu iş sıkıntısı çekiyor ve em mezunu akrabalarım(biri boun diğeri odtü) olduğundan durumlarını iyi biliyorum:)
  • up
  • up
  • up
  • up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.