Şimdi Ara

Teog kaynak tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
10.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kardeşim bu yıl 8. sınıfa geçti. Dershaneye falan gitmeyecek. Yalnız kaynak olarak ne alacağız hiç bilmiyoruz. Araştırdığım kadarıyla TEOG sadece 8. sınıf konularından çıkıyormuş. Konu anlatımlı kitap olarak, teog konu anlatımlı diye değil de 8. sınıf konu anlatımlı diye mi geçiyor? Bir de bütün dersler için kaynak tavsiyeleri yazabilir misiniz? Tüm dersler konu anlatımlı ve tüm dersler soru bankası tavsiyesine de ihtiyacım var. Kitapların linklerini de atarsanız çok iyi olur

edit: editör yayınlarının kitapları nasıl?(özellikle tüm dersleri)
    müfredat çok değişir mi? yaz tatilini geçirmesi için 2016-2017 kitapları alıcaz

@TheMaviEkran kardeşim seni konu dışından tanıyordum çalışkan bir arkadaşsın anladığım kadarıyla yardımcı olur musun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi old yeller -- 12 Haziran 2017; 13:49:25 >

• Kardeşim peki ders ders kitap tavsiyesi verebilir misin? İnkılap tarihi için karekök 8. sınıf konu anlatımlı kitabı ve bilfen soru bankası güzelmiş okuduklarım kadarıyla. Diğer dersler için de tek tek konu anlatımlı ve test kitabı önerir misin? Morpa kampüsü de inceledik çok beğendi kardeşim ona da üye oluruz.

Bu arada kardeşimin kötü olduğu bi ders yok orta-üst seviye kitaplar uygundur onun için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burslu ve iyi bir eğitim için ziyaret edebilirsiniz.

http://www.gencakademi.com.tr/blog/ilkokul-ortaokul-lise-ogrencilerine
  • Palme alin derim. Lise kitaplari da guzel ortaogretim de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.