Şimdi Ara

Tenisçi Dirseği..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Barfiks çekerken özellikle kendini çok belli ediyor.Şimdi en ufak antremanda cız cız acımaya başlıyor dirseklerim.Kaç günde iyileşir bu ? Mola mı vereceğim ben şimdi Isınmanın önemini şimdi anladım of.

• Ne güzelde pilates topu almıştım beastbody için şimdi ne şınav çekebiliyorum ne de barfiks çekebiliyorum cızz ediyor direk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melfuranyus

cızz nasıl edicek kardeşim ,kızmış yağa birşey atarken çıkar cız sesi.

kıt kıt mı ediyor , kütürdüyor mu yani :D

Yok cız ediyor boyle yanmakla kızarmak arasından bişey
  • quote:

Orijinalden alıntı: JR8

quote:

Orijinalden alıntı: melfuranyus

cızz nasıl edicek kardeşim ,kızmış yağa birşey atarken çıkar cız sesi.

kıt kıt mı ediyor , kütürdüyor mu yani :D

Yok cız ediyor boyle yanmakla kızarmak arasından bişey

Sızlıyormu
  • Böle kımıl kımıl mı?
  • tenisçi dirseği iyileşmiyor diye biliyorum ben. Çok şanssızsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spock

tenisçi dirseği iyileşmiyor diye biliyorum ben. Çok şanssızsın

Vgye başlamadan önce basket oynuyordum ozamanda olmuştu sahi..Şimdi yol yakınken döneyim mi bu mu yani
  • quote:

quote:

Vgye başlamadan önce basket oynuyordum ozamanda olmuştu sahi..Şimdi yol yakınken döneyim mi bu mu yani

Yok kardeş ya öyle şeymi olur nereye dönüyon.Dirseklerini güçlendirmen lazım onu içinde imkanın varsa salona git yada dumbell al.Triceps çalış bendede vardı bu sorun triceps çalıştım geçti.
  • quote:

quote:

Konuyla ilgili fazla bir bilgim yok. En iyisini doktor söyleyecektir sana. İyi bir doktora git ama. Bazıları işin kolayına kaçıp "Bırakmalısın" diyorlar. Ben de basketbol oynuyordum dizimde sorun vardı. Doktor bırak demişti ancak 1 sene sonra kendiliğinden iyileşti.
  • benimde dün barbell uprow mıydı neydi o harekette ön kolum kütür kütür öttü zorlandım baya
  • Tenisci dirseği tedavisi olmak için dr ali bey DOLOREX 20 draje tafsiye etti sağ kolum hiç tutmuyor avucumu sıkamıyorum birde bu sıcakda siyah dirseklik takıyorum sürekli terliyordu bu tafsiye üzerine çok araştırma yaptım tekrar dr kontrolü ile ilaca başladım ikinci kutu bitmek üzere tamamen iyileştim bu kol ağrısı çok canımı acıttı siz dostlar la paylaşmak istedim Dr ALİ bey çook teşekkür ederim doğru zamanda doğru ilaç şifa oldu hepinize sağlıklı günler dilerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JNG90

Tenisci dirseği tedavisi olmak için dr ali bey DOLOREX 20 draje tafsiye etti sağ kolum hiç tutmuyor avucumu sıkamıyorum birde bu sıcakda siyah dirseklik takıyorum sürekli terliyordu bu tafsiye üzerine çok araştırma yaptım tekrar dr kontrolü ile ilaca başladım ikinci kutu bitmek üzere tamamen iyileştim bu kol ağrısı çok canımı acıttı siz dostlar la paylaşmak istedim Dr ALİ bey çook teşekkür ederim doğru zamanda doğru ilaç şifa oldu hepinize sağlıklı günler dilerim

Dr. Ali Bey'in tafsiyeleri meşhurdur. 2013'ten bu yana çok kişiye yardımcı oldu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.